instagram

merhaba cevabınız için teşekkür ederim fakat aramızda daha öncesinde yaşanan şeyler %70 onun hataları yüzünden oldu ve ben de haliyle tepki gösterdim ama arka arkaya hata yapan kendisiydi yorulması gereken kişinin ben olduğumu düşünüyorum, bu tür şeylerin atılmaması gerektiğini mahrem olduğunu bana ilk kendisi söyledi ben ona söylemedim, yorucu olduğum kısımda sizi haksız bulmuyorum evet zor biriyim belki de gerçekten yordu yaşananlar, bir de bu olay kavgalarımızın sık olmadığı bir zaman yaşandı yani yoracak bir şey yapmamıştım, fakat yine de bana hikayesini gizlemesi doğru mu? olay story atıp silmesi değil bana hikaye gizlemiş olması

merhaba attığı her story i didik didik arayan biri değilim, bir olay dışında (haklı olduğumu söyleyerek dediğimi yaptı) da karışan biri değilim, bu huzursuzluk hislerini elimden geldiğince ona yansıtmadan yaşıyorum, her şeyi didik didik soran kurcalayan biri değilim sadece son zamanlarda çoğunlukla onun hataları yüzünden sık ve yorucu kavgalar ediyoruz sürekli rapor verdiği bir ilişki yok her ne kadar huzursuz hissetsem de hep kendime telkin veriyorum ve ona çok azını yansıtıyorum, yine de ne olursa olsun sevgilisine hikaye gizlemek bence güven kırıcı bir durum ilişkide olmamalı, karakter yapımdan şikayetçiyse veya benim yorucu biri olduğumu düşünüyorsa benimle konuşmalı veya ayrılmalıydı böyle bir hareket yerine.. asla böyle bir şeyi yapmazdım ben

Basbaya hikayesini gizlemis neyi düşünüyorsunuz ki söylediği yalanlara kendinizi inandırmaya cabaliyorsunuz gözünüz üstünde olsun
daha önce yalan söylediğini yakalamadım ama bu durum yüzünden içim ilişki bitirmeye el vermiyor fakat içim çok huzursuz konunun kapandığını sanıyor ne yapacağımı bilmiyorum

bu düşünceyi kendisi birkaç defa dile getirdi bana ben ona söylememiştim sadece söylediğinde ona katıldım, sosyal medya hesabında av peşinde olacağı bir kız yok muhtemelen dediğim gibi uzaktaki erkek arkadaşlarına hava atmak için vs yaptı diye düşünüyorum ama yine de yalanını yakaladım ne yapacağımı bilemiyorum

Her şeyi bu kadar didiyor musunuz ya? Su Kk'daki ilişkileri anlayamiyroum. Sevgililik Mi denetimli serbestlik mi?
sıkan biri değilim genelde huzursuz olduğumda içimde yaşıyorum aşırı derecede kıskançlık yapmam kontrollü olmaya çalışıyorum fakat bana basbayağı hikaye gizlemiş insan sevgilisinden ne saklar da gizler ki

Önceden size bu tür fotoğraflar mahrem, bize özel kalsın paylaşmayalım demiş olabilir, şimdi fikri değişlmiş olabilir, paylaşmak istemiş olabilir, yani mesele mi bu? Siz de laf söyleyeceksiniz diye gizlemiş sizden demek ki, başka bir kızla alakalı bir durum olmadığına eminseniz. Söyleyin açıkça, hikayeni gizlediğini farkettim, hiç inkar etme, ne istersek paylaşabiliriz, koskoca insanlarız, birbirimizi yalana itmeyelim, daha kötü oluyor fln diye.

Yalan söylüyor. Sizden gizlediği kaslı fotolarla kız tavlama peşinde bence.
kız tavlayacağı bir ortam yok ona çaktırmadan arada bir kimi eklemiş vs diye bakıyorum benden sonra hiçbir kızı eklemedi yaklaşık 10 aylık bir süre, ve arkadaşlarını vs hep biliyorum onlar da beni biliyor beraber hikaye atarız göz ucuyla birkaç akrabasına gizlerken bakarım 2 3 kişi dışında hiç kimseye gizli atmaz gizledikleri kişiler de etkileyebileceği kişiler değil, bence uzaktaki erkek arkadaşlarına kendini göstermek için yaptığı bir şeydi fakat beceremedi salak

söyledim inkar edip duruyor böyleyken de paranoyaklaşıyorum

Her şeyi bu kadar didiyor musunuz ya? Su Kk'daki ilişkileri anlayamiyroum. Sevgililik Mi denetimli serbestlik mi?
Artık ilişkiler uçlarda yaşanıyor ya sıfır güven veya sonuna kadar güvenip tüm hayatını ellerine bırakıyorsun.

