instagram

Aaa 19 yaşında misin?
e kucukmussun daha:) önünde daha ne güzel aşk hikayeleri olacak. Hem uzak mesafe, hem senin DMlerini karıştıracak kadar hadsiz , hem de kişi kendinden bilir işi-arkandan iş cevirecek kadar seni salak yerine koyan birini neden cekesin ki?
İlk mesajlarda adama hak vermiştim, baskıcı - her şeyden mana arayan,didikleyen insanlarla ilişki yaşanmaz,adam belki mesele olmasın diye bir hikayelik engellemiştir ama ondan değil senin sorun çıkarmadan ötürüdür,diye düşündüm..ama sonraki mesajlarında gördüm ki adam zaten daha baskıcı birisiymis. İste Bu halleri hep kendi de güvenilmez olduğundan 😡 üstelik ilk hatası da değilmiş ...
O yaşlarda kalbinin isindigi herkes çok bambaşka gelir insana. Ama merak etme , gencsin güzelsin. Ayrılsan çok daha iyisini bin kere bulursun:))
Devam etsen de bu karakterde adam seni daha cok üzer, güzel gencligin ona üzülmekle heba olur
haklısınız zaten içimde bir şeyler koptu o olayla beraber muhtemelen ayrılacağım teşekkür ederim :)

çok teşekkür ederim :) ama dediğim gibi ben onun yaptığından daha fazla onu sıkmıyorum alttaki mesajı da okuyun lütfen ve evet aptal yerine kondum canım acıyor ve sanırım ilişkiyi bitireceğim, daha 10 ayda bir ton sorunla uğraştık ve yalan üstüne aptal yerine konmak benim ilişkiyi bitirmem için geçerli bir sebep
Destekliyorum seni canım tabii ki o seni sıkacak sen de ‘tamam canım yarim’ deyip susmayacaksın öyle bir dünya yok. Yalan işin içine girdimi olanca güven kayboluyor. Ayrıl daha ne güzel ilişkilerin olur üzme de kendini.

Şu durumda evet maalesef diyemezsiniz, açıklamasına inanmadığınız için yalan söylüyor dahi olsa zeytinyağ gibi üste çıkar suçlu siz olursunuz, sizin hesabınızın şifresi niye erkek arkadaşınızda?
İkinizde denetlemeyi kontrol altında tutmayı seviyorsunuz demek ki, sosyal medya hesabı açıp hikaye paylaşmakla mahremiyeti birbiriyle bağdaştıramadım, hadi o kaslı vücudunu sergileyeceği fotoları atmayı uygun bulmuyordur da siz kaslı vücudunuzu mu atacaksınız ki mahrem diyor :))

Bence o mahrem size mahrem, spor salonundan hikaye atıp silmiş demek ki kendisine mahrem yasağı yok, hikayesini bilerek gizledi veya bilmeden silindi de net yavaş olduğu için sorun oldu vs kısımları kadar bence birbirinize ne kadar güveniyorsunuz ve niye mahrem vs bahanelerle birbirinizi kontrol altında tutmaya çalışıyorsunuz bunları bir düşünün derim, böyle böyle zamanla birbirinize yasaklamalar getirerek dış dünyadan kopartırsınız bu da hiç sağlıklı bir ilişki olmaz.

Çok gençsiniz, kanınız deli akıyor, heyecan var, aşk = serotonin, dopamin, oksitosin, gözünüz hiçbir şey görmüyor lakin biraz birbirinizi salın, kontrolcü olmayın, eğer aldatma vb olacaksa zaten her şart ve koşulda olur siz de bunu ne kadar saklarsa saklasın anlarsınız, gizli kapaklı yaptıkları, yalanları elbet karşınıza çıkar.
instagram şifrem onda da var çünkü ben hesabıma giremedim hesabımı o kurtardı ve şifreyi bir daha değiştirmedim bakabilir miyim dedi bak dedim baktıktan sonra hesabımdan çıktı muhtemelen, kaslı vücut değil de bikinili fotoğraf atılması, sporda fitness modelleri gibi kalça vs aşırı belli edecek tarzda fotoğraflar atılmasını hoş bulmuyor kendisi de kaslı foto vs atmanın saçma olduğunu söylemişti olay o yani, ama bu sene yoğun bir hayatım olacak o yüzden böyle paronayak olduğum beni yoracak bir ilişkiye daha fazla yalanlarını görmek için devam etmek.. bilemiyorum, benlik değil. muhtemelen ayrılacağım

paronayak olduğum beni yoracak bir ilişkiye daha fazla yalanlarını görmek için devam etmek.. bilemiyorum, benlik değil. muhtemelen ayrılacağım
İlişki dediğimiz şey zaten bu kadar yorucu ve yıpratıcı olmamalı, sürekli diken üstünde, güvensiz, şüphelerin yoğun yaşandığı birliktelikler er ya da geç biter, karar sizin tabii ki fakat birbirinizi yıprattığınız aşikar.

