Gelinebilecek en kötü SON

Kızlar hepinize merhaba.. 1,5 yıldır evliyiz. Evliliğin ilk zamanlarında aramızda küçük bir tartışma geçmişti ve eşim beni kolumdan tutup sarsmıştı ben evlenene kadar şiddetin ş sini tatmadığım için durumu ciddiye alıp evi terk etmeye kadar gelmişti durum tabii eşim beni bana varmadığına inandırıp durumu kıvırmış ve konu kapanmıştı. Sonraki dönemlerde sürekli kolumdan tutup sarsmalar arttı. Ve eşim inanılmaz sinirli bir adam evden çıkıyoruz gideceğimiz yere kadar arabada 50 tane huzursuzluk çıkarır. Bazen mükemmel bir adam bazen de dünyadaki en iğrenç yaratık. Tabii simdi diyorsunuzki madem öyle neden evlendin? Bu adam başlarda böyle değildi mükemmel, anlayışlı, duyarlı, kültürlü bir adamdı. Ne olduysa aynı çatının altına girdikten sonra başladı bütün sapkınlıkları. Şimdi işin asıl acı boyutunu sizinle paylaşmak istiyorum ama ne olur kırmadan yorum yapın çünkü İnan’ın artık o kadar hassasım ki. Artık bana bağıra çağıra vura çeke beni öyle bir noktaya getirdi ki bu adam resmen kendime bile saygımı bitirdi ve bende bir noktadan sonra küfür etmeye başladım. Bakın İnan’ın benim ağzımdan hayatım boyunca küfür çıkmadı ama bu adam beni resmen başka bir boyuta taşıdı ve ben artık kavgalarımızda küfür etmeye başladım ve her küfür edişimde beni 3 tane kemerle dövdüğünü, boğazıma yapışıp artık öldüm dediğim an bıraktığını, kollarımı ısırdığını o noktaya geldik. Şuan bynları yazarken İnan’ın halime ağlıyorum. Ve Bunları yapan adam sonra birden 180 derece değişip beni mutlu edip her Seferinde köpk gibi pişman olduğuna inandırdı beni. Ve bende aptal gibi her defasında affettim. Ve bir noktadan sonra artık dayak yediğim için benim Hakettiğimi durduk yere vurmadığını ağzımın bozuk olduğunu bana söyleme başladı. Evet küfür etmek doğrumu?? Dünyanın en çirkin şeyi hele ki bir bayanın ağzından çıkması. Ama o noktada artık ne gücüm yetiyor ne söyleyecek laf buluyorum ve küfürlü konuşmaya başlıyorum. Ya inanmayacaksınız yemin ediyorum ben böyle bir insan değildim resmen beni bitirdi. Bu adam benden 20 yaş büyük. Bana diyeceksiniz ki baban yaşında adamla ne işin var? Bu adam yaşını asla göstermeyen bir adam. Ben babamı çok erken yasta kaybettim bellide bu yüzden bana baba gibi kol kanat gerecek arkamda duracak birini istedim hayal ettim. Ama bu adam beni kendimden soğuttu. Şimdi size dün kü tartışmamızı anlatıyorum. Ortada hiçbir şey yok salonda oturuyorum mutfağa girdi dolaptan yemek çıkardı ve bağırdı pis boğazlı diye bende yanına gittim bana pis Boğaz diyor yemekten yemişim diye. Bakın boyum 1.75 kilom 70 evet çok zayıf degilim ama birkaç kilo fazlam var ölüm diyetine girecek halde değilim. Ve kilo konusu benim hassas noktam kilom hakkında yorum kaldıramam asla o da bunu iyi bilir. Sonra salona geldi bir lafla atışmaya başladık. Bana PİSLİK ŞİŞKOSUN gibi kelimelik söyleme başlayınca kan beynime sıçradı kapa çeneni dedim defol git dedim sonra tabii olan oldu. Yaa kendime soruyorum biz ne ara saygıyı bu kadar yitirdik? Sonra beni tartakladı bende kalktım odadan çıkarken odanın kapısını hızlı çarptım sinirimden. Ve sonra beni yine dövdü. Artık sitede kapıya çıkmaya yüzüm Yok bütün apartman yediğim dayakları Emin’im duyuyor. Ve sonra canıma tak etti küçük bir bavula eşya koydum biraz taksiye atladım gidiyorum. Peşimden geldi arabayla taksiyi durdurup beni indirdi. Sonra 40 tane yalakalık. Kızlar ne yapacağımı bilmiyorum.. kendimde mi suçu aramalıyım? Küfür ediyorum sonuçta adamın damarına basıyorum? Ama beni de o noktaya getiren o. İnan’ın bilmiyorum
Canım benim konunu okuyunca çok üzüldüm dönme geri bir adam bir kere dövdüyse gene yapar o yüzden gitme olurmu Rabbim yardımcın olsun çok zor bir durumm ama kendine olan saygından gitme o eve piskolojini daha çok bozmasına izin verme

Son düzenleme:
Bacım sen dayağı seviyor musun anlamadım ? Küfrettiğim için mi dayak yiyorum diyorsun da sen küfretmeden önce de bu adam seni tartaklıyormuş.
Ki küfretsen de kimsenin seni öyle dövmeye hakkı yok.
Fakat sen her defasında kocanın yanına dönerek dayağı hakediyorsun.
Adam seni dayak hastası yapmış belli bırakamıyorsun adamı.

