instagram

Şimdi yakın arkadaşlarımda olmayanlar hiç öne çıkanlarımı görmüyor mu yoksa yakın arkadaşları storysi atınca mı sadece
şöyle oluyor, normal hikayeler kime gizlediysen ona gözükmüyor fakat yakın arkadaşlarda kim ekliyse sadece onlar görüyor birini yakın arkadaşlardan silerseniz onları da göremez

Hikayeyi gizlediği sizin iddianız, çocuk sildim diyor gizledim demiyor, siz erkek arkadaşınızın yalan söylediğini somut delillerle ispat edemediğiniz sürece de karşısına geçip yalan söylüyorsun diyemezsiniz.

Diyelim ki sizin dediğiniz gibi sizi saf yerine koyuyor yalan söyleyip yutturmaya çalışıyor o zaman ayrılacaksınız zira bundan sonra storyleri aniden kaybolsa vs açıklamalarına inanmayacaksınız içinizde hep şüphe olacak.

Sıkan biri değilim diyorsunuz lakin instasını devamlı kontrol ediyorsunuz, kimi eklemiş kime yazmış kontrol ediyorsunuz, daha gençsiniz ilişkiyi bu kadar kontrolcü yaşamanızı anlayabilirim ama ben konunuzda en çok mahrem kısmına takıldım.

Sosyal medya kullanıp x mekanda çay kahve keyfi, dambıllarla spor şeysi storysi paylaşıp spor salonunda eşofmanlı foto paylaşmayı mahrem görmek ilginç geldi.
Belli ki erkek arkadaşınız da kontrolcü, birbirinize güven sorununuz var, tek başınızayken kendi fotonuzu paylaşıp hikaye atmanın ne’si mahrem?

Bir de şu var, ben nişanlımın profiline her gün girip bakmıyorum, öne çıkanları olsa ve silinse farketmem herhalde uzun süre. Siz demek ki her gün düzenli kontrol ediyorsunuz erkek arkadaşınızın profilini. Tabi ki sizden gizlemesi yanlış, kim farketse bunu, ne oluyor der, sorar yani. Ama bence rahat bırakın sevgilinizle birbirinizi biraz, böyle çok yıpranır ve yıpratırsınız.

Adamı sosyal medyada yaptıkları, paylaştıkları veya günlük hayatta yaptıklarına çok karışan biri misiniz? Arkadaşlarıyla görüşmesine vs. karışır mısınız? Bana biraz çok kontrolcü biriymişsiniz gibi geldi. Sevgili olduktan sonra bile takibe aldığı kişilere bakıyormuşsunuz. Bu yüzden de sizin sorun yaratabileceğinizi düşündüğü için storylerini sizden gizlemiş olabilir. Ama bariz sizden gizlemiş ki öne çıkanları göremiyorsunuz. Yalan söylüyor erkek arkadaşınız.

Eee şekerim bu kadar miden bulandıysa olaydan ayrıl o zaman? Hikayesini gizlemiş sizden bu açık ve net kaldıramayacaksanız ayrılın. Ama bir sonraki ilişkinizde kendinizi bu kadar yormayın çünkü sevgililik böyle olmamalı her anı her şeyi kontrol altına almakla olmaz. Gizlemesini desteklemiyorum sizin kendinizi bu denli 6 da konu açtıracak kadar yormanıza üzüldüm.

vücut geliştirmeyle uğraşıyor yani kaslı maslı yarı çıplak foto atılmasını doğru bulmuyor veya benim atmamam için salladı öyle bir fikri olmasa da bilemiyorum, ama bunu birkaç defa dedi yani.. telefon kurcalama vs olayı da şöyle ben hiç onun telefonuna o benimkine dokunmadan bakmadım galerisine bile girmem ama kendisi bi şey gösterirken aklıma takıldı o an mesele yapmadım ama parçalar birleşir ya kafada, eve gelince birden öne çıkanların gitmesi aklıma geldi falan yani ve benim gizli saklı hiçbir şeyim yok instagram hesabımı dondurmuştum hesabımı o açtı şifrem bile var onda şu an, kendi içimde kontrolcü biri olsam da ona yansıtmıyorum kendisi de konuşurken benim aşırı kıskanç biri olmadığımı kendisinin daha kıskanç olduğunu vs söylüyor ve evet haklısınız elimde somut bir kanıt olmadan gidip ona sen suçlusun diyemem içime kurt düşmesiyle kaldım öyle..

