infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

slm kızlar bende bildiğiniz üzere 3 sene oldu evlendiğim sen kilo aldım 53 le evlenip 60 ı gördüm korunma iğnesi yaptırdığım için suanda tekrar 53.1 kgyum o kadar ilaca ve iğneye ragmen dengeki beslenin iştah acıyor ama kontrollu seyler yerseniz sorun olmaz ramazanda 49 olurum kesin:KK70:

Off ben ramazan_ı şerifte daha kilo alıyorum :《《

Aminn kuzuumm inşaallah :KK200::nazar::anneadayı: Rabbim emeklerini boşa çevirmesin hayırlısıyla bebişin göbüşünü doldursun bitanem:oops::KK19: İsteyen herkese rabbim nasip etsin bu duyguyu yaşamayı bizlerede sağlıkla kucaklayıp büyütmeyi nasip etsinnn :KK36::KK36::KK37:
Aminnn canimmm benimm. .
Sende sağsalim al bebeğini inşallah. .

Mrhb canim takip edemedimnasil gidiyor tedavi

merhba şifacım ıyıyım sen nsılsın..
bu sabah bebıslerımı aldım geldım inş. 1. kalite blastokist 2 tane embrıo tranfer edıldı..gerısı rabbımın taktırı inş.

Aminn kuzuumm inşaallah :KK200::nazar::anneadayı: Rabbim emeklerini boşa çevirmesin hayırlısıyla bebişin göbüşünü doldursun bitanem:oops::KK19: İsteyen herkese rabbim nasip etsin bu duyguyu yaşamayı bizlerede sağlıkla kucaklayıp büyütmeyi nasip etsinnn :KK36::KK36::KK37:

amin cnm benim :KK68::KK68::KK68::KK200::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:

bu sabah bebıslerımı aldım geldım inş. 1. kalite blastokist 2 tane embrıo tranfer edıldı..gerısı rabbımın taktırı inş.

Iyiyim saol canim cok sevindimm bebisler annelerine sımsıkı tutunaunlar insallahh emeklerin bosa cikmazz hasret biter insallah. kuzumm guzel haberini bekliyorum insallahhh embryoda cok guzelmiss

Iyiyim saol canim cok sevindimm bebisler annelerine sımsıkı tutunaunlar insallahh emeklerin bosa cikmazz hasret biter insallah. kuzumm guzel haberini bekliyorum insallahhh embryoda cok guzelmiss

Eskilerden bir biz kaldık ..
Allahım yüreklerimizi sevindir. .
Ramazan sevinci evlatlarimizi hayırlı ver..

:'(

inş. cnm dondurulmaya kalmamış en ıyı ıkı taneyı koydular koyarken monutorden ızledım bende nslda gıdıodu kuzulrım cok duygulndm ağladm ..rabbm bu hsretımızı son buldursun hepımıze çifte bayramlar yşatsın ınş.

Eskilerden bir biz kaldık ..
Allahım yüreklerimizi sevindir. .
Ramazan sevinci evlatlarimizi hayırlı ver..

:'(

ahh sorma bız kldık demırbaş..
rbbm yuzumuzu guldursun en yakın zmanda nasıp etsın ınş.

inş. cnm dondurulmaya kalmamış en ıyı ıkı taneyı koydular koyarken monutorden ızledım bende nslda gıdıodu kuzulrım cok duygulndm ağladm ..rabbm bu hsretımızı son buldursun hepımıze çifte bayramlar yşatsın ınş.

AAminnn canimmm benimm inşallah ♡

Ayyyy evet cok heyecanli okuyor transfer ani hem ben napiyorum burda heyecan mutluluk saskinlik bir arada oluyorr kac yumurta toplanmisti canim 3gun transferimi boyle seylere takilma bebis gelicek dondurulacak olmasina gerek yok insallah

Ayyyy evet cok heyecanli okuyor transfer ani hem ben napiyorum burda heyecan mutluluk saskinlik bir arada oluyorr kac yumurta toplanmisti canim 3gun transferimi boyle seylere takilma bebis gelicek dondurulacak olmasina gerek yok insallah

ewt cnm cok degısık bı duyguydu..7 tne toplnmıştı 6 sı döllenmiş ..yok cnm 5. gun transferı 1. kalıteymıs

selam kıscelerim :KK200:
bugün hsg çekildi çok şükür tüplerimin 2side açıkmış:nazar:
sonuçlarımı aldım hemen 1 hafta sonra kontrolüm var:110:
dk çok iyi geçti dedi hatanedeyken bişeyim yoktu ama eve gelince baya ağrım oldu:KK61:
birazda kanamam var doktor bunların normal olduğunu söyledi RABBİM inşallah bebeklerimize kavuştursun inşallah..:KK68:

Oleey hadi bakalım annişimm benim duamdasiniz rabbim ol desin inşaallah:anneadayı::KK200:

Esesim nasilsin canim neler yapiyon kurs bitmedimi en eski benim temmuzda 6 yilimiz bitiyoo :110:mucizemi ilk gunku heyecanla bekliyorumm
Insallah bizlerinde dualri kabul olur ramazan ayi hurmetine :cry:
Aminnn canimmm benimm inşallah şifammm♡♡♡♡

selam kıscelerim :KK200:
bugün hsg çekildi çok şükür tüplerimin 2side açıkmış:nazar:
sonuçlarımı aldım hemen 1 hafta sonra kontrolüm var:110:
dk çok iyi geçti dedi hatanedeyken bişeyim yoktu ama eve gelince baya ağrım oldu:KK61:
birazda kanamam var doktor bunların normal olduğunu söyledi RABBİM inşallah bebeklerimize kavuştursun inşallah..:KK68:

Geçmiş olsun tatlımm. ..
Aminnnnnn inşallah. .

X