merhaba olay hikayeme cevap vermemesi tarzı bir durum değil olay bana yalan söylemesi suçunu itiraf etmeyip üstüne beni aptal yerine koyması. zaten uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz kız arkadaşları var onlarla da görüşüyor aynı zamanda benim de erkek arkadaşlarım var ben de onlarla görüşüyorum birbirimizden bağımsız bir hayatımız zaten var diğer mesajlar da okursanız yapılan eylemlerin sıkma bunaltma amaçlı olmadığını anlamış olursunuz bu sene erkek arkadaşlarıyla tatile gidecekti zaten ben ona olmaz hayır gidemezsin falan demedim sadece eğer kız olsaydı gitme ne gerek var gibisinden bi tepki gösterebilirdim fakat kendisi de benim erkek arkadaşlarımla tatile gitmemi istemez o yüzden olan her şey karşılıklı tek taraflı bir sıkma boğma durumu yok. daha geçen gün arkadaşlarıyla şehir dışına çıkacaklarını söyledi ben ona gitme diyemem ki istediğini yapar fakat bana yaptırmayıp kendisi bir şey yapamaz, bunları anlatma sebebim evet kafaya çok takan biriyim ama bir gün gidipte ciddi ciddi sen kimle konuşuyorsun neden çevrimiçisin diye sormadım kontrol ettim evet ama hiç mesele haline getirmedim o bunu bilmedi, bana yalan söylenen aptal yerine konduğum bir ilişki tabiki de istemiyorum hakkım olarak. diğer mesajımda da yazdığım gibi geçenlerde işyerinde bir müşteri sevgilime yürümüş bana anlattı tepki bile vermedim güldüm kıskanmadın mı yaa dedi bana, öyle toksik bir ilişkimiz yoktu gayet eğlendiğimiz birbirimize iyi geldiğimiz ve güven sorunlarının olmadığı bir ilişkimiz vardı fakat şu yaşananlardan sonra güvenemiyorum paronayak biri oldum çıktım
Benim verdiğim sizin çevrimiçi olup olmayışını kontrolüne dair bir örnekti. Karşılıklı oluyor diye ikinizin de yaptığı normal anlamına gelmiyor. Burada yorum yapan sizsiniz haliyle biz de sizi muhattap alıp gerekirse bir abla gibi tavsiye vermeye çalışıyoruz. Zaten karışamazsınız kiminle görüşüp görüşemeyeceğine. Bunlar normal olanlar. Ama sürekli profiline girdiğiniz o an kaybolan öne çıkanları fark etmenizden belli, hesap sormasanız da adamın giriş aktivitelerini takip ediyorsunuz. Mesajlarına bakıyorsunuz. Ben de aynı komik şeyleri görmek istiyorum diyorsanız birbirinizde eklisiniz sonuçta birbirinize iletebilirsiniz arkadaşlar arasındaki muhabbeti. Böyle bir ilişki sağlıklı değil, yaşınız küçük bunun normal olmadığını, ileride şartlar değiştiğinde daha da sıkıntıya gireceğinizi söylüyoruz.
Ayrıca ortada da açık açık bir yalan var. Durum ne olursa olsun erkek arkadaşınız hikaye atmış ve sizin görmenizi engellemiş üzerine de zekanızla alay eder gibi yalan söylemiş. Değinmediğim bir nokta olduğunu sanmıyorum.

Benim verdiğim sizin çevrimiçi olup olmayışını kontrolüne dair bir örnekti. Karşılıklı oluyor diye ikinizin de yaptığı normal anlamına gelmiyor. Burada yorum yapan sizsiniz haliyle biz de sizi muhattap alıp gerekirse bir abla gibi tavsiye vermeye çalışıyoruz. Zaten karışamazsınız kiminle görüşüp görüşemeyeceğine. Bunlar normal olanlar. Ama sürekli profiline girdiğiniz o an kaybolan öne çıkanları fark etmenizden belli, hesap sormasanız da adamın giriş aktivitelerini takip ediyorsunuz. Mesajlarına bakıyorsunuz. Ben de aynı komik şeyleri görmek istiyorum diyorsanız birbirinizde eklisiniz sonuçta birbirinize iletebilirsiniz arkadaşlar arasındaki muhabbeti. Böyle bir ilişki sağlıklı değil, yaşınız küçük bunun normal olmadığını, ileride şartlar değiştiğinde daha da sıkıntıya gireceğinizi söylüyoruz.
Ayrıca ortada da açık açık bir yalan var. Durum ne olursa olsun erkek arkadaşınız hikaye atmış ve sizin görmenizi engellemiş üzerine de zekanızla alay eder gibi yalan söylemiş. Değinmediğim bir nokta olduğunu sanmıyorum.
tavsiyeler yorumlar için teşekkür ederim