Adam evdeyken valizini almış gitmiş
Bu kaçmak değil ki, düpedüz şov

yani işte ayrılmak gibi bir düşüncesi yok.
seviyor kocasını.

birde bazı yorumlar çok komik..
mesela hatırlıyorum eşim yer yer şiddet uyguluyor diyen biri kalkmış bir kere yapan bir daha yapar kendine saygın varsa gitme o eve demiş:işsiz:

Kızlar hepinize merhaba.. 1,5 yıldır evliyiz. Evliliğin ilk zamanlarında aramızda küçük bir tartışma geçmişti ve eşim beni kolumdan tutup sarsmıştı ben evlenene kadar şiddetin ş sini tatmadığım için durumu ciddiye alıp evi terk etmeye kadar gelmişti durum tabii eşim beni bana varmadığına inandırıp durumu kıvırmış ve konu kapanmıştı. Sonraki dönemlerde sürekli kolumdan tutup sarsmalar arttı. Ve eşim inanılmaz sinirli bir adam evden çıkıyoruz gideceğimiz yere kadar arabada 50 tane huzursuzluk çıkarır. Bazen mükemmel bir adam bazen de dünyadaki en iğrenç yaratık. Tabii simdi diyorsunuzki madem öyle neden evlendin? Bu adam başlarda böyle değildi mükemmel, anlayışlı, duyarlı, kültürlü bir adamdı. Ne olduysa aynı çatının altına girdikten sonra başladı bütün sapkınlıkları. Şimdi işin asıl acı boyutunu sizinle paylaşmak istiyorum ama ne olur kırmadan yorum yapın çünkü İnan’ın artık o kadar hassasım ki. Artık bana bağıra çağıra vura çeke beni öyle bir noktaya getirdi ki bu adam resmen kendime bile saygımı bitirdi ve bende bir noktadan sonra küfür etmeye başladım. Bakın İnan’ın benim ağzımdan hayatım boyunca küfür çıkmadı ama bu adam beni resmen başka bir boyuta taşıdı ve ben artık kavgalarımızda küfür etmeye başladım ve her küfür edişimde beni 3 tane kemerle dövdüğünü, boğazıma yapışıp artık öldüm dediğim an bıraktığını, kollarımı ısırdığını o noktaya geldik. Şuan bynları yazarken İnan’ın halime ağlıyorum. Ve Bunları yapan adam sonra birden 180 derece değişip beni mutlu edip her Seferinde köpk gibi pişman olduğuna inandırdı beni. Ve bende aptal gibi her defasında affettim. Ve bir noktadan sonra artık dayak yediğim için benim Hakettiğimi durduk yere vurmadığını ağzımın bozuk olduğunu bana söyleme başladı. Evet küfür etmek doğrumu?? Dünyanın en çirkin şeyi hele ki bir bayanın ağzından çıkması. Ama o noktada artık ne gücüm yetiyor ne söyleyecek laf buluyorum ve küfürlü konuşmaya başlıyorum. Ya inanmayacaksınız yemin ediyorum ben böyle bir insan değildim resmen beni bitirdi. Bu adam benden 20 yaş büyük. Bana diyeceksiniz ki baban yaşında adamla ne işin var? Bu adam yaşını asla göstermeyen bir adam. Ben babamı çok erken yasta kaybettim bellide bu yüzden bana baba gibi kol kanat gerecek arkamda duracak birini istedim hayal ettim. Ama bu adam beni kendimden soğuttu. Şimdi size dün kü tartışmamızı anlatıyorum. Ortada hiçbir şey yok salonda oturuyorum mutfağa girdi dolaptan yemek çıkardı ve bağırdı pis boğazlı diye bende yanına gittim bana pis Boğaz diyor yemekten yemişim diye. Bakın boyum 1.75 kilom 70 evet çok zayıf degilim ama birkaç kilo fazlam var ölüm diyetine girecek halde değilim. Ve kilo konusu benim hassas noktam kilom hakkında yorum kaldıramam asla o da bunu iyi bilir. Sonra salona geldi bir lafla atışmaya başladık. Bana PİSLİK ŞİŞKOSUN gibi kelimelik söyleme başlayınca kan beynime sıçradı kapa çeneni dedim defol git dedim sonra tabii olan oldu. Yaa kendime soruyorum biz ne ara saygıyı bu kadar yitirdik? Sonra beni tartakladı bende kalktım odadan çıkarken odanın kapısını hızlı çarptım sinirimden. Ve sonra beni yine dövdü. Artık sitede kapıya çıkmaya yüzüm Yok bütün apartman yediğim dayakları Emin’im duyuyor. Ve sonra canıma tak etti küçük bir bavula eşya koydum biraz taksiye atladım gidiyorum. Peşimden geldi arabayla taksiyi durdurup beni indirdi. Sonra 40 tane yalakalık. Kızlar ne yapacağımı bilmiyorum.. kendimde mi suçu aramalıyım? Küfür ediyorum sonuçta adamın damarına basıyorum? Ama beni de o noktaya getiren o. İnan’ın bilmiyorum
Sen şu halde kemerlerle dayak yediğin noktada mi sorguluyorsun nasıl bu hale geldiğinizi? Yine evine döndün sanırım dayaklarına devam edebilsin diye.

