İnşaAllah yaşattığını Yaşar

Kız bu nasıl mantık Allaşkına saçmalama. Koca da döver ssöver ama her gece de kadınınla sevişmek ister çok ilginç valla. Insan az soğur filan yani.

Böyle bir evliliğin hangi tarafı mantıklı ki mantık evliliği olmuş sizinki?

Kaç çocuğunuz var ? Sizi anlıyorum uzaktan boşaması kaçması kolay oluyor, sizin psikoloji alt üst olmuş, enerjiniz tükenmiş, her şeyin zamanı vardır kendinize hak ettiğiniz yaşamı zamanı gelince sunacağınıza inanıyorum.
İnsanlar düzelebilir gerçekten düzelmeye niyeti varsa ama düzelene kadar ilişkiniz aynı seviyede kalmayacak gitgide tükeneceksiniz umarım siz bitip tükenmeden düzelmiş olur eşiniz.

2 çocuk.ilişki zaten bozulmuş hemde çoktan

Ben böyle anne babalara çok şaşırıyorum yaa. Büyük konuşmak istemiyorum ama adamın biri benim kızımı dövecek, bende yardım isteyen kızıma akıl vericem sabırlı ol, kocana iyi davran vs diye. Kızım kalmak istese ben bırakmam o evde. Hiç mi görmüyorlar dayak yüzünden canından olan kadınları.

2 çocuk.ilişki zaten bozulmuş hemde çoktan
Adamları anlamıyorum, nerde saçma sapan kadın var kul köle olup iyi niyetli düzgün kadını görünce sapıtıyorlar, kötü olun valla kötü davranın köle olsunlar sinirim bozuldu.

Adamları anlamıyorum, nerde saçma sapan kadın var kul köle olup iyi niyetli düzgün kadını görünce sapıtıyorlar, kötü olun valla kötü davranın köle olsunlar sinirim bozuldu.
Kötü nasıl?söyleyinde canla başla yapayım

Kendi alıyor zaten çayını falan ,giysilerine ütü yapardım rüyasında görür bundan böyle
kötü davranman işe yaramıyorsa aşırı yapay bi iyilik mi yapsan bizim düşündüğümüz kadar onlar acaba düşünüyor mu ilişkiyi ?
iliklerimize kadar uğraşıyoruz çabalamak ve düzeltmek için acaba onlarda bu durumlar nasıl ? çabayı mı görmüyorlar ki ? buraya yazıp ilişkini konuşmak bile ilişkin için savaştığın hatta yaralıyken savaştığını gösteriyor ama o görüyor mu ki

Evet uyguluyor biliyor onlar da ama bahaneleri o çocukları bana vermezlermişmiş
ya kimse senin cocuklarina merakli degil. adam anneleri basindayken bir kere yüzünü oksamiyor, okulunu arkadasalarinj sormuyor. bosaninca ne yapacak iki cocugu? sana verirler ona da yeni saf genc kadin bulurlar..bosa korkuyorsun cocuklarim diye. o evde o cocuklar kimsenin umru degil

Nilu, bir gece once gidecegim diye tehdit edip gitmeyecektin madem niye tehdit ediyorsun.

Niye gitmiyorsun ailenin evine bak baban arkandaymis, daha once boyle degildi? Niye sadece soyleniyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…