İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

Folic asid 90gun du inofolic asit te 90gun allah hayirlisini versin dr dedigi sey acele etme dedi bu ayda hastalimin 12.14.16gunlerini degerlendir dedi alttan muayene etti hastalimin 3gunu gitmistim canim bnm hepsi bu diger dr mda normal ultrasonla ustten muayene etti oda temiz dedi ama bnm aklimda alttan muayene vardi hep oda cok sukur sikinti yok dedi

2 ay klomen kullandım sonra çatlatma iğnesi falan olmadı canım sen özele mi gittin canım bunu kullanınca doktor seni takip ediyor mu?
Evet iki defa ozelw gittim canim biri yardimci docentti digeride isinde uzmanmis kadin parayida doktum inanki 90lira muayene hormontesti 78tl ilacda 25tlye aldim borcun icinde yaptim bunlarida hep allahimm sen bizi evlatsiz koyma yarabbim. Evet canim dr dediki 3ay kullan inofolic toz iceceigi sonra baktik olmuyor biz diger asamalara gecicez dedi birtanem bnde tamm dedim bn cok sukur hastaligimda hic gecikmem vakitli olurum birgun oynarsa iynar ya erken yada gec gun asiri iliski onerdi insallah bu ay olucak gun asirida bakalim allahimdan umut keailmez

1

14 olunca başlayalım mı çok beklemeyelim 1267 herkes 90 okuyunca 1260 oluyor kalan 7 oluyor olmadı bir kişi 97 okur olmaz mı?
yarın akşam okumaları başlatacağım zaten canım o zamana kadar 14ü geçer bile gece başlayacağım yarın gece küsüratlıyı ben okurum

ben de tüm testleri yaptırdım sorun çıkmadı adetim de düzensiz değil hep gününde olurum dediğin ilaç canım sigorta karşılıyor mu yoksa karşılamadan mı alınıyor özel farklı bakıyor canım benim doktor sadece klomen dedi onu da ben söyledim de öyle

Nasıl olacak 3 ay demişsin hergün bir kişiye mi okunacak herkes kendine mi okuyacak
yok onu duayı bulduğum sitede öyle yazıyordu anlamını da ekleyeyim dedim diğer bazı dualar da vardı sürekli okunmalı manasında burada biz niyet edip en azından herkese her nefesten okumamızı yapalım diyorum canım ben bir çok dua toipiği açtım hep öyle yaptık zaten önemli olan snein için farklı kişilerin gönüllü duası çoğu hoca sayılara takılmayın önemli olan içten dua diyor sen zaten heran kendin için dua ediyorsun

arkadaşlar duayı bulduğum sitede 3 ay okuyun diyor ama burada zaten onu yapamayız önemli olan birbirimiz için okumamız ve ALLAH'IN kabul etmesi

Benim anlamadığım kısım 3 ay okunması gerekiyormuş ya o kısım canım niye anlamadım ki acaba

Şu inancınıza hayranım, hatta özeniyorum. Ama anlamadığım kaderinizde çocuk sahibi olmak yoksa, dualar işe yaramayacak ki Mesajım lütfen yanlış anlaşılmasın, çok temiz kalple yazıyorum.
İnş. hayırlısından olur, gerçekten annelik yapabilecek, gerçekten baba olabileceklerin, yani gerçekten isteyenlerin hayalleri gerçek olsun dilerim.

Kadere inanıyorsan duanın etkisi olacağına neden inanmıyorsun sadaka belayı önler dua kaza ve kaderi değiştirir daha iyi araştırıp yorum yapmanı tavsiye ediyorum yada hiç yorum yapma ne gerek var böyle bir yoruma

Böyle tahammülsüz bir cevabın az çok geleceğini bildiğimden temiz kalple yazdığımı belirttim özellikle. Bu inancınıza hayranım dedim, özeniyorum bile dedim. Kendi kafamda oturtamadığım şeyi yazmak için yorum yaptım. Belki düzgün bir dille güzel bir cevap yazacak çıkar diye. Neyse, dilerim dualarınız kabul olur. Belki de beklemekten yorulduğunuz için bu kadar tahammülsüz olmuşsunuzdur. Kimsenin hayatını bilemeyiz, değil mi?

kaderimizde anne olmak yoksa bunu kimse bilemez
olmama ihtimalini kabullenip dualardan uzaklaşmak mı mantıklı
iyi niyetle yazdıgınızı sölemişsiniz ama
bende bu yolda kaç senedir mücadele veriyorum
ve hiç aklıma acaba kaderimde anne olmak yokmu boşa mı dua ediyorum diye düşünmedim
çünkü dua etmenin boşa oldugunu asla düşünmüyorum
olursada Allah tan olmazsada Allah tan
kimbilir belki bir gün kaderimizi degiştirecek ettiğimiz dualar kabul olur
eger anne olmayı yürekten istiyorsanız inanın bazen dua etmekten başka hiçbi şansınız olmuyor
çünkü Rabbim ol demeden olmuyor

Senin yürekten inandığın bişeye aksi yorum yapsam nasıl tepki verirsin hangi tahammülden bahsediyorsun benim anlamadığım bu yoruma ne gerek varki buraya girip bunları yazıyorsun sonrada bana tahammülsüz deyip üste çıkıyorsun hayır anlamadığım ne gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…