günlük hayatta monoton biri yaptığı şeyler hep aynı spor okul yurt falan o kafada arkadaşlarıyla görüşmesine karışmam günlük hayatta yaptığı şeylere de karışmam kontrolcü biriyim ama ona bir şey belli etmeden instagram hikayelerine bakarım çevrimiçi oluşunu takip ederim hesap sormam kendi içimde yaşarım falan, zaten kendi batırdığı olaylar dışında kıskanmama sebebiyet verecek şey az gibi mesela birkaç ay önce çalışıyordu çalıştığı yerde bir müşteri buna yürümüş bana anlattı tepki bile vermedim nasıl ya kıskanmadın mı cidden dedi bana.. kavgalarımız genelde kıskançlık dışı şeyler olur, nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum

O da senin DMlerini karıştırıyor, sen onun.
Yorumumu geri alıyorum,körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmus.
Madem o senden daha çok kurcalıyor sen de s.. ağzına. Zehir edin hayatı birbirinize.
Benim artik kullanmadığım bir instagramim var, şimdi sırf senin için hesaplardan birine hikaye engelledim.
Ve öğrendim ki birini engelleyince öne çıkarmaları da gizleniyor.
Yani senin DMlerini karıştıran sevgilin hikayesinden seni gizlemiş
Bak bu da kanıtı;
Üstteki hikayeyi gizleyince
alttaki de hikaye görünür yapmis hali
Engelleyince öne cikaranlar da gidiyor. Kesin bilgi.
Yani 'uzun zamandır story atmiyordun' demişsin ya,uzun zamandır sana story atmiyormus.
Ayrıca 'yurdun interneti cekmiyor' falan filan hikaye. Ben o kullanmadığım hesaba yıllar oldu elimi sürmedim,one çıkanlarım hala duruyor .
Bir de zekanla dalga geçer gibi 'ben çok anlamıyorum, al şifreyi bak' demiş,günler sonra.
Her şeyi bir güzel sildikten sonra ne de güzel bir manipülasyon tekniği...

ayrılmam da kolay değil çok seviyorum onu ama paronayaklaştım her hareketini sorgulayacak gibi oluyorum ne yapacağım bilmiyorum

şöyle oluyor, normal hikayeler kime gizlediysen ona gözükmüyor fakat yakın arkadaşlarda kim ekliyse sadece onlar görüyor birini yakın arkadaşlardan silerseniz onları da göremez
Hayır oni biliyorum şimdi yakin arkadaşlarımda olan kişiler varya birsey paylasmasam bile onlar profilimde olan öne çıkanları görmüyor mu

o kadar uğraşmışsınız teşekkür ederim bugüne kadar öne çıkanları hiç gitmemişti ilk defa o gün gördüm, körler sağırlar durumu da güldürdü haklısınız ama çoğunlukla hesap sorma amaçlı yapılmıyor yaşlar zaten çok büyük değil 19 21 arkadaşlarımızın attıklarına falan bakıyoruz gülüyoruz beraber.. aptal yerine konduğumu hissrdiyorum siz de zaten öyle demişsiniz maalesef doğru

her gün olmasa da sıklıkla bakıyorum evet çoğunlukla kontrol maksatlı olmuyor beraber attığımız hikaye videoları izliyorum

