infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım öyle düşünme ya iyi düşün iyi olsun HAYIRLI OLSUN GÖZÜN AYDIN
inşallah gülüm... Rabbim isteyen herkese sağlıklı hamilelik sağlıklı bebek ve hayırlı evlat nasip etsin... ne yalan soyliim kursağımda kaldı acildeki adam yarın doktora git dış gebelik olabilir dedi inşallah kimyasal ya da dış gebelik deildir.. nıolur dua edin..çok bekledim çoookkk...

canım inş. öle birsey değildir üzülme yat dinlen folikasit iç Rabbim gönlüne göre versin inş. iyi bir doktora git iyi haberlerini bekliyoruz RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İnŞ

O doktor halt etmiş sen içini ferah tut

O doktor halt etmiş sen içini ferah tut
inşallahhh canımm yaaa... okadar agladım ki... Rabbim gönlüne annelik özlemi düşmüş bütün kardeşlerime, burdaki tüm arkadaşlarıma sağlıklı ve hayırlı evlat nasip et tez zamanda amin.. yarın gidecem doktora yazarım hepinize akalım ne dicek.. bu arada cok sağol canım yaa moral oldun bana

Darısı basımıza kuzummmm

ahh kuzummm inşallaaahhh

dış gebelik olmaz inşallahhh dua edin.. adet sancım da var

canım gözün aydın hayırlı olsun inşallahh rabbım tamamına erdırsın kucagına aldırsın ınsallah..neden dış gebelıkmıs onu soyleyen halt etmiş..dış gebelikte kan değeri çok yüksek çıkıyor senın gayet ıyı sonucun

yaa öylemi dersin canımm .. inşallah... dün gece boyu batmalarım oldu ugun atma yok aklımda deli sorular... rabbim hepinize tez zamanda nasip etsin hayırlısı ile:) hepinize dua ediyorum hepinize.. banada dua edin olrmu? doktor yarın kan ver dedi.. 2ye katlaması gerekmiş

sagol cnm cevap için..bişey sorcam.. batmalarım oldu dun gece ama bugun yok bıraktımı beniii sen hamiş kalmışsın bilirsin söylermisin?

nasıl bi batma? bende daha günüm geçmeden küçük gıdıklanmalar olmuştu. benim beş yıl olmadı ama daha test yapmadan anladım olacağını... ama o seyirme gıdıklanmalar belli bi süre sonra geçti.... bırakmazzz rahat ol kafanı verme şimdi.germe kendini hareketlerine dikkat et bu ara

karnımın altında.. kasıklarımda değillll... karnımın altında üst genital organın orda ara ara saniyelik bıcçak batması gibi batmalar canım.. hareketlerime dikkat ederim cnm sağol

Merhaba arkadaşlar, bu klomen + çatlatma iğnesi tedavisi nedir, niçin yapılır? Ben kendim yapamaz mıyım?Bilgisi olan Allah rızası için cevap yazabilir mi?Hep duyuyorum dr mu veriyor acaba benim dr'um bir yıl beklemeden bişi yapmıyor ama ben tükendim artık her ay bişiy yapmadan oturmaktan?Suçlu hissediyorum kendimi ben çabalamıyorum diye o kadar mutsuzum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…