infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım ileri hız kaç cikti

Kurdalecik noldu ismine :)
Hmm hsg çekinmedinmi sen?

Canim ben ilk kk ya uye olurken bir turlu isim bulamamistim o an elimde kurdale vardi bemde yazdim kabul etti kk sonunda. Sonra gecen hafta ismin degistirilebilecegini ogrendim ve biraz ugrastim bu ismime kavustum. Aslen ismim yasemin ben sivasliyim 58 esim marasli 46 bunu buldum kabul etti kk

canım aşılama yaptırdıgına dair belglerın varsa yoksada doktorundan ıste ve ınferlıte bolumu tub bebek bolumu bulunana bı devlet hastanesıne rapor ıcın basvur raporun cıkar yeterkı elınde aşılama kagıtların olsun bıde sorun erkekde olunca rapor daha cabuk cıkıyormuş

Kizlar biz devlet hastanesinde urolojide yaptirdik sperm testini ama sizin yazdiklariniz yok kagitta doktor iyi sonuc demisti. Ayrintili sperm testi nerde yaptiriliyor ucretlimi ayrintili sperm testi

Ben de pkoluyum, adetler duzensiz. Dr um benden umitli , klomen ve catlatma ignesi verdi tutmadi maalesef. . 1.5 yildir deniyoruz ama 2 aydir ilac tedavisi goruyrm. esimin sayisi 119, morfolojisi %1. Dr um bu sartlarda normal yolla zor dedi ama urolog da esime cok iyisin demis. kime inancam bende bilmiyorum Hsg cektircem simdi sonuca gore de asilamaya gececez sanirim..

Selam kızçeleriiiiiiiimmm hoooyttt bunalım yokk bırakın hepimizde aynı dert. Canınızı sikmayin boşa bebişlerimize saklayalim. 26 gündeyim az kaldi her iki kasigim birden ağrıyor bu ay felaket. Eli kulağında kirmizilarin pfff

valla ben su doktorları hıc anlamıyorum bırı dıyor morfolojı dusuk otekıler hıc bı sorun yok morfolojı ıyı dıyor benım esımdede morfolojı %2 uroloklorın cogu ıyı deddı bende anlamadım

Bi de biz cinsel perhiz yapılması gerktijğni bilmiyorduk 2 gün önce beraber olmstk normalde en az 3 gün dedileler sehir disından geldik diye yaptılar uaktm daha iyidr sonuclar

Canm hepsini yazıyorm;
Sperm sayısı: %68
Sperm sayısı PHSS: %36
Hareketlilik toplam:%71
Hareketlilik ileri:%64
Morfoloji: %2
Ayni biz ileri hareket 72, sayi 119 milyon, morfoloji 1 ama. Yumurtalar buyuyor ama catliimu bilmiyorum. 2 aydir tutmuo. Hsg cektircem cmt gunu. Sinuca gore de aşılama yapcak sanirm ;(

kızlar bende ocakta tub bebek tedavısıne baslıycam heycanlı umutlu bı okadar sıtreslı ve korkuyorum neden bende bılmıyorum allahım guldursun hepımızın yuzunu ınsallah genetık sonuclar cıkcak ocagın 3 de felan 23 de tedavıye başlıycaz cok gergınım heran vazgecmekten korkuyorum

Ayni biz ileri hareket 72, sayi 119 milyon, morfoloji 1 ama. Yumurtalar buyuyor ama catliimu bilmiyorum. 2 aydir tutmuo. Hsg cektircem cmt gunu. Sinuca gore de aşılama yapcak sanirm ;(

Keçiboynuzu pekmezi polen arı sütü gibi bitkisel bi tarif verdi kadn doğmcm bi dahaki ay bi daha baktircaz yarın da ürolga gitcez bakalim ona dicek

ayyyyy benim de öyle ama 22. günümdeyim ne bu ağrı aynı adet ağrısı.. Ama senin kadar umutlu değilim Yasy ya napcaz biz böyle böyle

Canim cumartesimi hsg cektircen bende sali gunu celtircem. Bende anestezi olmayacak sen anestezili cekilceksin. İns. Bir sorun cikmaz

Himmm tesekurler canim bilgi icin kimse yazmicak sandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…