İnsanlar değişir mi? İlişki için sevmek yeter mi?

Ayrilmadaki hataniz buyuk bi hata miydi ?

Değil başka insana hemen inanmak sizin hata yaptığınızda bile neden yaptın belki yanlış anlamışımdır diye sorgulamıyorsa o insan çok sizi haksız yere yargılar diyim
evet haklısınız
Exten next olmaz demeye geldim
hoşgeldin
Denenmişi denemek ahmakliktir..

Bir atasözü .
güzelmiş :) değiştim diyor o yüzden ikna etmek için
Çok çok haklısınız. Böyle şeyler duymaya ihtiyacım vardı teşekkürler..

ağaç yaşken eğilir, sonradan eğmeye kalkınca kırarsınız, ben değiştiğini değil de aradığını bulamadığı için pişmanlık yaşadığını düşündüm

Çok nadir de olsa insanlar değişebilir bana göre. Ama karşınızdaki kişinin huyu gerçekten kötüymüş. Evlenince buna kayinvalide, görümce, elti kötülemesi eklenir ve yine onlara inanıp size inanmazsa çok yıpratıcı olur. O yüzden bir şans vermek için yüzde yüz emin olmanız lazım. O da çok zor.

ağaç yaşken eğilir, sonradan eğmeye kalkınca kırarsınız, ben değiştiğini değil de aradığını bulamadığı için pişmanlık yaşadığını düşündüm
bana da biraz öyle geliyor.
evet bunlar hep aklıma geliyor. Emin olmak da imkansız gibi büyük bir şey yaşamadan.
Ama hatali sizseniz o 1 yil size yazmasini beklemeniz dogru olmaz belki su an bile ayni hatanin tekrarlanmasi endisesi vardir birbirinize en once guven vermeniz lazim.
öyle söylüyor zaten acı çekiyorum ama bundan sonra birbirimize nasıl güvenicez? Sen güven vermek istemiyorsun diyor

Öyle söylüyor zaten acı çekiyorum ama bundan sonra birbirimize nasıl güvenicez? Sen güven vermek istemiyorsun diyor
Hatasiz insan olmaz. Siz samimiyetinizle yaklaşın. Güvenmiyorsa hâla kendi bilir hiç kendinizi yıpratmayın. Erkekler bir sürü hata yapar kadın her seferinde affeder, kadın bir hata yapar bir hatasında mimlenir. Yok öyle bi dünya.

İşte benim kafamı karıştıran nokta şu. Ben ona adım atarım kendime de güvendiririm de ben ona güvenmeli miyim? Geçmişimiz ortada. Yine onları yaşar mıyım acaba diye

Evet uzak dur.Ben insanlarin kolay kolay değişebileceğine inanmıyorum.Anlattiklarin azımsanacak kadar önemsiz seyler degil.Muhtemel tekrar iliskiye basladiginda ayni seylerin yuzde sekseni ni yasiyacaksi.Cunku kisi ayni kisi,cevresindeki insanlar ayni insanlar

İşte benim kafamı karıştıran nokta şu. Ben ona adım atarım kendime de güvendiririm de ben ona güvenmeli miyim? Geçmişimiz ortada. Yine onları yaşar mıyım acaba diye
Basta kotu baslayip sonrasinda duzelen iliskiler var mesela benimki de oyle oldu. Ama tabi iki taraf da herseyi geride birakip unutmali ve güvenle baslamadi. Oturup etraflica konusun bence.

İnsanlar maalesef kolay kolay değişmiyorlar. Senin durumunun da bir istisna olacağını sanmıyorum.En fazla evlenene kadar değişti sanarsın evlendikten sonra her şey eskiye döner ve sen pişman olursun.
Kendine yeni bir yol çiz ve mutlu olacağın birisini bul. Ayrıca, eskiden yeni olmaz....

Sorun eşimdeydi bizde benim hatam yoktu. 4 yillik iliskisi yeni bitmis hemen benimle konusmaya baslamis iliskiye baslarken bunu bana soylemedi. Ilgisiz davrandi, sosyal medyadan baska kizlari takip ederdi bana da hesap sordurmazdi ne var herkes birbirini ekliyormuş. Fazla ilgisi yoktu uzaktaydik ben okuyordum aklina gelirse bi arar yazardi. Tabi ben dayanamadim artik sorguladim ustune gittim yorgunum ben dedi, iliskim yeni bitti dedi. Guvensiz baslamistik zaten bitirdim tek bir mesajla, niye bitiriyorsun bitirme mesajla biter mi vs hic bisey de demedi.

Sonra bi gezdi tozdu kafasini dinledi 1 ay sonra yazmaya basladi. Tum arkadaslarima ulasti, okul bitti eve geldim gece kapimin onune geldi defalarca kovdum guvenemedim. 6 ay pesimden kostu en sonunda dayanamadim baristim seviyordum zaten.

Oturttum karsima kirildigim döküldüğüm istedigim istemedigim her seyi konustum, ondan söz aldım, tamam dedik herseye bastan basliyoruz gecen 8 ayi tamamen unutuyoruz dedik. Sonrasinda hersey daha iyi oldu.

Özel değilse sizin sorununuz neydi? Nasıl düzeldi?
Alinti yapmayi unutmusum. Yazdim.

İnsanlar değişmez söyledikleri yalanlar değişir derler ya bunu bizzat yaşayan biri olarak imzami atarım.

Aynı şeyleri birebir duydum hatta kızı olsa benim adımı koymak için anlaşmış kız arkadaşıyla gibi bı sürü zırva.neden döndüğünü söyleyim yalnızdir,canı sıkılıyodur boşluktadir, diğerine göre artın vardır ve sen belki de kendinden taviz veren biriydin ilişkide fedakar olman aklında kalmıştır bı sürü sebebi olabilir.senden iyisini bulana kadar sende demlenir...yani sebebi mantıksal sevgi olduğuna inanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…