infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet tatlım benim nbr nasılsın ♡♡
Ekliyorum hemen hemen. .

Tesekkur ederim.. Gecen haftalarda çok yogundum..pek göremedim..simdi gördüm..bu zaman zarfında 2 klomen tedavisinden sonra kistim oldu..birkaç ay ara verelim dediydik doktorla..adetim 60 günde geldi..5 gün surdu bittikten sonra çalışmalara baslayayim derken tam yumurtlama günümde tekrar adet oldum..bademcik iltihabindan dolayi igne kullanmaya baslamistim onu yaptı bilmiyom..çok zor bu üreme isleri ya ;(

slm kızlarrrr nasılsınız?
epeydir buraya yazamıyorum adetime 1 gün kaldı ve 0 belirti yine hüsran olcak şüphesiz halbuki bu ay eşim hız arttırıcı ilaç kullanmıştı ve hiç çalışmadığımız kadar düzenli çalışmıştık üstelik ovulasyonda yumoş günlerimi görerek gitmiştik ama kısmet işte olmayınca olmuyor ufacık bir belirtide olsa olurdu gebelik olsa sadece şişkinlik oldu adet öncesi malum o kadar...adet gelip bitince spora başlıcam tam gaz artık..

slm kızlarrrr nasılsınız?
epeydir buraya yazamıyorum adetime 1 gün kaldı ve 0 belirti yine hüsran olcak şüphesiz halbuki bu ay eşim hız arttırıcı ilaç kullanmıştı ve hiç çalışmadığımız kadar düzenli çalışmıştık üstelik ovulasyonda yumoş günlerimi görerek gitmiştik ama kısmet işte olmayınca olmuyor ufacık bir belirtide olsa olurdu gebelik olsa sadece şişkinlik oldu adet öncesi malum o kadar...adet gelip bitince spora başlıcam tam gaz artık..

slm cnm kırmızıları görmeden umut kesmek yok..zaten adetle hamılelık belırtısı aynı..rabbım hayırlı zamanda nasip etsin inş.

amin canım öyle diye diye 1 yıl geçti zaten,hayırlı zaman ne zaman acaba ,çok bekletmeden ver Rabbim diyorum ama her ay hüsran bu aydan da ümit yok ne kasık sancım ne bel ağrım hiçbişey yok bu kadar belirtisiz hamilelik olmuycağına göre başka aylara başka umutlar kaldı artık,hayırlısı ne deyim..

Slm canim nasilsin basladinmi igenelere

slm şifacım ııyım sağol sen nasılsın tatlım..
ewt dun gıttım muayenemı oldum bı poşet ilaçla eve geldım rabbım yardımcım olsun her yerım delik deşik..dün ilk iğneme başladım cnm gonal-f 250 doz hergun yuksek degılmı sence sen kaç dozla başlamıştın

amin canım öyle diye diye 1 yıl geçti zaten,hayırlı zaman ne zaman acaba ,çok bekletmeden ver Rabbim diyorum ama her ay hüsran bu aydan da ümit yok ne kasık sancım ne bel ağrım hiçbişey yok bu kadar belirtisiz hamilelik olmuycağına göre başka aylara başka umutlar kaldı artık,hayırlısı ne deyim..

cnm herkesın belırtısı farklı sen belırtılere takılma bende adet olcam sanıyordum ama hamıleymısım haberım yoktu..vaktı saatı geldıyse olur allahın ıznıyle..doktora gıttınızmı bı problem varmı

slm şifacım ııyım sağol sen nasılsın tatlım..
ewt dun gıttım muayenemı oldum bı poşet ilaçla eve geldım rabbım yardımcım olsun her yerım delik deşik..dün ilk iğneme başladım cnm gonal-f 250 doz hergun yuksek degılmı sence sen kaç dozla başlamıştın
Iyiyim canim benim cok sevindimm evet tedavi kolay degill ama insallah benis gelince hic hatirlamiyacaksinn ozel bi yerde mi yapiyorsun ozeller daha cok ilac veriyo bide ilk basta igne insani korkutuyor ama cok rahat ol ben kendim vuruyordum daha iyi oluyo yok canim doz gayet iyi zaten kontrole gittikce kan vereceksin ona gore yukselme yada azalma olacak kimi hastada 350 400 ile baslaniyorrr kafana takilan birsey olursa bana sorabilirsinn

