Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar lütfen yorumlarınızı bekliyorumm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorda şans işi valla ya
gerçektende öyle canım hayır birde doktorun o anınada rastgelmek lazım bir bakıyosun çok ilgili bir bakıyon yüzüne bakmıyor aynı doktorda bile şans gerçektende ben bu ay klomen başladım 4 günde incir havuç kürü yaptım cuma randevum var bakalım hayırlısı

kızlar bu inofolic ilacının hangisi kullanmak faydalı acaba? birde nezaman başlasak uygun olur ben bugün alıp hemen başlamayı düşünüyorum. reglim 26 kasımda

Hanımlarr inofolic kullanan ve faydasını gören var mı lütfen bilgi verirmisiniz
Ben yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum ama pko hastası değilim doktorum o zaman inofolici uygun gördü.. Kullananlar kolay hamile kalıyor diyorlar ama biz hala bekliyoruz olsun diye yaklaşık 5 aydır.. Sana ne için verdi bu ilacı

Ben yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum ama pko hastası değilim doktorum o zaman inofolici uygun gördü.. Kullananlar kolay hamile kalıyor diyorlar ama biz hala bekliyoruz olsun diye yaklaşık 5 aydır.. Sana ne için verdi bu ilacı
Canım bende sıkıntı yok aslında yani şöyle yumurtalıkların çok temiz dedi ama birinde hafif pko var gibi dedi sıkıntı yaratacak düzeyde değil dedi. Onun dışında hiçbir durum yok ama 6 aydır da gebe kalamıyorum inofolik şase verdi o yüzden gebelik destekleyici olarak

kızlar bu inofolic ilacının hangisi kullanmak faydalı acaba? birde nezaman başlasak uygun olur ben bugün alıp hemen başlamayı düşünüyorum. reglim 26 kasımda
Canın benim adetim de tahmini 22 sinde ama doktor al ve başla dedi muhtemelen yumurtlama dönemimde geçmişte. Büyük ihtimal bir sonra ki yumurtlama ma hazırlık olacak

Ben kullandım yarın adet gunum. Pcoluyum.30 ekimde yumurtlama akıntım geldi ama emin olamadım. 5 kasımda dr gittim yumurtan çatlams dedi. Yani işe yarams. Ama henuz hamile olup olmadıgımı bilmiyorum. Bakalım yarın adet olmazsm test yapcam
Test yaptın mı canım

Günde bir kez içtim glifor da kullandım 14. Gün yumurtlamam oldu değerlendirdik yumurtlamadan sonra içmedim bi sonraki ay içeren diye ama gerek kalmadı o ay hamile kaldım yarımşar kutu kaldı oğlum şuna beş aylık ileri derecede PCo luyum son bir yıldır ilaçsız adet olamıyodum inanın ve dua edin Rabbim tez zaman da nasip etsin inşallah

Günde bir kez içtim glifor da kullandım 14. Gün yumurtlamam oldu değerlendirdik yumurtlamadan sonra içmedim bi sonraki ay içeren diye ama gerek kalmadı o ay hamile kaldım yarımşar kutu kaldı oğlum şuna beş aylık ileri derecede PCo luyum son bir yıldır ilaçsız adet olamıyodum inanın ve dua edin Rabbim tez zaman da nasip etsin inşallah
Maşallah canım ne güzel. Rabbim tüm isteyenlere ve bana da bu duyguyu yaşatsın inşallah

Kızlar bendede pko var fakat sorun teşkil edecek düzeyde değil dedi doktor bir yıl önce ve ben hala hamile değilim :KK43: bu arada inofolic kullandım faydasini goremedim diye bıraktım hemen zaten.iki ayda soğan kürü yaptım ondan çok umutluyum aslında adetime 8 gün var

X