merhaba attığı her story i didik didik arayan biri değilim, bir olay dışında (haklı olduğumu söyleyerek dediğimi yaptı) da karışan biri değilim, bu huzursuzluk hislerini elimden geldiğince ona yansıtmadan yaşıyorum, her şeyi didik didik soran kurcalayan biri değilim sadece son zamanlarda çoğunlukla onun hataları yüzünden sık ve yorucu kavgalar ediyoruz sürekli rapor verdiği bir ilişki yok her ne kadar huzursuz hissetsem de hep kendime telkin veriyorum ve ona çok azını yansıtıyorum, yine de ne olursa olsun sevgilisine hikaye gizlemek bence güven kırıcı bir durum ilişkide olmamalı, karakter yapımdan şikayetçiyse veya benim yorucu biri olduğumu düşünüyorsa benimle konuşmalı veya ayrılmalıydı böyle bir hareket yerine.. asla böyle bir şeyi yapmazdım ben
anlattıgınıza göre karşılıklı anlaşıp bazı şeyleri paylaşmama kararı almışsın . Normalde bu şekilde her şeyi soran, her seyden anlam cıkarmayan biriyseniz dediğiniz gibi tabii ki böyle davranmasının bir amacı kalmıyor.

Sizi karşısına alıp konusması , sorunları çözmeniz doğru olanı elbette ama erkek arkadasınız ugrasmak istememiş ve görmezsiniz diye düşünmüş sanıyorum ki .
Söylediğiniz sekilde internetin yavaş olması falan hikaye.

anlattıgınıza göre karşılıklı anlaşıp bazı şeyleri paylaşmama kararı almışsın . Normalde bu şekilde her şeyi soran, her seyden anlam cıkarmayan biriyseniz dediğiniz gibi tabii ki böyle davranmasının bir amacı kalmıyor.

Sizi karşısına alıp konusması , sorunları çözmeniz doğru olanı elbette ama erkek arkadasınız ugrasmak istememiş ve görmezsiniz diye düşünmüş sanıyorum ki .
Söylediğiniz sekilde internetin yavaş olması falan hikaye.
teşekkür ederim zaten olan başka şeyler de var daha fazla dayanamıyorum bu akşam ayrılacağım bu şekilde şüphe ederek beraberlik kurmak zor

öne çıkanlara yakın arkadaşlara attığınız bir hikaye eklediyseniz, yakın arkwdaşlar listesinde olan herkes görür
Neyse onu sormadım anlasamadik eskiden attığım one cikanlar var kimseyi yakın arkadaş eklemeden önce, şimdi yakın arkadaş olarak eklediklerim mi sadece profilimdeki öne çıkanları görüyor yoksa herkes mi demek istiyorum

Mahrem mahrem dedigi şey ne? Spor salonunda ne mahremi varmiş? Hani salonda mahrem haliyle dolanmak normal ama fotograf mi sorun oluyor? 😂
Anlayamadim.
Siz foto paylaşmayin diye mahren ayaklari filan yapmiş ve sonra kendi sizden gizleyip paylaşim yapiyor demek. 😁

Neyse onu sormadım anlasamadik eskiden attığım one cikanlar var kimseyi yakın arkadaş eklemeden önce, şimdi yakın arkadaş olarak eklediklerim mi sadece profilimdeki öne çıkanları görüyor yoksa herkes mi demek istiyorum
şimdi şöyle anlatayım size, öne çıkarttığınız normal hikayelerinizi gizlemediğiniz herkes görür, yakın arkadaş listenizdekiler de dahil olmak üzere.

fakat yakın arkadaş listesine birini aldığınız zaman, o zamana kadar öne çıkardığınız tüm yakın arkadaş hikayelerini görür ve aynı zamanda bu listeye aldığınız kişilere hikayelerinizi gizleyemeyeceğiniz için de o zamana atılmış ve öne çıkanlara eklenmiş her şeyi görür umarım doğru yanıtlayabilmişimdir

Mahrem mahrem dedigi şey ne? Spor salonunda ne mahremi varmiş? Hani salonda mahrem haliyle dolanmak normal ama fotograf mi sorun oluyor? 😂
Anlayamadim.
Siz foto paylaşmayin diye mahren ayaklari filan yapmiş ve sonra kendi sizden gizleyip paylaşim yapiyor demek. 😁
ben de öyle düşünüyorum açıkçası muhtemelen ben açık saçık bi şey atmayayım diye salladı gibi geliyor :) salonda da sporcu atleti vs o tür şeylerle spor yapıyor hiç tamamen üstü çıplak görmedim gerçi, salonu da boş olan saatlerde kullanmaya çalışıyor genelde ama yine de bunlar yalan söylediği gerçeğini değiştirmiyor 😔

ben de öyle düşünüyorum açıkçası muhtemelen ben açık saçık bi şey atmayayım diye salladı gibi geliyor :) salonda da sporcu atleti vs o tür şeylerle spor yapıyor hiç tamamen üstü çıplak görmedim gerçi, salonu da boş olan saatlerde kullanmaya çalışıyor genelde ama yine de bunlar yalan söylediği gerçeğini değiştirmiyor 😔

Bu adam yazın plaja da mi gitmiyor? Veya uzun kolluyla mi dolaniyor yazlari? 🤔 Uydurukcu

X