Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar lütfen yorumlarınızı bekliyorumm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bana da lütfen yardımcı olun inofolic devamlı kullananlar varmış ben anlamadım yani bı kutu bitiyor diyelim bı kutu dahami alıyorsunuz hemen yok sa bı ay geçince mi

Arkadaşlar bana da lütfen yardımcı olun inofolic devamlı kullananlar varmış ben anlamadım yani bı kutu bitiyor diyelim bı kutu dahami alıyorsunuz hemen yok sa bı ay geçince mi
Canım bende kullandım ama tek bir kutu bittikten sonra kullqnmadım

Bende bir umut kullandım aslında yumurtlama sıkıntım yoktu düzwnli regl de olurdum. Geçen ay kullandım 1 kutu, hayatımda ilk kz reglim gecikti 3 gün .. regl oldum tabii .. bence bir sıkıntısı özellkle düzenli regl olan kullanmamalı dr a danışmadan. Bunu kullanıp hamile kalanlrın çoğu pko lular zaten ..

Çok sağol yazdığın için

Benim adetlerim çok düzensiz 5 6 ayda bir oluyorum bazen adet söktürücü ilaçlar kullanmasan hiç olmuyorum

Benim adetlerim çok düzensiz 5 6 ayda bir oluyorum bazen adet söktürücü ilaçlar kullanmasan hiç olmuyorum
Canımm bnm komsumda öyle adet olmuyordu ilaç kullanıp hasta oluyordu. Kaç doktora gitti hiçbiri fayda etmedi sonra bi doktora daha gitti Bikaç aylık tedaviyle kızı oldu . Demek istediğim engel değil hamileliğe .olur inşallah seninde.soğan kürü denemedin mi hiç yada Duphaston kullanmadın mı .bnmde adetlerim düzensizdi. Adet olurdum ama hangi gün allah bilir .Dushastondan olsa gerek üç aydır günü gününe adetimi bilirim

Arkadaşlar bana da lütfen yardımcı olun inofolic devamlı kullananlar varmış ben anlamadım yani bı kutu bitiyor diyelim bı kutu dahami alıyorsunuz hemen yok sa bı ay geçince mi alıyorsunuz
Hiç ara vermeyeceksin. Combi kullanıyorsan sabah 1,akşam 1 içmen lazım. En az 3-4 ay. Ben 7 ay kullandım. Aralıksız

Ben çok ilaç kullandım geçsin düzenli olsun diye ama olmadı

Aşılamayı ne zaman yaptın umarım tutar
Aşılamam 7 ay önce yaptım tuttu 5 aylıkken bebeğimin sıkıntıları çıktı aldırmak zorunda kaldım 2 aydı kürtaj oldum kurban bayramın kadar beklicem kendiliğinden olursa inşallah olur olmassa tekrar aşılama olcam Allah'ın izniyle

Anladım cnm inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…