@mabelist erkek arkadaşınıza güveniyor olsaydınız hikayelerini sizden gizliyor mu yalan mi söylüyor diye bu kadar düşünmezdiniz, çocuğun açıklaması yeterli gelirdi konu kapanırdı ya erkek arkadaşınız vaktiyle güveninizi kıracak şeyler yaptı ya da sizin güvenme sorununuz var.

güven sorunlarım var ama benden kaynaklı olduğunu düşündüğüm için aşırı yansıtmadım bugüne dek fakat benden instagram hikayesi gizlemesi bariz belliyken bunu göz göre göre nasıl yutabilirim ki, güven kırıcı değil mi bu. güveni geçtim beni aptal yerine koyuyor inkar ediyor en çok üzüldüğüm kısım burası

Ya konu sahibi,en sevmedigim insan tipi kendinin ne olduğunu bilmeyen insanlardır. Siz de onlardansiniz. Israrla herkese 'asla sıkmam, aşırı kıskanmam, bunaltmam' diyip durmussun.
Oysa öyle biri olduğunu zannediyorsun. Aslında öyle biri degilsin
Şunlar sadece ilk mesajından parçalar;
profiline girip kontrol ettim
bir story cevabı dikkatimi çekti ve göstermesini istedim.
bana gizledin mi yoksa hikayeni diye sordum
göstermesini istediğimde
ben o gün ona sorduğumda bana hikaye vs attığını sildiğini söylemedi, ben ona bu ne diye sorduğumda açıkladı.
buluştuğumuzda konuyu tekrar açtığımda
Kimse bir şeye bakarken öyle kimsenin emojisine denk gelemez.
Adam sana komik video gösteriyordu da ağzındaki patates düştü yanlışlıkla mesaj butonuna tikladi,biraz asagi indi de çocuğun hikaye cevabını mi gördü
Burada kadın kadinayiz. Profilini kurcalayan birisin, mesajlara da şöyle bir bakmışsın ,story cevabini görünce didmissin işte. Adama da böyle her şey tesadüfen karşına çıkmış gibi davranıyorsa adam da sinir oluyordur.
Bir sormuşsun, bir gostermesini istemişsin,bir daha sormuşsun, buluşunca bir daha konu açmışsın.
Bu normal insanlar için bunaltmak yani.
Ayrica spor salonunda resim atmis da olabilir,belki yakın arkadaşlarına açmıştır. Ya da sen on saat dırdır etme diye (çünkü on aydır kimseyi eklemedi,ekli olan herkes beni tanıyor dediğine göre düzenli olarak sevgilinin takipcileirni kontrol ediyorsun demektir. Ki normal insan bunu da yapmaz) senden gizlemiştir
Benim de hayatımı böyle Diden insan olsa ben de dırdır konusu olacak şeyleri gizlerim yani. Etkiye tepki .
Memleket meselesi haline getirmeye gerek yok ayrıca belki foto attı, sonra çirkin olduğunu düşündü sildi
Eee, olamaz mı? Yani bunun da mı aciklamasini yapsın?
Hayatın doğal akışında olan basit basit şeyler, bunları kafaya takip nasıl mutlu bir ilişki sürdürüyorsunuz ki?

hep sorunsuz değilim tabiki ama inanın anlatsam büyük çoğunlukla onun aptallıkla yaptığı şeyler ve sonrasında durumu toparlayamaması, örnek olarak bir olay vermem gerekirse benim yanıma gelmek için otobüs bileti alırken bana eski sevgilisinin adıyla seslendi. bu tür birçok olay peş peşe geldi ve yordu yani.. bitirmeye kalktığımda beni çok sevdiğini asla vazgeçmeyeceğini falan söyleyip beni aşırı derecede suçlu hissettiriyor bir de gerçekten çok seviyorum kafa yapılarımız aşırı uyuyor aramızda kendimize ait bir dil var sanki bunu kaybedecek olmayı göze alamıyorum. bir olay dışında aşırı karışan biri olmadım hiç her şey dozundaydı fakat o olayda da beni haklı görüp devamında ona göre davranmıştı, gerçekten çok kısıtlayıcı biri değilim ilgisini sevgisini hissedebiliyorsam bu adam zaten benim der kıskanmam bile bu zamana dek hep kıskansam da aşırı belli etmedim yani.. kız düşürme amacı olduğunu sanmıyorum dediğim gibi kızlar hep beni biliyorlar saklamıyor ilişkiyi kafamı karıştırıyor ne yapacağımı bilmiyorum

Ne var eski sevgilisinin adıyla seslendiyse? Ben de şu an sevgilime sinirlenince eski sevgilimin adı geliyor ağzıma. Çünkü sürekli sinirlendirirdi beni onun adıyla kodlamışım siniri. Ağzımdan kaçsa onun adı yatıp kalkıp eximi mi düşünüyorum demektir? yenGEnC in yazdığı gibi cidden yoran bir yapınız var. Adam av peşinde değilse öylesine hikaye atıp sizi gizlediyse çok normal yani. Çünkü gizlemese bu sefer bu fotoğraf ne amaçla atıldı diye sorgularsınız siz

bence size gizleyip bir şeyler paylaşmak istedi. paylaştı ve sonra pişman oldu üzerinde çok düşünmeye değmez.

merhaba demeye çalıştığım şey şu ki ben bu zamana kadar hep ona çaktırmadan kontrol ettim yani huzursuzlukları kendi içimde yaşasam bile fazla belli etmedim aramızda mesele haline gelmedi, mesaj meselesi de şöyle bir arkadaşının attığı mesajı göstermeye girdi story cevabını gördüm sen uzun zamandır hiçbi şey atmadın ki ne story cevabı falan dedim ki ben yapmadan önce o benim dm lerime falan bakıyordu yaptığımız her şey karşılıklı yani ben onu sıkıyorsam o beni daha çok kurcalıyor beraberken.. başta duraksadı sonra zırvaladı bi şeyler eve gelince aklıma düştü bana böyle şeyler söylemişti dedim ve konusunu açtığım mesajın tarihine gittim zamanlar uyuşuyor falan filan, fotoğraf silse öne çıkanlar gitmezdi gizleyip bi şey atmış yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…