infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim ben ramazan sonu dusunuyomm bakalimm 1,5yil oldu ama sanki dun gibi hazir degilim gibi yada korkuyorum ya gene olmazssa diyee hayirlisi bakalim bi gic gelir baslarim insallah

Selam kızlar aranızda Yerleşme kanaması yaşayan oldu mu ben Oğluma hamileliğimde yaşamıştım ama Tama adet günüdeydi... Topiklerde araştırdım ama çok eski tarihli o Yüzden sordum

Canım ben tüpbebek yaptırdım ve inan hiçbir gebelik belirtim olmadı halada yok normalde nasılsam şimdide aynıyım yani öyle düşünmee allahım tez zamanda hayırlısını nasip etsin inşallahh

inşallah canım adet günüm bugün ama geçen ay serophene kullandım 4 gün önce geldi muhtemelen 1-2 gün gecikmeli gelcek inşallah gelmesin diyim yinede ,Allahım hayırlısını versin ,sizinde kucağınıza almak nasip etsin inşallah ecem8736 ,bu yolda gördüğünüz tedavileri anlatırmısınız kaçıncı yıl tüp yaptırdınız ?

eses canımm yeni batım 29 haziran... seropheneye başladım bu ay eşimede küre devam ediorm bakalım nolcak...

şuanda kaç kilosun boyun kaç canım :110:

Günaydın hanımlar.. Güzel bir gün olsun herkes için.. :KK200::nazar:

günaydn kızlar..:KK68:

merhaba nihalcim nasilsn canim cok olmus bn buraya ugramayali :KK49:

cnmm gerçekten adetle aynı belirtiler.. sadece göğüs hassasiyetim azalmamıştı ordan anlamıştım bende ki hiç umudum yoktu. Rabbim tez zamanda bekletmeden nasip etsin inşaallah sizlerede :KK200::anneadayı::nazar::KK36::KK68::KK68::KK68::KK68:

nbr cnm buyutmussun bebısı kız olucak sanırım :emir_bebek::KK200:

Selamın aleyküm kızçeleeeeerrr Nasılsıniz görüşmeyeli ♡♡♡

esescim sen napıyosun nası gidiyo aşı tüp falan düşünüyomusun yakın zamanda valla ben 3 senedir bi rapor çıkartamadım fakülteden

esescim sen napıyosun nası gidiyo aşı tüp falan düşünüyomusun yakın zamanda valla ben 3 senedir bi rapor çıkartamadım fakülteden

Cnm şuanda yaptıramam. .
10 milyar nerden bulayım. .
aşılama istiyorum bakalım. .
önümüzdeki aylarda inşallah. .
eşime bağlı cnm maddi durumu. .
sen ne yapıyorsun tatlım. .

yemeyi ve yapmayi seviyorum elimden geldigi kadar.. yakin olaydik misafrim olmani isterdim kuzum keskeeee :KK200: evet canim cok saol... dogururkende dua etcem size insallah sizde bana dua edin :KK200::anneadayı::KK50:

ahh cnm ne guzel olurdu yemış kadar oldum sağol..rabbım bı avazda kurtarsın inş.duaların kabul olsun.

Ben hic dondurmadim.ne kadar pahaliymiss canim benim bi opuda tamamen uyutmuslardi bisey hissetmedim sadece rahmi acmak icin bi alet takiyolardi o biraz acitiyor ikinci opumda uyaniktim sadece orayi uyusturdular ikisindede 9 yumurta toplandi benim bi kac gun agrim olmustu ve midem cok bunaliyorr bisey yiyemiyorumm evde bayilmisim hatta annemler cok korkmustu senin boyle bi sorunun yoksa bi kacgune toplanirsin zaten transfer cok rahatt insallahhh canimm benimm yumurta cok olup kaliteli olmasi avantajj tabiyki insallah bu sefer gelisir yine gonalfmiydi bu igeneler bazen bu nedenle degisik igneler veriyorla daha oncede dedimde 3kere benimde igne ile gelismedi tupte sikinti olmadi tamamen doktorun dozu iyi ayarlamasi ile alakali

her hastahane farklı ücrettedir cnm..ahh sorma bu yol çok meşakkatli hem maddı hem manevı olarak zorlu bı surec..yumurta toplandıktan sonramı bu belırtılerın oldu cnm bakalım bende neler olucak..şuan sağlı sollu kasık batmalarım başladı herhalde buyuyolar..aşılamada 75mg gonal-f kullanmıstım bunda 250mg yapıorum hergun..cuma gunu gorucez bakalım yumurtalr ne durumda olucak kalıtelı olsunda bızım olsun cnm :21:

Sağol cnm ilgin için.randevuma diğer adetimdeki testlerimle gidicem.

