infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynen. Adet gormek catladigi anlamina gelmiyor herzaman,yada tersi durum. Ben mesela klomen kullandim yumurtalar da catladi ama adet olmadim tarlusalle oldum. Obur ay yine klomen yine buyuyudu ve catladi bitiminde adetim kendiliginden geldi., ben pkoyum buarada

9 aydır demiyoruz canım ama olmuyor bu ayda olmadı bugün regl oldum
Bizim sayi 117 milyn, hiz a.b.c %72. Morfoloji 1. Klomen kullandim 3 ay, yumurtalarda iyiydi. Dr esinde morf 1 olmaz bu yuzden dedi. Tup bebek deniyoruz simdi 25 tane 1.kalitede dondurulmus embriyomuz var suan hatta 5._ 6. Gune kadar dayanan. Tup bebekteki Imsi yontemiyle morfolojiye care var. Proxeed plus,keciboynuzu pekmezi kullandi esim simdi belki onunda etkisi olmustur. Tutma ihtimali yuksek diyorlar ama bakalim oncelikle kan degerlerimin dusmesi gerekiyor transfer icin . 4 aydir tedavi goruyoruz sadece, insallah olur. Canini sıkma

Tam net belirgin bişey yok galiba benimde adetlerim düzenli Pko falan yok hsg bile çektirdim ondada sorun yok hormonlar gayet normal eşimde de hiç bir sorun yok ama bebekte yok ya
Bende bir sorun arayıp duruyorum adetin 21. Günü kaç kere progesteron ölçtürdüm hep 19 falan cıktı doktor yumurtan kaliteli ve çatlıyor dedi bende klomen kullandım ama o zamanda olmadı bebek
Offf çok yoruldum Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın aminnn

bizim hızda da sayıda da sorun var. morfoloji %2. eşimde 2,5 aydır proxeed plus ve nolvadex kullanıyor. bu hafta sonu tekrar sperm testi yaptıracak değişiklik olmuş mu diye. inşallah seninde olur canım Allah hepimizin yardımcısı olsun

Arkadaşlar hakikaten bu drları anlamak mümkün değil bizim ürolog ve kadın doğum doktorumuz da hız ve sayı yüksek olursa morfolojinin önemi yok konusunda ısrarcılar ki ikisi de ayrı kurumlarda.Hız ve sayının ise değişken ve takviye edilebilir olduğu söyleniyor ama ortada bir gerçk var ki düşük morfoloji ile gebe kalamayanlar çok, ne yapacağız ne düşüneceğiz bilemedim

canım morfoloji %1 ve altında ise gebe kalmak çok zormuş. % 2 olursa %3 olursa evet gebe kalabilirsin ama sağlıklı bir bireye göre ( normalde % 4 olması gerekiyor) gebe kalma yüzdesi düşük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…