infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sen nerde oturuyon canım benimde beş yıl olmadı tabi önce Rabbimin izniyle sonra vesile tabi doktırum çok iy şimdi bende hamikeyşm ama daha keseyi göremedik bi üzüntüm o

Antalya canım. .
sen nerdesin? ??
aşılama mı tüp mü?
sizin sorun neydi?
Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah. .

canımmmm inşallah güzel sonuçlar alırsın
aminnnn bitenem benimmm
hiç heycan yapma yavrum spermlerin düzelmesine çok sevındım ama 4 kez aşılmaya verecegın parayla tüp bebek yaptır şansın dha yuksek olur bence
birsenimmmmm canım kıscemmm teşekkür ederim sende öylesin
Şimdiden geçmiş olsun canım nerede çekilceksin acaba?
Bende düşünüyorum da..
teşekkür ederim canım benim ama ben izmirdeyim sen hangi sehirdeydin ..

Kızlar tekrar slm. Agnucaston tablaeti duydunuz mu? Kullanan vaar mı?
Hayıt otu ekstresinden yapılıyormuş ve hamileliği kolaylaştırıyormuş.

Of kızlar ya hamile kalamiyorum bari şu 7kilo fazlaligimdan kurtulayim ramazan da orucla beraber dedim

slm kızlar bende bildiğiniz üzere 3 sene oldu evlendiğim sen kilo aldım 53 le evlenip 60 ı gördüm korunma iğnesi yaptırdığım için suanda tekrar 53.1 kgyum o kadar ilaca ve iğneye ragmen dengeki beslenin iştah acıyor ama kontrollu seyler yerseniz sorun olmaz ramazanda 49 olurum kesin

Aminn kuzuumm inşaallah Rabbim emeklerini boşa çevirmesin hayırlısıyla bebişin göbüşünü doldursun bitanem İsteyen herkese rabbim nasip etsin bu duyguyu yaşamayı bizlerede sağlıkla kucaklayıp büyütmeyi nasip etsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…