İnşaAllah yaşattığını Yaşar

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.372
41
Selam!Ben buraya son kez aşağılık kocanın bana şiddet göstermesinden,babamı arayacağımdan bahsetmiştim .evet aradım babamı,söyledim zavallı adamın yüzü düştü,bana “eger o bir kere daha sana şiddet uygularsa,sen hemen beni ara”dedi.ben de tamam dedim.neyse bu aşağılık her gece yanıma gelir benimle barışmak istiyordu ben de yüz vermiyordum .bir keresinde ona söyledim babam şöyle dedi.aşağılık cevabında “bana zayıfça vurdu git ara kimi istersen,seni dövdüğümü söyle”neyse aradan zaman geçti .baktım biraz değişmiş kendini iyi gösteriyor bana,şans verdim konuştum ,sonra aramızda yine bir sorun yaşandı o konuyu açmıyorum .bu yine geliyordu benden her gece keyifini istiyordu ben de reddediyordum bir bahaneyle .neyse bu dün geldi yine istedi.ben de ona:”seninle sohbetimiz yarım kaldı”dedim.sordu bana hangi sohbetten bahsettiğimi,ben de dedim sonra söylerim .”sen düzelmeyeceksin sen şöylesin sen böylesin,git ara gelsinler seni götürsünler falan,iğrenç şeyler söyledi.beni mi korkutuyorsun onlarla?millet benden korkuyor sen kimle beni korkutuyorsun?ne yapa bilirler bana?oramı yerler gibi iğrenç laflar .ben de ona dedim ki bu söylediklerinden sonra öldün benim için ve yatağımı ayırdım yine.ha bu aradA demin eve gelmiş elimde telefonu görüp omzuma eliyle çakarak:işin gücün ancak ve ancak telefon,ye ,iç,yat birde telefonda otur ,ben buna cevap vermedim söylendi durdu.Vallahi kendimi şöyle sınmış bir eşya gibi hissediyorum.Allah onun cezasını versin ölsün de temiz kurtulayım ondan Kendini bir b..zannediyor bizi görenler inanmıyorlar ki nasıl ola bilir ki biz evliyiz hiç yakışmıyoruz o kilolu ben normal kilolu(62),bizi görenler biliyorlar ki bizim evliliğimiz mantık evliliği aşk evliliği olamaz!

Neden eşine babanın söylediği şeyi söylüyorsun ki. Gitmemek, ayrılmamak, göz korkutmak için söylenmiş gibi.
Babani arayıp gitmek istediğini söyle bu adamdan kurtulmak için ölmesini bekleme.
Okumuş üniversite mezunu kadınsın hiç yakışıyor mu bi kadına yaşadığın hayat

Babanızdan korkacağını düşünüp söylemeniz çok çocukça
Saygılı insanlar büyüklerden çekinir hatası varsa , veya kaybetmekten korkuyorsa sizi
İğrenç bir kocanız var

Saygı sevgi herşey bitmiş sizin evlilikte
Saçınızdan sürükleyip sizi atmasını mı bekliyorsunuz?
Ben anlamıyorum sizin gibi kadınları, hiçbir zaman da anlayamacağım

Böyle iğrenç bir mahlukla yolunuzu ayırmanız lazım, siz ceza olarak yatak mı ayırdınız cidden? Yadırgamıyorum Allah kimsenin başına böyle pislik insanları bela vermesin ama siz de biraz aksiyon mu alsanız acaba? Def edin gitsin neden hala aynı evdesiniz ki? Benim ailemden herhangi birine öyle bir laf edecek anında kapı önünde bulur kendini. Bunu yapacak cesaretiniz yoksa da alın eşyalarınızı siz çekin gidin. Babanızın başını da belaya sokmadan hayatınızdan çıkarın bu adamı çünkü değmez böyle pislik insanlar için. Ailenize hakaretini de geçtim şiddet var diyorsunuz. Hala neden duruyorsunuz onu anlayamıyorum?

Şimdi evime göçeceğim guya o yüzden babam bana söyledi ki sen biraz sabırlı ol sen ona iyi ol eger o sana değişmezse o zaman ben yapacağımı biliyorum şimdi arayıp babamı ne söyleyim?

Maalesef ben Rusya’da yaşıyorum nereye nasıl gitsem bilemiyorum

Bu adam yıllardır sana şiddet uygulamıyor mu, bir günde değişecek mi?
Babanı, aileni asla anlamıyorum. Evlatları farklı bir ülkede şiddet görüyor hala diyor ki birdaha vurursa beni ara.
Evet uyguluyor biliyor onlar da ama bahaneleri o çocukları bana vermezlermişmiş

Ev noldu Nilu? Eve geçene kadar kimseyi arama, kocan ve ailesinin iki dudağı arasında kendi evine geçebilmen. İlk kez olan bir şey değil alışıksınız karı koca ama son kez tut kendini. Kendi evinde yaşamaya başlayınca belki annen baban gelir yanına, görürler durumunu. Okyanusu geçtin derede boğulma. Anası babası kardeşi olmayınca bu gereksiz kocayı idare etmen daha kolay olur. Bir iki sene içinde de şutlarsın başından. Babana ve söylediklerine pek güvenemedim, o yüzden şimdi ortalığı ayağa kaldırma. Hedefine odaklan, önceliğin kendi evine geçmek olsun. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin.

Nilu sizinki ne mantik evliliği Allah aşkına kaynana evinde eltiyle yıllardır oturuyorsun koca desen bes para etmez sürekli hakaret siddet böyle mantık evliliği olmaz

Maalesef ben Rusya’da yaşıyorum nereye nasıl gitsem bilemiyorum
Eski konularınızı okudum , buradaki hanımlar çok güzel fikirler vermişler, çıkış yolu göstermişler

Farklı ülkede olmanız , ailenizin destek çıkmaması hep bahane gibi geldi
Siz kavga ettiğinizde içinizi buraya döküp , sonra o saygısız eşinizle yaşamaya devam ediyorsunuz

Çocuklarınıza şiddet uyguluyormuşsunuz ayrıca
Sadece çocuklara üzülüyorum artık yazık
Hiç sağlıklı düşünemiyorsunuz

Ev guya Eylül sonu olacaktı o da olmadı şimdi guya ekimde olacak,bakalım ne oluyor guya o evde neyse değişecek mi?kardeşi komşum olacak.evet babam yıl sonu yani doğum günümde burada olacak dediği kadarıyla eger taşınırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…