infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

boyun uzunmuş senın cnm aynen bende valla moralım bozuluyor eskı resımlerıme bakıyorumda ne hala gelmısım dıyorum..bebısler gelsınde hayırlısı ıle sonra zayıflrız ıns..
cnm ben 2 sene önce aşılama olmuştum aynı tup bebekte kullanılan ıgneyle aynı gonal-f kullanıyorum aşılamaolurken gunde 75 mg doz vuruyodum kendıme 1 kutu 350 ıcınde 600 mg doz var benım yumurtlar gec cvb vermıstı ıkı kutu kullanmıstım aşılamada 750 hastahaneye 750 ılaclara vermiştim..ewt catlatma ıgnesıde ayrı 65 mı oyle bıseydı
hmmm bu iğneleri kaç gün kullanıyosun peki canım

bu ay tekrardan başlamayı düşünüyoruz inşallah canım adet olmayı bekliyorum
sende durumlar nasıl :KK200::nazar:
hayirlisiyla insallah canim burdaki butun arkadaslariminda seninde biran once hamile kalmasi icin hep dua ediyrum... sizin nasiplerinizde gelsin hayirlisyla insallah canim :) 2 ayim kaldi Allahin izniyle dogumuma hazirlik fln ole canim ..heyecan kaygi sevinc hepsi bi arada :KK200::anneadayı::nazar:

hayirlisiyla insallah canim burdaki butun arkadaslariminda seninde biran once hamile kalmasi icin hep dua ediyrum... sizin nasiplerinizde gelsin hayirlisyla insallah canim :) 2 ayim kaldi Allahin izniyle dogumuma hazirlik fln ole canim ..heyecan kaygi sevinc hepsi bi arada :KK200::anneadayı::nazar:
inşallah rabbim kucagında bir ömür boyu saglıkla büyütmeyide nasip etsin canım benimm:anneadayı::emir_bebek::nazar:
kız olcaktı dimi ayyyy ismini ne koycaksınızzzz:KK200::KK200::KK200:
bana dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş :KK42:

hala adet olmadım ama belim inanılmaz ağrıyor yarın sabah kalktığımda yine kırmızılar gelmiş olcak biliyorum ,hiç umudum yok

aynen kuzum facede takıp edıyorum senı maşallah pek becerıklısın hergun ayrı bıseyler yapıp paylaşıyorsun..doğumada az kalmış rabbım hayırlısı ıle kucagına almayı nasıp etsın ınş.:KK68::KK200::KK200::KK200::emir_bebek:
yemeyi ve yapmayi seviyorum elimden geldigi kadar.. yakin olaydik misafrim olmani isterdim kuzum keskeeee :KK200: evet canim cok saol... dogururkende dua etcem size insallah sizde bana dua edin :KK200::anneadayı::KK50:

ewt cnm rapor işi ıyı oldu dıger turlu 7 mılyarı gecıyordu...ınsallah yumurtalar olur dollenır de dondurma şansımızda olur..oda 300 dolarmış... yumurtalarım buyumeyecek dıye korkuyorum daha oncekı ıgnelı tedavılere cvb vermemıstı zar zor buyumuştu bakalım görücez..cnm yumurtatoplama nsl oluyor ayılınca ağrın oluyormu...amin cnm hepımıze ınsallah rabbım sanada normal yolla nasıp etsın bu mubarek ayın hurmetıne
Ben hic dondurmadim.ne kadar pahaliymiss canim benim bi opuda tamamen uyutmuslardi bisey hissetmedim sadece rahmi acmak icin bi alet takiyolardi o biraz acitiyor ikinci opumda uyaniktim sadece orayi uyusturdular ikisindede 9 yumurta toplandi benim bi kac gun agrim olmustu ve midem cok bunaliyorr bisey yiyemiyorumm evde bayilmisim hatta annemler cok korkmustu senin boyle bi sorunun yoksa bi kacgune toplanirsin zaten transfer cok rahatt insallahhh canimm benimm yumurta cok olup kaliteli olmasi avantajj tabiyki insallah bu sefer gelisir yine gonalfmiydi bu igeneler bazen bu nedenle degisik igneler veriyorla daha oncede dedimde 3kere benimde igne ile gelismedi tupte sikinti olmadi tamamen doktorun dozu iyi ayarlamasi ile alakali

inşallah rabbim kucagında bir ömür boyu saglıkla büyütmeyide nasip etsin canım benimm:anneadayı::emir_bebek::nazar:
kız olcaktı dimi ayyyy ismini ne koycaksınızzzz:KK200::KK200::KK200:
bana dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş :KK42:
duamdasiniz hep kuzum insallah..cok sagol.oglusum olucak nasipse canım bn ismini buldum beşir istyrm da esim kararsiz bakalim ne olacak :anneadayı::nazar::KK200:

X