infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Biz ne zaman anne olacağız :KK43:

Aynen canım bende bu durumdayım Rabbim yardım etsin bize. İnsanlara anlatmaktan çok sıkıldım düşünmüyor musun ? Ne bekliyorsun içimi bilmeden böyle konuşuyorlar ya çok sinir oluyorum :KK43: Rabbim imtişhanımızı kolaylaştırsın inşAllah

Ve ilk aylarında hamile kalanlar a çok şaşırıyorum artık ne.kuru uygulayacagimi ne.yapacağımı sasirdim adetim gecikince sevinemiyorum bile çünkü olmadığını biliyorum

Al benden de o kadar . Geçen ay testin gazabına uğradım öyle sevinmiştim ki meğerse test bozukmuş bir daha yeminlen test yapmıycam Rabbim bayrama bebişlerimizle girmeyi nasip etsin canım bol bol dua edelim hepiniz dualarımdasınız yeminlen sizleri görmedim tanımıyorum ama dualarımdasınız İnşAllah Rabbim bize de nasip eder. Sizin sıkıntı ne canım hareketsizlik mi ?

Al benden de o kadar . Geçen ay testin gazabına uğradım öyle sevinmiştim ki meğerse test bozukmuş bir daha yeminlen test yapmıycam Rabbim bayrama bebişlerimizle girmeyi nasip etsin canım bol bol dua edelim hepiniz dualarımdasınız yeminlen sizleri görmedim tanımıyorum ama dualarımdasınız İnşAllah Rabbim bize de nasip eder. Sizin sıkıntı ne canım hareketsizlik mi ?

Amin inşallah

Aynen canım bende bu durumdayım Rabbim yardım etsin bize. İnsanlara anlatmaktan çok sıkıldım düşünmüyor musun ? Ne bekliyorsun içimi bilmeden böyle konuşuyorlar ya çok sinir oluyorum :KK43: Rabbim imtişhanımızı kolaylaştırsın inşAllah
Daha ilk Teravih de çocuk olmuyor mu sorusu :KK43:

Ve ilk aylarında hamile kalanlar a çok şaşırıyorum artık ne.kuru uygulayacagimi ne.yapacağımı sasirdim adetim gecikince sevinemiyorum bile çünkü olmadığını biliyorum
aynen valla yaaa...benim iki arkadaşım da korunurken hamile kaldılar.nasıl bir şanstır anlamıyorum arkadaş.biz mi bilmiyoz ne yenir,ne içilir,nasıl sevişilir :confused::confused:

aynen valla yaaa...benim iki arkadaşım da korunurken hamile kaldılar.nasıl bir şanstır anlamıyorum arkadaş.biz mi bilmiyoz ne yenir,ne içilir,nasıl sevişilir :confused::confused:
ay sen çok yaşa canım çokk güldüm bunu okuyunca al bendende o kadar bence biz beceremiyoruz nasıl yapılacağını :KK23::KK70:

kıscelerim bi bilgi öğrendim sizinlede paylaşmak istedim
bugün 1 hafta olduğu için doktorumla konuştum tlfnda rahim filminden sonra (hsg) çekildikten sonra ilk adeti görmeden bebek yapmak önerilmiyomuş hem tehlikeli olduğu için hemde içimize yağlı bi madde verdikleri için hemen yapmak hamilelğide engelleyebiliyomuş... bu yüzden ilk adeti bekliyip daha snra çalışmalara başlamak daha verimli olur dedi bende bunu paylaşmak istedim en azından bundan sonraki adımda hsg düşünenler bu şekilde yollarına devam etsinler ilişki 1 hafta yasak zaten enfeksiyon riskinden dolayı 1 hafta sonra korunarak devam edebilirmişiz ... :emir_bebek:

Ben de artık test filan y apmicam hep hayal kırıklığı ya hiç.bir sorun yokken niye olmuyor ki

selam kızlar bugun transferımın 8. gunuydu sabah ıdrar testı yaptım sanırım hamıleyım kan testı ctesı yapıcm doktorum öncesınde yapma dedi..Nolur dua edın bu sefer düşük yapmadan hayırlısı ıle kucagıma alayım:KK68::KK68::KK200:

Eklentiler

• 11650553_10207011696350796_1524410882_n.jpg
    11650553_10207011696350796_1524410882_n.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 52
X