Iyiyim canim benim cok sevindimm evet tedavi kolay degill ama insallah benis gelince hic hatirlamiyacaksinn ozel bi yerde mi yapiyorsun ozeller daha cok ilac veriyo bide ilk basta igne insani korkutuyor ama cok rahat ol ben kendim vuruyordum daha iyi oluyo yok canim doz gayet iyi zaten kontrole gittikce kan vereceksin ona gore yukselme yada azalma olacak kimi hastada 350 400 ile baslaniyorrr kafana takilan birsey olursa bana sorabilirsinn

walla oyle zor bı surec cnm..dun cok pozıtıf gıttım ıkı kolumdan da kaç tüp kan alındı parmgımdan kan pıhtılasma zamanı bakıldı gobekten ıgne cok cnm yanımdı sınırlerım bozuldu oturdum ağladım kan alan kızda damarımı bulamadı canımı çok yaktı..daha nelerle karşılaşıcam kım bılır..bende kendım vuruyorum ıgnelerı..cuma gunu kontr.var ıns yumoşlar guzel tepkı verr ıgneye rezervım düşük ıgnelere pek tepkı vermıor yumurtalarım..dualarınızda benıde unutmayın..sağol cnm sorarım sen nezaman başlıycaksın

walla oyle zor bı surec cnm..dun cok pozıtıf gıttım ıkı kolumdan da kaç tüp kan alındı parmgımdan kan pıhtılasma zamanı bakıldı gobekten ıgne cok cnm yanımdı sınırlerım bozuldu oturdum ağladım kan alan kızda damarımı bulamadı canımı çok yaktı..daha nelerle karşılaşıcam kım bılır..bende kendım vuruyorum ıgnelerı..cuma gunu kontr.var ıns yumoşlar guzel tepkı verr ıgneye rezervım düşük ıgnelere pek tepkı vermıor yumurtalarım..dualarınızda benıde unutmayın..sağol cnm sorarım sen nezaman başlıycaksın
Seni okadar anliyorum ben de cok defa agladim hatta birinde saolsun hemsire sakinlestirdi cok zor bi surec bazen benimde damar yolu bulunmuyorr delirtiyorlarr deneyimsiz doktorlarda ultrasyonda cok canim yanardida sesimi cikarmazdimm hem ruhen hem bedenen zor bi surecc ama sen guzel sonucu dusunn guclu ol duygusal olma dusunku hastasin ve tedavi oluyorsun yapilan tedavide uyanik ol ne yapiliyo nasil yapiliyo dikkat ett benimde asilamalrda bes.kere iptal olmustu tupte hic sikinti olmadiher ay farkli ona takilma sen dualrim seninle kuzumm emeklerin dualarin kabul olsunn

Canim ben ramazan sonu dusunuyomm bakalimm 1,5yil oldu ama sanki dun gibi hazir degilim gibi yada korkuyorum ya gene olmazssa diyee hayirlisi bakalim bi gic gelir baslarim insallah

cnm herkesın belırtısı farklı sen belırtılere takılma bende adet olcam sanıyordum ama hamıleymısım haberım yoktu..vaktı saatı geldıyse olur allahın ıznıyle..doktora gıttınızmı bı problem varmı

eşimde sperm hız düşüklüğü çıktı canım ,sen hamile olduğunu öğrendiğinde hiç belirtilerin yokmuydu?

Selam kızlar aranızda Yerleşme kanaması yaşayan oldu mu ben Oğluma hamileliğimde yaşamıştım ama Tama adet günüdeydi... Topiklerde araştırdım ama çok eski tarihli o Yüzden sordum

Canım ben tüpbebek yaptırdım ve inan hiçbir gebelik belirtim olmadı halada yok normalde nasılsam şimdide aynıyım yani öyle düşünmee allahım tez zamanda hayırlısını nasip etsin inşallahh

inşallah canım adet günüm bugün ama geçen ay serophene kullandım 4 gün önce geldi muhtemelen 1-2 gün gecikmeli gelcek inşallah gelmesin diyim yinede ,Allahım hayırlısını versin ,sizinde kucağınıza almak nasip etsin inşallah ecem8736 ,bu yolda gördüğünüz tedavileri anlatırmısınız kaçıncı yıl tüp yaptırdınız ?

eses canımm yeni batım 29 haziran... seropheneye başladım bu ay eşimede küre devam ediorm bakalım nolcak...

X