infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Selamın aleyküm kızçeleeeeerrr Nasılsıniz görüşmeyeli ♡♡♡
iyiyiz kıscemmmm sen nasılsın :KK200:
yarın hastaneye gidiyorum gene doktor değiştirdik :KK35::-)
yarın ön görüşme yapcaz bakalım neler olucak bu doktoruda
aklımdan çıkarmak istiyorum acaba ona mı gitseydim dememek için
bunada çok iyi doktor diyolar özellikle gebelikte iyiymiş
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :KK55:
çok yoruldum her doktora ayrı ayrı en baştan anlatmakdan :KK43:

amin esescim:KK200:
az önce hem gebelik testi yaptım hemde ovulasyon testi bugün itibari ile 1 gün geçikti ama gebelik testim negatif ovulasyon testim ise ikinci çizgi silikti yani koca bi negatif zaten belirtim de yok gecikmeli gelcek kırmızılar belli oldu..
canım o ovulasyon testlerine hiç güvenme ben 3 defa aldım üçündede adete kadar hep silik çıktı yemeği içmeyi 3 saat öncesinde kesmeme rağmen bazen bi gün negatifse ertesi gün gene silik çıkıyodu illlaki sonuç alan olmuştur ama bence boş iş o testler

ilk gün seni yanıltmasın belkide bebeğin seninledir canım :KK66::anneadayı:

ahh ah canım nerde hiç umudum yok ya adetim gelcek gibi hissediyorum inşallah yalnış histir bu ne diyim,senin belirtin varmıydı kaçıncı haftandasın Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

ahh ah canım nerde hiç umudum yok ya adetim gelcek gibi hissediyorum inşallah yalnış histir bu ne diyim,senin belirtin varmıydı kaçıncı haftandasın Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
Tedavin hayirlisiyla sonuclansin arkadasim .sağol iyi dileklerin için.evet gurbet çok zor bende tüp için ugrasiyorum kabul ettirebilsem bayramdan sonra baslariz tedaviye.ama su hastanenin çıkardığı engeller beni hayattan bile soğuttu cnm ya.bendekide sansmidir yoksa buradaki herkesin sureci boyle ugrastiricimi geçiyor anlamadim.siz yine iyisiniz Türkiye de dil sorunu yok sigorta mecburiyeti yok.

Iyiyiz canımm elhamdulillah evet teyzesii kızım olacak allahın izniyle. Sende hayırlısıyla inşaallah bu tüp bebekle nur topu gibi ikiz bebelere sahip olursun mübarek günlerde inşaallah kuzuum benimm :anneadayı::KK200::nazar:

aaaa ben kız biliyodum olsun sağlıklı olsunda beşir güzel isim :emir_bebek::nazar::KK200::KK200::KK200::KK200:

amin esescim:KK200:
az önce hem gebelik testi yaptım hemde ovulasyon testi bugün itibari ile 1 gün geçikti ama gebelik testim negatif ovulasyon testim ise ikinci çizgi silikti yani koca bi negatif zaten belirtim de yok gecikmeli gelcek kırmızılar belli oldu..

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Hamişlerimiz sağsalim kucağınıza alın. .

Darısı bizlere inşallah. .

Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın.
.

nihal hayırlısı olsun..yanlış hatırlamıyorsam sende izmir deydin dimi.. hangi doktora gidiyon..doğru doktoru bulmak çok zor gerçekten..bende ikinci raundda değiştircem galiba ondan soruyom..ama benim bayan doktor takıntım var..:KK51:

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Hamişlerimiz sağsalim kucağınıza alın. .

Darısı bizlere inşallah. .

Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın.
.
amiiinn inşaallah kızcemm rabbim bizleride sizleride bekletmesin hayırlısıyla evlatlarımızla sınamasın:KK200::anneadayı::nazar:

nihal hayırlısı olsun..yanlış hatırlamıyorsam sende izmir deydin dimi.. hangi doktora gidiyon..doğru doktoru bulmak çok zor gerçekten..bende ikinci raundda değiştircem galiba ondan soruyom..ama benim bayan doktor takıntım var..:KK51:
evettttt canımmm izmirdeyim sendemi izmirdesin yoksamm:KK54:
ben şu ana kadar 9 tane doktora gitim canım şimdi hayat hastanesine gidicem yarın mete beye kadın dogum hastanesiymiş sadece ama kordon kadın dogum diyedede geciyo ..
evet doktor secmek cok zor ve benimde doktor takıntım var :KK66: çogusundan memnun kalmadım :KK51:

amiiinn inşaallah kızcemm rabbim bizleride sizleride bekletmesin hayırlısıyla evlatlarımızla sınamasın:KK200::anneadayı::nazar:
Amin inşallah kısçem ♡
Rabbim Künfeyekün der ve oluverir..

A.s. kızçemmmm iyiyiz elhamdülillahh sizleri özledim yine bakıp duruyorum. sen nasılsın cnmm nasıl gidiyor?
Şükür cnm Salça yapcaz bugün :)
sen nasılsın ♡ neler yapıyorsun tatlım. .

evettttt canımmm izmirdeyim sendemi izmirdesin yoksamm:KK54:
ben şu ana kadar 9 tane doktora gitim canım şimdi hayat hastanesine gidicem yarın mete beye kadın dogum hastanesiymiş sadece ama kordon kadın dogum diyedede geciyo ..
evet doktor secmek cok zor ve benimde doktor takıntım var :KK66: çogusundan memnun kalmadım :KK51:

evet izmirdeyim..:KK39:bende çok doktor dolaştım..doğru doktoru bulmak çok önemli..hakkımızda hayırlısı inşallah..:KK37:

evet izmirdeyim..:KK39:bende çok doktor dolaştım..doğru doktoru bulmak çok önemli..hakkımızda hayırlısı inşallah..:KK37:
aaa neresindesin hangi doktorlara gittin şu zamana kadar hangi hastaneleri denedin bide hangi aşamadasın şuan tedavinin ben günler gecince unutuyorum bazen kıscelerle konustuklarımızı yaşlıklık işte :-):-)

aaa neresindesin hangi doktorlara gittin şu zamana kadar hangi hastaneleri denedin bide hangi aşamadasın şuan tedavinin ben günler gecince unutuyorum bazen kıscelerle konustuklarımızı yaşlıklık işte :-):-)

buca doruk tıp merkezinde bi bayan doktor(adını unuttum kayıtlarda vardır) kesinlikle tavsiye etmem, manisa celal bayar(asistanlardan hoca yüzü göremedim bıraktım tedaviyi), manisa devlet hast.
Amin inşallah kısçem ♡
Rabbim Künfeyekün der ve oluverir..

Şükür cnm Salça yapcaz bugün :)
sen nasılsın ♡ neler yapıyorsun tatlım. .

kız daha domatesler çıkmadı ne salçası..:KK57: :21:

napıyodun da kestinnnnn :KK35: aman dikkat esesimmm :KK74:

buca doruk tıp merkezinde bi bayan doktor(adını unuttum kayıtlarda vardır) kesinlikle tavsiye etmem, manisa celal bayar(asistanlardan hoca yüzü göremedim bıraktım tedaviyi), manisa devlet hast.

kız daha domatesler çıkmadı ne salçası..:KK57: :21:

Kızlarrr Salça yapcaz diye domates doğarken kestim :KK43:
Antalya da domates salatalık fasulye karpuz herşey var :KK70:

X