Şu durumda evet maalesef diyemezsiniz, açıklamasına inanmadığınız için yalan söylüyor dahi olsa zeytinyağ gibi üste çıkar suçlu siz olursunuz, sizin hesabınızın şifresi niye erkek arkadaşınızda?
İkinizde denetlemeyi kontrol altında tutmayı seviyorsunuz demek ki, sosyal medya hesabı açıp hikaye paylaşmakla mahremiyeti birbiriyle bağdaştıramadım, hadi o kaslı vücudunu sergileyeceği fotoları atmayı uygun bulmuyordur da siz kaslı vücudunuzu mu atacaksınız ki mahrem diyor :))

Bence o mahrem size mahrem, spor salonundan hikaye atıp silmiş demek ki kendisine mahrem yasağı yok, hikayesini bilerek gizledi veya bilmeden silindi de net yavaş olduğu için sorun oldu vs kısımları kadar bence birbirinize ne kadar güveniyorsunuz ve niye mahrem vs bahanelerle birbirinizi kontrol altında tutmaya çalışıyorsunuz bunları bir düşünün derim, böyle böyle zamanla birbirinize yasaklamalar getirerek dış dünyadan kopartırsınız bu da hiç sağlıklı bir ilişki olmaz.

Çok gençsiniz, kanınız deli akıyor, heyecan var, aşk = serotonin, dopamin, oksitosin, gözünüz hiçbir şey görmüyor lakin biraz birbirinizi salın, kontrolcü olmayın, eğer aldatma vb olacaksa zaten her şart ve koşulda olur siz de bunu ne kadar saklarsa saklasın anlarsınız, gizli kapaklı yaptıkları, yalanları elbet karşınıza çıkar.

Aaa 19 yaşında misin?
e kucukmussun daha:) önünde daha ne güzel aşk hikayeleri olacak. Hem uzak mesafe, hem senin DMlerini karıştıracak kadar hadsiz , hem de kişi kendinden bilir işi-arkandan iş cevirecek kadar seni salak yerine koyan birini neden cekesin ki?
İlk mesajlarda adama hak vermiştim, baskıcı - her şeyden mana arayan,didikleyen insanlarla ilişki yaşanmaz,adam belki mesele olmasın diye bir hikayelik engellemiştir ama ondan değil senin sorun çıkarmadan ötürüdür,diye düşündüm..ama sonraki mesajlarında gördüm ki adam zaten daha baskıcı birisiymis. İste Bu halleri hep kendi de güvenilmez olduğundan üstelik ilk hatası da değilmiş ...
O yaşlarda kalbinin isindigi herkes çok bambaşka gelir insana. Ama merak etme , gencsin güzelsin. Ayrılsan çok daha iyisini bin kere bulursun:))
Devam etsen de bu karakterde adam seni daha cok üzer, güzel gencligin ona üzülmekle heba olur

ayrılmam da kolay değil çok seviyorum onu ama paronayaklaştım her hareketini sorgulayacak gibi oluyorum ne yapacağım bilmiyorum
Profildeki yaşın doğruysa daha 19 yaşındasın sence bu paranoyaklığı yaşamana sebep olan biriyle ilişkiye devam etmek seni daha da çok yıpratmaz mı? Daha neler tecrübe edeceksin neler.
Sevgi her zaman bir yerde kalmak için yeterli bir sebep olamaz.
Hayatın boyunca bütün ilişkilerinde paranoyaklaşıp, her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırsan hayat zindan olur sana.
Sevgilinin senden hikayesini gizlemesini asla desteklemiyorum sonuçta sana yalan söylemiş, fakat çok fazla üzerine gidiyorsan onun için 'aman şimdi bir kulp bulur' diyerekten yapmış olabilir fakat bu onu ASLA haklı çıkarmaz, yalan yalandır.
Ben olsam bu kadar suyu bulandıran biriyle de ilişkiye devam etmem, kendime saygımdan da kimseye hiçbir şifremi vermem.
Sana bir de hediye şarkı gönderiyorum

Son düzenleme:
19 yaşında harcadığınız mesaiye bakın yalnız… bunun ileride belki ayrı tatili olacak, memlekete gitmesi, iş gezisine çıkması olacak. Sürekli kontrol kontrol ne kadar yorucu. Gerçekten böyle bir ilişki istiyor musunuz?

