infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Netten laboquick ovulasyon testi aldım ben. Adetten sonra başladım. Her gün öğlen 3 ten sonra bişey yiyip içmedim aksamm6da yaptım. Test gebelik testi gibi zaten. Çift çizgi yumurtlama demek. Sen adetten sonra gun aşırı iliskiye. Testide takip et cift gördüğünde ver coşkuyu rabbim nasip etsin canım benim ben bile hala inanamıyorum inan bana

Bende 50 adet aldım toplam 5 tane belki kullandım .. duruyor öylece ...

Canim yaklaşık bir ay yaptım zoraki içti .. tadı çok kötü de değil ama içmeye devam etmedi .. uyuz sevgilim ..
YOK CNM OYLE BIR AYLA OLURMU EN AZ UC AY DEVAM EDILIYOR.TESTI TEKRARLAYIN ARTISI GORUNCE KENDI HAZIRLAR ICER .BIDE PEKMEZI VAR AL ICERISINE TOZ ZENCEFIL ZERDECAL COREK OTU NE BULURSAN KAT. SABAH AKSAM BIRER KASIK ICSIN .NOLCAK .BEBISE DEGER YANI..

Aktardan karışım aldı * macun ve ilacı içecek cnm bakalım 3ay sonra tekrar test yapacak doktor üroloji ..

İnşallaholmuştur canım. .
Kaç yıldır bekliyorsunuz bebeğinizi ..
Sperm değerleriniz nasıl ..
Bizim 40 milyon sperm sayısı % 17 ileri hareket hız ..
CNM SIZIN DEGER IYI GIBI BENCE SEN OVU TESTINI DENE DEVAM ET VE YASTIK YONTEMLERINI DENE HEMEN OLUR GIBI GELDI.BUNLARIN FAYDASINI GOREN COK . INSALLAH....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…