Malesef ki siz ayrıldığı ve birleşmeyi kabul etmeyi kabul etmediği için sokak ortasında öldürülen kadınlardan olacaksınız. Acı ama görünen budur.

Böyle bir adama baştan beri katlandığınız için hele ki de her defasında affederek yaptıklarını daha da büyütmesine fırsat verdiğiniz için çok hatalısınız, hayatınızı kendi ellerinizle mahvetmişsiniz.

Bu adamın acil tedavi olması lazım. Düzeltin ama sonra da ayrılın derim. Düzeltmeden ayrılırsanız sizi öldürür bu adam.

Böyle bir sürece tahammül etmek çok zor. Bana kalsa beş dakika durmayın hemen terk edin arkanıza bakmayın ama sonradan yapacakları beni çok düşündürüyor Allah size yardım etsin. İnşallah bir yerde araba çarpar ölür falan da siz de kurtulursunuz.

Madem bosanamicaksin madem affedeceksin allah askina yeminlerine kanmada tedavi olmasi sartiyla geri donseydin bari sen ne yapmaya calisiyosun ben anlamadimki hem adamdan vazgecemyosun hemde mutsuzsun burda biz napabilirizki sihirli deynek yok hicbirimizin elinde senin 2 yolun var ya kanmayacaksin kangren olmus parmagi sokup atacaksin yada tedavi yollarina bakacaksin baska cagren yok ahlanip vahlanmayi birak biran evvel cagresini bul yoksa elinde kalacaksin bu adamin yazik kendine bunu yapma

Küfür etmek günahsa ettiren de yansın o zaman..
Çık git o evden dövdürme artık kendini

Yeni bir baslangic yapmaktan korkuyorsaniz bogaziniza bidahaki yapismasinda direnmeyin, yeni bir baslangictansa bir son olur. Bu yaratikla evli kalmakta direndikce eninde sonunda 3. Sayfa haberi olacaksiniz zaten.

Boşanamıyorsan tekwando,aykido vb kurslarına git eşinden habersiz,ilk şiddet kalkışmasında ağzını burnunu dümdüz et,bak bakalım sana eli bir daha kalkıyor mu...
Bunu şiddet gören bir kadın anlatmıştı,iş çıkışları gitmiş,gerekince kullanmış,kedi gibi oldu diyordu,yoksa korkarım bu adamdan ayrılsanda kurtulamayacaksın:KK43:

Beni x esim itip kaktı ben asla o zamandan sonra eskisi gibi sevemedim onu günden güne soğudum ve bir şekilde ayrılma noktasına getirdim bana gore öfke kontrolü olamayan ve bana zarar verirken düşünmeyen ve fiziksel şiddet uygulayan biri beni sevemez ve beni hakedemez. Bir şekilde o evden gitmelisin kendin de diyorsun her geçen gün artıyor gün gelecek aynaya baktığın kadına çok yabancı olacak ve doğru düşünebilecek bir psikolojin olmayacak. En kotu adamı şikayet et koruma kadiri aldır biraz ya da korkut ne bileyim bir şekilde. Herşeyin farkındasın sadece cesarete ve özgüvene ihtiyacın var.
Ben bu söylediklerini yapan ve pişman olmayan biriyim. Eminim evli kalsam saçma sapan bir nedenden ya canımdan ya sağlığımdan olacaktım.
Kendim için yaşa lütfen

Hem sizi dondurme cabalarina "yalakalik" diyorsunuz. Hem de dönüyorsunuz. Eger durumunuz cok cokk vahim olsa, sevgi gorseniz bu yasananlari yazarken utanmazdiniz. Kendinize yeni ve huzurlu bir yasam kurmak icin cok yasli oldugunuzu sanmiyorum... Bu adam da bir kere kopmuş bazi seyler.. Donusu olmuyor boyle seylerin maalesef. Ayrilin. Kesin atin onu. Belki aci cekeceksiniz ama zaman her seyin ilaci

X