infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

benim gebelik testim bitince ovulasyon denemiştim gebelikte noluyor diye.. gebeliktede çift çizgi çıkabiliyo kuzumm :KK15: senin adet zamanın sanırım bu aralar çünkü günün geçtimiydi_?:KK19:

:KK200::KK200::KK200:

İnşallah kuzum Aminnnnnn gelsin artık bebişlerimiz sende duâ et ♡♡♡

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ay resmen cizgi belli maşallah inşallah bi aksilik olmaz. Hic iş yapma yedigine içtiğine dikkat et. Hatta doktora kan vermeye daha erken git bence. Belki progestan falan başlar kan degerinin durumuna göre. Hatta bazı doktorlar direk başlıyolar ne olur ne olmaz diye. Ayy hadi inşallah güzel haberlerle dönersin

cnm benım cok sagol tüp bebek oldugu ıcın yumurta toplandıktan sonra progestana basladım hergun progestan ıgne vuruluorum..doktor 12 gunden erken yapma dedı esıme kan verelım dıorum yok bekle dıoo :KK17::KK17::KK17::KK17:

ah kurban olurum birsenimmm inşallah bebişin seninledir dualarım senınle yol arkadaşımmm:KK200::nazar::emir_bebek::KK19:

kıscemmmm bide senin kan pıhtılaşma testin yapıldımı doktoruna söyle yapsın düşüklerimiz bundanda olabilir ben yaptırdım perşembe günü çıkıyo eger varsa ilacı var içiyosun bebeğin sağlıkla büyüyo devlette yapıyo .. ama ben hissediyorum sen hamilesin ve sağlıkla büyüycek yavrun bize abla abi gelcek :KK68:

canım benım cok sagol ınsallah dua edın yıne dusucek dıe cok korkuorum..ılk dusukte pıhtılasma testı yapmıolarmıs ama transferden berı coraspirin folbıol ve progestaran ıgne kullanıorum..2 embrıo transfer olmustu ınsallah bebıslerım benımledır :KK68::KK200::KK200::KK200::KK200:

Canımmmmm :KK200::KK200::nazar::nazar: tebrik ederimm Rabbimin izniyle inşaallahh devamına erdirsinn haydi gözün aydın kıuzuumm :KK15::emir_bebek::nazar::anneadayı:

çok sağol bıtanem :KK200: dua et cnm bu sefer kucagıma alayım inşallahhh :emir_bebek:

Ovülasyon testi yaptm..
kizlar cift cizgi simdi. .
adet mi olacağım?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
canımmmmmm hamıle olmayasınn :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
gecen sefer adet gunume yakın benımde cıft cızgı cıkmıstı ovulasyon testımde..ayy hadıı bı ıdrar testı yada kan verrrrrrrrrrr:KK28::KK28::KK28::KK28: allahımmm nolurrr esesımm hamılee olsunnnnnnnnn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::KK200::KK200::KK200:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
canımmmmmm hamıle olmayasınn :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
gecen sefer adet gunume yakın benımde cıft cızgı cıkmıstı ovulasyon testımde..ayy hadıı bı ıdrar testı yada kan verrrrrrrrrrr:KK28::KK28::KK28::KK28: allahımmm nolurrr esesımm hamılee olsunnnnnnnnn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::KK200::KK200::KK200:

Gebelik Testini kullanmıştım. .
şimdi yok..
meraktan öleceğim. .
inşallah rabbim nasip etsin. .

benim gebelik testim bitince ovulasyon denemiştim gebelikte noluyor diye.. gebeliktede çift çizgi çıkabiliyo kuzumm :KK15: senin adet zamanın sanırım bu aralar çünkü günün geçtimiydi_?:KK19:
Evet canım ama pko geçiyor zaten.

:KK200::KK200::KK200:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

cnm benım cok sagol tüp bebek oldugu ıcın yumurta toplandıktan sonra progestana basladım hergun progestan ıgne vuruluorum..doktor 12 gunden erken yapma dedı esıme kan verelım dıorum yok bekle dıoo :KK17::KK17::KK17::KK17:

canım benım cok sagol ınsallah dua edın yıne dusucek dıe cok korkuorum..ılk dusukte pıhtılasma testı yapmıolarmıs ama transferden berı coraspirin folbıol ve progestaran ıgne kullanıorum..2 embrıo transfer olmustu ınsallah bebıslerım benımledır :KK68::KK200::KK200::KK200::KK200:

çok sağol bıtanem :KK200: dua et cnm bu sefer kucagıma alayım inşallahhh :emir_bebek:
korkma bitanem ALLAH 'IN izniyle hiç bişey olmuycak sağlıkla büyüyüp sağlıkla doğacak inşallah:emir_bebek: içini ferah tut herseyi kafana koyup takma ...:anneadayı::nazar:hep dumdasın diğer kıscelerimde hamilelerde dahil :KK68: evet yapımıyolar canım ama doktorun isterse yapıyo benimde bi düşük ama yaptı bence yapılması gerekiyor devlete kalsa 3 düşük insanlar 3 tane bebeğini kaybettikten sonra yapsa ne olur bizim canımızdan can gittikten sonra doktorumda bu sekilde dedi ve ALLAH bin kere razı olsun ki benim doktorum yaptı özel olmasına rağmen devlete ege üniverstesinde yaptırdı not yazarak ve ordaki kadın doktor ekstra kromozom tahlilide yaptı bana ve eşime çok şaşırdım ve çok da dua ettim ilerde yapılacak tahliller şimdiden yapılmış oldu bizim ailede kan pıhtılaşması var o yüzden korkuyorum ve bendede çıkarsa o yüzden bebeğimi kaybettim :KK61:bu ay koruncaz adetten sonra başlıycam bebiş çalışmalarına :KK43:

Heralde inanamam. .
ayyy esesssss hamişşşşşş olabilirsinnnnnn evde tests yap hemen gebeliktede pozitif çıkıyomuş .... :rolleyes::KK9::KK9:
moralini bozmak istemem ama bende o testler adete yakın hatta adetten bi gün önce bile tep pozitif çıkıyodu sonuncusunda yumurtaldım sanıyodum testler negatiften pozitife döndü adetten sonra o ay adetimde gecikti doktora gitiim ne yumurtam büyümüştü 5 mm di ne de yumurtlamıştım ben inanmıyorum o testlere..ki ben 3 defa aldım o testleri . ama sendede aynı olcak diye bişey yok belkide gerçekten pozitif hadi test yap adetin geciktimi ah bu pco nasıl kurtulcaz ..

korkma bitanem ALLAH 'IN izniyle hiç bişey olmuycak sağlıkla büyüyüp sağlıkla doğacak inşallah:emir_bebek: içini ferah tut herseyi kafana koyup takma ...:anneadayı::nazar:hep dumdasın diğer kıscelerimde hamilelerde dahil :KK68: evet yapımıyolar canım ama doktorun isterse yapıyo benimde bi düşük ama yaptı bence yapılması gerekiyor devlete kalsa 3 düşük insanlar 3 tane bebeğini kaybettikten sonra yapsa ne olur bizim canımızdan can gittikten sonra doktorumda bu sekilde dedi ve ALLAH bin kere razı olsun ki benim doktorum yaptı özel olmasına rağmen devlete ege üniverstesinde yaptırdı not yazarak ve ordaki kadın doktor ekstra kromozom tahlilide yaptı bana ve eşime çok şaşırdım ve çok da dua ettim ilerde yapılacak tahliller şimdiden yapılmış oldu bizim ailede kan pıhtılaşması var o yüzden korkuyorum ve bendede çıkarsa o yüzden bebeğimi kaybettim :KK61:bu ay koruncaz adetten sonra başlıycam bebiş çalışmalarına :KK43:

inşallahh cnm benım sızde benım dualarımdasınız hep ayağımı suruyorum peşpeşe doğuralım inşallh..canım ne ıyıymmıs doktorun ailede oldugu ıcın bence hemen yaptırtmış sonuçların nezamn cıkıcak ınsallah hersey guzel olur..banada doktorum hamıle kaldıgın zaman iğne yaparım sana demişti bakalım ctesı konusurum bende coraspirinde ıcıyorum gercı kan sulandırıcı

inşallahh cnm benım sızde benım dualarımdasınız hep ayağımı suruyorum peşpeşe doğuralım inşallh..canım ne ıyıymmıs doktorun ailede oldugu ıcın bence hemen yaptırtmış sonuçların nezamn cıkıcak ınsallah hersey guzel olur..banada doktorum hamıle kaldıgın zaman iğne yaparım sana demişti bakalım ctesı konusurum bende coraspirinde ıcıyorum gercı kan sulandırıcı
perşembe günü çıkıyo inşallah yoktur bilmiyorum o kadar karışığım ki bu ay da koruncaz zamanda kaybetmek istemiyorum 1 ayım boşa gecicek ama doktor izin vermiyor inşallah hemen tutar benimde seninde bitanem

selam kızlar bugun transferımın 8. gunuydu sabah ıdrar testı yaptım sanırım hamıleyım kan testı ctesı yapıcm doktorum öncesınde yapma dedi..Nolur dua edın bu sefer düşük yapmadan hayırlısı ıle kucagıma alayım:KK68::KK68::KK200:
tebrik ederim arkadaşııımmm....kesinlikle hamilesin:KK73:ayyy Allah rızası için bize de dua et.içinden geçirsen yeter.
Ah ne güzel bi heyecan sarmıştır şimdi seniiii....Allah sağlıkla versin inşallah canım.

perşembe günü çıkıyo inşallah yoktur bilmiyorum o kadar karışığım ki bu ay da koruncaz zamanda kaybetmek istemiyorum 1 ayım boşa gecicek ama doktor izin vermiyor inşallah hemen tutar benimde seninde bitanem

inşllah temız cıkar cnm..ben rahım fılmı cekıldıgım zaman korunmamıstım 2 gun sonra serbesttı hersey

tebrik ederim arkadaşııımmm....kesinlikle hamilesin:KK73:ayyy Allah rızası için bize de dua et.içinden geçirsen yeter.
Ah ne güzel bi heyecan sarmıştır şimdi seniiii....Allah sağlıkla versin inşallah canım.

canım benım tesekkur ederım en ykın zmanda senınde guzel haberlerını alırız ınsallahh...walla heycan korku hepsı bır arada ılk gebelıgımde düşük yaptım yıne korkuorum benım ıcınde dua edın

X