Ben geçen gün bir hikaye paylaşmıştım sabahtan. Erkek arkadaşımın gördüğünü gördüm (izleyenlere bakma sebebim olaydan bağımsız konu uzamasın) akşamına başka bir şey daha paylaştım. Öyle olunca tekrar öne çıkıyorsunuz ya, erkek arkadaşım sabahkine mesaj atmış gördükten kaç saat sonra. Şimdi sizin kafada biri olsam gördün neden cevap vermedin (onun cevap vereceği bir şey değildi aslında yorum yapmış sadece) ya da neden kaç saat sonra baktın bilmem ne şeklinde başının etini yemem lazım değil mi? Ama umrumda değil. Çünkü ben de arkadaşlarımın hikayelerini hızlı hızlı geçiyorum çoğuna bakmıyorum aslında, izlenmiş oluyor. Mesaj geliyor okuyor çıkıyorum. Çevrimiçi olup duruyorum ama mesaj bekleyene cevap vermiyorum çünkü öyle uygun görmüşüm belki meşgulüm belki o an yazasım yok belki başka bir şey. Sürekli başımda neden yazmadın, çevrimiçisin gördüm, kiminle yazışıyorsun diyen olsa bir nefes aldır ya diye bağırırım. Böyle hayat mı olur

merhaba olay hikayeme cevap vermemesi tarzı bir durum değil olay bana yalan söylemesi suçunu itiraf etmeyip üstüne beni aptal yerine koyması. zaten uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz kız arkadaşları var onlarla da görüşüyor aynı zamanda benim de erkek arkadaşlarım var ben de onlarla görüşüyorum birbirimizden bağımsız bir hayatımız zaten var diğer mesajlar da okursanız yapılan eylemlerin sıkma bunaltma amaçlı olmadığını anlamış olursunuz bu sene erkek arkadaşlarıyla tatile gidecekti zaten ben ona olmaz hayır gidemezsin falan demedim sadece eğer kız olsaydı gitme ne gerek var gibisinden bi tepki gösterebilirdim fakat kendisi de benim erkek arkadaşlarımla tatile gitmemi istemez o yüzden olan her şey karşılıklı tek taraflı bir sıkma boğma durumu yok. daha geçen gün arkadaşlarıyla şehir dışına çıkacaklarını söyledi ben ona gitme diyemem ki istediğini yapar fakat bana yaptırmayıp kendisi bir şey yapamaz, bunları anlatma sebebim evet kafaya çok takan biriyim ama bir gün gidipte ciddi ciddi sen kimle konuşuyorsun neden çevrimiçisin diye sormadım kontrol ettim evet ama hiç mesele haline getirmedim o bunu bilmedi, bana yalan söylenen aptal yerine konduğum bir ilişki tabiki de istemiyorum hakkım olarak. diğer mesajımda da yazdığım gibi geçenlerde işyerinde bir müşteri sevgilime yürümüş bana anlattı tepki bile vermedim güldüm kıskanmadın mı yaa dedi bana, öyle toksik bir ilişkimiz yoktu gayet eğlendiğimiz birbirimize iyi geldiğimiz ve güven sorunlarının olmadığı bir ilişkimiz vardı fakat şu yaşananlardan sonra güvenemiyorum paronayak biri oldum çıktım

çok teşekkür ederim :) ama dediğim gibi ben onun yaptığından daha fazla onu sıkmıyorum alttaki mesajı da okuyun lütfen ve evet aptal yerine kondum canım acıyor ve sanırım ilişkiyi bitireceğim, daha 10 ayda bir ton sorunla uğraştık ve yalan üstüne aptal yerine konmak benim ilişkiyi bitirmem için geçerli bir sebep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…