infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:KK200::KK200::KK200:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

cnm benım cok sagol tüp bebek oldugu ıcın yumurta toplandıktan sonra progestana basladım hergun progestan ıgne vuruluorum..doktor 12 gunden erken yapma dedı esıme kan verelım dıorum yok bekle dıoo :KK17::KK17::KK17::KK17:

canım benım cok sagol ınsallah dua edın yıne dusucek dıe cok korkuorum..ılk dusukte pıhtılasma testı yapmıolarmıs ama transferden berı coraspirin folbıol ve progestaran ıgne kullanıorum..2 embrıo transfer olmustu ınsallah bebıslerım benımledır :KK68::KK200::KK200::KK200::KK200:

çok sağol bıtanem :KK200: dua et cnm bu sefer kucagıma alayım inşallahhh :emir_bebek:
Inşaallah bitanemm rabbim yardımcı olsun sen içini ferah tut rabbime emanet dinlen yorma kendini :anneadayı::KK200::nazar::oops::KK56::KK74:

inşllah temız cıkar cnm..ben rahım fılmı cekıldıgım zaman korunmamıstım 2 gun sonra serbesttı hersey
Benim doktorum izin vermedi radyosyon ve ilacdan dolayı riskli dedi ve ilk bide hemen ilk aydan yapmak gebeliğinde engelliyormuş dedi doktorum

ayyy esesssss hamişşşşşş olabilirsinnnnnn evde tests yap hemen gebeliktede pozitif çıkıyomuş .... :rolleyes::KK9::KK9:
moralini bozmak istemem ama bende o testler adete yakın hatta adetten bi gün önce bile tep pozitif çıkıyodu sonuncusunda yumurtaldım sanıyodum testler negatiften pozitife döndü adetten sonra o ay adetimde gecikti doktora gitiim ne yumurtam büyümüştü 5 mm di ne de yumurtlamıştım ben inanmıyorum o testlere..ki ben 3 defa aldım o testleri . ama sendede aynı olcak diye bişey yok belkide gerçekten pozitif hadi test yap adetin geciktimi ah bu pco nasıl kurtulcaz ..

Test yapmadım canım. .

Belkide olmazsin ama anlıyorum seni ya buarada ovulasyon testi denednmi hiç ben önümüzdeki ay denemeyi düşünüyorum da faydası olur mu ki

50li aldım laboquick ama anlamadım ki yumurtlamıyor muyum, geç mi yumurtluyorumdur. .

Adet belirtilerim var ..
oldum olacağım. .
Ttlm hayrlısı ama bi test yapmakta fayda var. Negatifi görmekten korkuyosun ama hamiş değilsen kırmızılar aracılığı ile zaten bi kaç güne göreceksin. Yapıver bi test erkenden olumlu ya da olumsuz öğrenmiş olursun

Merhaba kızlar adetimin 2. günü bugün.
Bu ay rahim filmi çektirmeyi planlıyorum.
Adetin kaçıncı günü çekiliyo?
Ve istanbul'da olanlardan memnun kaldığınız yerlerin
isimlerini istiyorum.

X