İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

lütfen konuyu takibe alın ve okumalarımız başlayınca da düzenli okuyalım hak geçmesin

inanalım belki de buraya hamile olduğumuzu da yazmamıza az kalmıştır
Sagol canim ekledigin icin bn bir duada daha varim oructan bu yana ordaki arkadaslarimdan hic ayrilmadim burdada olurum duada benim icin buyuk mutluluk duada olmak bebisim yok 11aykik evliiyim7aydirda deniyoz iki defa dr giytik bir sikintimiz yok allaha sukur hersey yolunda inofolic kullaniyorumbugunle 3gunum

ben de 2 senelik evliyim 1 seneyi geçti görünen sıkıntı yok ama işte olmadı canım bir rahim filmi kaldı çektirmediğim onun için de birkaç ay sonra çektireceğim artık olmazsa folic asit mi inofolic nasıl kullanıyorsun canım? bir süresi var mı

ekledim sizleri de hanımlar hepimize hayırlı olsun çok beklemeyeceğim perşembe günü okumalarımız başlıyor yarın gece okumaya listyi başlatırım inş

Dua var dediler geldim ;-)
aaynaa nasılsın canım, sınavın nasıl geçti?
Bu arada rahim filminden korkma , imkanın varsa anestezili çektir asla bişey hissetmiyosun ve uyanıp normal hayatına devam ediyosun.

Dua var dediler geldim ;-)
aaynaa nasılsın canım, sınavın nasıl geçti?
Bu arada rahim filminden korkma , imkanın varsa anestezili çektir asla bişey hissetmiyosun ve uyanıp normal hayatına devam ediyosun.
ben kpss ye seneye gireceğim canım bu sene alan vardı bir de öğretmenlr için seneye düz memurluk için de var ya hem de alan da var bu sene moralim bozulmasın diye girmedim canım biraz mali sorunlarımız var eşim tek başına düğün yapınca eskiden de borç varmış ailesinin evini yaptırmış onun için kemerleri sıktık biraz sonra sonra ondan diyorum ama tek o kaldı işte bakalım birkaç ay daha bekleyelim gidip yaptıracağım kafamda soru işartikalmasın ama korkuyorum da ama yaptırmak da şart listeye geliyrsun değil mş

Canim benim allah gonlune gore versin folikasit narmal hap seklimde onu kullandim bn gida takviyesiydi o bu simdiki kullandigimda inofolic toz icicek sabah ac karnina iki poset aksma ac karnina iki poset bir bardak suyun icine koyup karistirip iciyorum tadida iyi bir sikinti yok bunuda ikinci baska gittigim dr verdi bu da yumurtaliklarin dollenmesini sagliyormus bildigim kadariyla yumurta gelisimine katkisi varmis sen bnce bunlari dr na bir soyle basla film cektirmeui doktorunmu onerdi birtanem bnm igne felan asilama felan yaptinmi hep hayilrisi olsun sen sikma canini bizim diger duamizada gel isrmtersen hz ibrahim duasinRabbi hebli mines salihin duamizda bu sennkendinde okuyabilirsin bunu

üzülme diyeceğim ama olmuyor bende geçen ay öyleydim ama kanı gördüm yazamanı gelmedi diyorum bazen namazda ALLAH ım neden bize vermiyorsun diyorum sonra hemen tövbe ediyorum kendime geliyorum hayırlısını ve sağlıklısını istiyoruz az daha sabredeceğiz

2 ay klomen kullandım sonra çatlatma iğnesi falan olmadı canım sen özele mi gittin canım bunu kullanınca doktor seni takip ediyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…