infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyyim biraz belim ağrıyor değerim 194 olmuş.. yarın doktora gösterecem umarım normal bir artıştır sen nasılsın canım
Merhaba bugün adet günüm bekliyorum ööle çaresizce dün gece çok midem ağrıdı baş ağrısı ve mide bulantım da çok oldu derken uykum kaçınca adet günü sendromunu gecenin ilk saatlerinden yaşamaya başladım.Adetimin ilk günü genelde depresyonun ve bunalımın dibinde oluyorum saatlerdir fenayım yani bugünde böyle geçer yarın yine yeni umutlar, gün saymalar :)

gittinmi doktora canım herşey yolundadır inşallahhh

aynen ayakta kalınca belim kasıklarım adet olcak gibi ağrıyor.. uzanınca da arada agrıyor... benim 3 e katlamış korkuyorum kötümü yaaa bilen kimse yokmu? çok işükür değerin çok iyi canım

tatlım ailenizde ikiz varmı sanki ikiz gibi geliyor bana

aynen dediğin gibi hissediyor ve düşünüyorken hamiş oldugumu öğrendim... yok gösüm şişti yok midem bulandı, kirpiğim karıştı.. yok öle şeler bende :) sadece bir gun vajinama bıcak saplıyorlar gibi hissetmiştim. oda iltihaptandır belki... hepsi adet belirtisi ALLAH büyük canını sıkmaaa

Zaten bende hiç belirti olmadı şimdiye kadar, hatta günüm şaşmadı 28.gün geliyor yani acaba bile diyemedim, bir test bile yapamadım 8 aydır

sağol gülüm haklısın stres yapmayım dimi... ama şu bitmek bilmeyen adet sancıları korkutmuyo değil
hayırlı olsun...adet sancılarından korkma sakın lekelenme ve kanama olmadığı müddetçe sıkıntı yok ben de 9. haftama girdim ilk zamanlar acaip derecede adet sancılarım oldu dinlenince geçti ama yine de korkmuştum ben ancak rahim genişlediği için ve adet döneminde olduğun için bu sızılar normal hatta her ay adet döneminde benzer ağrılar yaşanabiliyor

kuzum hiç yok ikiz:) 2 taraftan yumurtlamş olabilirim ama bizim spermler pek dayanıksızdı.. sanmıyorum ama hayırlısı sen nasılsın canım

sağol cnm ıyıyım bende adet olmayı beklıyorum işte..
nezaman gıdıceksın doktora..bende ekım ayında düşük yaptım bende adet olacak gıbı ağrılarım vardı korkuyordum doktor çok normal bu ağrılar rahım buyudukce oluck dedı hıc stres yapma

Zaten bende hiç belirti olmadı şimdiye kadar, hatta günüm şaşmadı 28.gün geliyor yani acaba bile diyemedim, bir test bile yapamadım 8 aydır
rabbim haıylısını versin... inan oluncada başka dertler sorular kafanı kurcalıyor.. rabbim öyle bi sağlıklı gebelik nasip etsinki anladıgında kesesini gör:)

çok sağol gülüm..rabbim sanada sağlıkla kucagına almayı nasip etsin. bende sarı akıntı var.. ayakta durunca belime kasıma ağrı giriyorr adet sancısı gibi. bazen uzanıncada oluyo hatta bazen sağ kasıma doğru ağrı oluyor ben çok korkuyorum ya dış gebelikse Allahım sen yardım et sence normalmi bunlar? 4+1 ddeyim
adete 2 gun kala 68
adet gunu yani 2gun sonra 194?

canım çok geçmiş olsun .. rabbim sağlıkla tez zamanda nasip etsin inşallah.. da o ağrılardan sonra düşük olmuş Allahım hayırlısını ver herkes için...

bu arada doktora gittim haftaya kese için gel ama bi daha bi kan hcg yaptır dedi.. işte yarın akşam 17 gibi kan vercem.. inşallah herşey yolunda olur

Merhabalar...yüksek fsh yakın menepoz gelişmeyen yumurtalar vs.2 ay önce yaşadığım tüp bebek macerami sizlerle paylasmistim.mart ayinda 2 denemem vardi.tupbebek isişleminden sonra 2 kez hastalandim. 10 ocak adet oldum bu ay 8 Şubat i bekledim.ama bu arada yumurtlama günlerini takip ettim. 4 Şubat klasik adet sancıları başladı oldum olucam derken olmadim korkudan test de yapmadi ya yoksa ...Bugün artık dayanamadim ve test yyaptım inanamadım pozitif yarin kanda baktiricam inşallah hayırlısı...Allahım herkeze nasip etsin inşallah...Mevlam ol demeden olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…