önemlı degıl cnm ınan senın hamıle kalmanı cok ıstıyorum aklımdasın sureklı gurbet ellerde uzak rabbım kucagını haırlı evlatla doldursun en yakın zmanda inş. göster tabı doktorun daha ıyı bılır ben benımkılerle karsılastırıp söyledım referans değerlerınden doktorlar herseyın ıyısını bılır

A
inşallah arkadaşlar Allah doktor doktor gezdirmeden nasip etsin inşallah,işimden bile ayrıldım hamile kalabilmek için eşim çok yoğun çalışıyor zaten bende çok yoğundum birliktelik haftada 1 anca kurabiliyorduk doktor o zaman ayrıl işinden yoksa çoook zor hamile kalman dedi ,bilseydim aşılama yaptırır işimi bırakmazdım çare varmış bilmiyordum sık ilişkiyle sadece hamile kalabilceğimi düşünüyordum ama eşimin hem sperm sayısı hemde hızı düşük çıktı büyük bir hayal kırıklığı olsada herşeyin çözümü var hayatta diye düşünüyorum yeterki Rabbim istesin ,şimdi part time iş arıyorum hem evime zaman hem işime en güzeli galiba çok kendimi de kaptırmamış olurum avunurum..
Ahh canım benim hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. .
rabbim en kısa zamanda bizlere hayırlısından evlatlar nasip etsin inşallah. .

ahh cnm ne guzel olurdu yemış kadar oldum sağol..rabbım bı avazda kurtarsın inş.duaların kabul olsun.

her hastahane farklı ücrettedir cnm..ahh sorma bu yol çok meşakkatli hem maddı hem manevı olarak zorlu bı surec..yumurta toplandıktan sonramı bu belırtılerın oldu cnm bakalım bende neler olucak..şuan sağlı sollu kasık batmalarım başladı herhalde buyuyolar..aşılamada 75mg gonal-f kullanmıstım bunda 250mg yapıorum hergun..cuma gunu gorucez bakalım yumurtalr ne durumda olucak kalıtelı olsunda bızım olsun cnm :21:

önemlı degıl cnm ınan senın hamıle kalmanı cok ıstıyorum aklımdasın sureklı gurbet ellerde uzak rabbım kucagını haırlı evlatla doldursun en yakın zmanda inş. göster tabı doktorun daha ıyı bılır ben benımkılerle karsılastırıp söyledım referans değerlerınden doktorlar herseyın ıyısını bılır
Tedavin hayirlisiyla sonuclansin arkadasim .sağol iyi dileklerin için.evet gurbet çok zor bende tüp için ugrasiyorum kabul ettirebilsem bayramdan sonra baslariz tedaviye.ama su hastanenin çıkardığı engeller beni hayattan bile soğuttu cnm ya.bendekide sansmidir yoksa buradaki herkesin sureci boyle ugrastiricimi geçiyor anlamadim.siz yine iyisiniz Türkiye de dil sorunu yok sigorta mecburiyeti yok.

nbr cnm buyutmussun bebısı kız olucak sanırım :emir_bebek::KK200:
Iyiyiz canımm elhamdulillah evet teyzesii kızım olacak allahın izniyle. Sende hayırlısıyla inşaallah bu tüp bebekle nur topu gibi ikiz bebelere sahip olursun mübarek günlerde inşaallah kuzuum benimm :anneadayı::KK200::nazar:

amin esescim:KK200:
az önce hem gebelik testi yaptım hemde ovulasyon testi bugün itibari ile 1 gün geçikti ama gebelik testim negatif ovulasyon testim ise ikinci çizgi silikti yani koca bi negatif zaten belirtim de yok gecikmeli gelcek kırmızılar belli oldu..

X