Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar lütfen yorumlarınızı bekliyorumm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç ara vermeyeceksin. Combi kullanıyorsan sabah 1,akşam 1 içmen lazım. En az 3-4 ay. Ben 7 ay kullandım. Aralıksız
Hımmm ben de iki kutu içtim yumurtlama olunca bıraktım . Bakalım bu ay gebelik olmazsa daha dikkat eder bırakmadan içerim artık. Sizde polikistik mi vardı . Benim geçen ay yumurta çatlamamış çok büyümüş bayağı ağrı yapmıştı yumurta kalitesi için inofolic i duymuştum dr a da sordum destekledi . İki kutu kullandım bakalım e olacak bat a son üç dört gün kaldı

Evet cnm klomen kullandım üç ay sonuç alamadım bu gün doktorumu değiştim ve doktorum iğneye geçelim dedi

Gebe kalsanızda zararı yok. Portakal içinde de inostiol var. En az 3-4 ay. Doz atlamamanız lazım.

Buarada ben pkoluyum coksey denedim olmadi inofolicle ilk ayda oldu mucizem allah isteyen herkese nasip etsin
Sadece 1 ay mı kullandınız ben 1 gün kullandım reglm gecikmişti doktor başlattı 10 gün kullanım sonrası ovu testi pik oldu bu kadar kısa sürede mümkün mü ki

Merhaba kızlar. Benim çok şükür bebişim oldu Allah sizede nasip etsin.bana inofolic iyi gelmedi çok kullanmadim. Soğan suyu kürü yaptım 3. Ayı hamile kaldım çok şükür. Şiddetle tavsiye ederim faydası çok pkoya deneyin kaybınız olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…