infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tamam canım yarın akşam 17.30da kan vercem..sonucu alınca yazarımm.. inşallah dediğin gibidir kuzum.. çok sağol ya
bişi değil canım.. unutma kısmetinde varsa annelik her türlü olursun yavrun seni bulur :) .. yoksada hayırlısı olsun de moralini bozmadan tevekkül et... çünkü ben tüp bebek yaptırdığımda yerimden kalkmadım on gün ama tutmadı sonra kendiliğnden ramazan ayında oldu hemde dünya davet sofraları hazırlarken o hengamede tutunmuş düşün.. allahım herkese hayırlı sağlıklı evlat versin . bu bebekde senin için hayırlı olur hayırlı sağlıklı doğar inşallah..

canım benim kendi kendine asla kullanma.. bi kere yumurta takibi yapılmadan zaten işe yaramaz klomen yumurtlamanı iğnede çatlamayan yumurtanın çatlamasını sağlar.. ama takiple yumurtalarının boyutuna bakması lazım doktor..

Çok teşekkür ederim cevabına ne yapacağımı şaşırdım artık, öyle dualarım var ki Allah affetsin kendim yada dünyevi - maddi hiç bir şey gözümde yok, sağlıklı evlat isteğinden başka ne zormuş bu böyle, resmen karlı bir dağ içimde hep üşüyor orası.Ne olacağı da belli değil belki de hiç anne olamayacağım, eşime diyorum ki evladımız olmazsa Rabbim beni senden önce alsın tek başıma kuru dal gibi bırakmasın dünyada, ümidim kırık, içim hep buruk

cnm doktor kontrolunde yapılacak birsey o.. sakın kendn kullanma.. en kötü doktoruna yalan söyle 1 yıldır olmuyor de..

aminnn Allah razı olsun dileklerin için...rabbim neylerse guzel eyler, ondan gelen baş göz üstüne

AY HAMISLER COGALIYOR YASASIN.COK SEVINDIM CNM GOZUN AYDIN. UZME KENDINI SONUCU ALANA KADAR RAHAT OL .INSALLAH HIC BIR SORUN CIKMIYCAK BAK EN AZINDAN HAMIS KALDIGINI OGRENMIS OLUCAKSIN BIZDE ODA YOKKKK

hiç bi zaman ümidini kaybetme öyle anlar bendede çok oldu ama hep tevekkül ettim.. öyleki bu dileğe kendimi çok kaptırıp ne verirsen razıyım demedim hep allahım sağlıklı hayırlı evlat ver dedim. evladım hayırsız sağlıksız olup gözümün önünde çürüyecekse verme hiç istemem dedim çünkü o daha acı... o yüzden hayırlısını tez zamanda ver diye istekte bulun.. inşallah tüm bebek hasreti çeken annelere tattırsın allah evlat sevgisini... o kıymet bilmeyen annelerede bir daha evlat yüzü göstermesin hiç..

ha bu arada kaç yıllık evlisin canım yaşın kaç merak ettiimm :)

AY HAMISLER COGALIYOR YASASIN.COK SEVINDIM CNM GOZUN AYDIN. UZME KENDINI SONUCU ALANA KADAR RAHAT OL .INSALLAH HIC BIR SORUN CIKMIYCAK BAK EN AZINDAN HAMIS KALDIGINI OGRENMIS OLUCAKSIN BIZDE ODA YOKKKK
gülüm nolur uzme kendini...
bak bende pko var, fsh yuksek, yasım 29
eşimde varikosel çıktı sayısı düştü 32mlyona hareketlilikte düştü... bak ben hamiş kaldıysam sen hayli hayli kalırsın..

4klomen
1aşılama negatifti düşün...
yeterki rabbim ol desin... 3 ay soğan kürü yaptım,yumurtlmamı sağladı gercekten dene... sakın uzulme bak benmde ne olcagm belli degil. mevlasm neylerse guzel eyler... ustelik dgru durst belirtmde yoktu düşün

ha bu arada kaç yıllık evlisin canım yaşın kaç merak ettiimm :)
Evleneli 4 yıl olacak yaza nasipse, ben 30 yaşındayım.Geçen ağustostan beri bekliyoruz, yok yok yok ben usg ile yumurtalık görüntüleme, defalarca muayene, amh, fsh gibi hormon testleri vs yaptırdım aralıkta sorun yok görünüyo da, eşim 1 ay önce test verdi ileri harekette problem var %15-20 çıkıyor.bu ay hsg çekildim ağlaya ağlaya ama bat'ım 12 şubat bütün adet belirtilerim başladı yine hüsran geliyor anlayacağın

hsg ceklnce radysyon alıosun snraki ay olma ihtmli yulksek

hsg ceklnce radysyon alıosun snraki ay olma ihtmli yulksek
Söylediğim gibi eşimde de sorun olduğu için pek umutlanamıyorum dr ona ileri hareket düşük doğal yolla olmaz demiyorum ama desteklemek iyi olur demiş ve proxeed vermiş bende bu siteden gördüğüm kadarıyla e vitamini, coq10 ve keçiboynuzu kürü başlattım 20 gün oldu, neye sarılacağımı şaşırdım artık dr sorun yok diyor ama ileri hareket bazen doğal yolla olması için engel teşkil ediyormuş bu yüzden endişeliyim.Bi de yumurta takibi yapılmadı bana diyorum acaba yumurtam mı çatlamıo yada kalitesiz mi oluo ?

gülüm bak ne yap biliomusun benmde eşimin ilerş hareket ve sayı problemi vardı.. sürekli kullanım için;
klomen(doktor verdi)
zinco
proxeed plus
keçi boynuzu özü
folik asit
evicap 200 verdim.
ilişkiden önce;
2 havuc
1 kase fındık badem
çakşır suyunu içmediği için, çaksırı kaynatıp suyuna çok sert bir türk kahvesi yaptım ilişkiden 1 saat once
beraberindede bitter çikolata..

biz böyle yaptık inşllh çabaların işe yarar içini ferh tut

Aslında klomen vermiş benimkine de hormon testi yaptır ööle başla yalnız günde yarım diye ama teste gitmedi bu ay göndericem artık zorla :) çok teşekkür ederim tavsiyelerine, Allah razı olsun :) sen ne kadardır bebek istiyorsun acaba?

ben 15 aydı bekliyordum işte.. dun kan sonucum 68 çıktı inşllh devam eder sağlıklı ve hayırlı olur inşllhh.. rabbim herkese nasip etsin

ben 15 aydı bekliyordum işte.. dun kan sonucum 68 çıktı inşllh devam eder sağlıklı ve hayırlı olur inşllhh.. rabbim herkese nasip etsin
Çok sevindimmmmmmm Allah tamamına erdirsin, çok teşekkürler sabah ilk yazdığımda yerlerdeydim yazdıklarınla yüzümü güldürdün sen de hep gül inşallah bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…