infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynen kizlar ah bi anlatsam dersiniz senin kocan uvey evlat olmali die azima almak dahi istemiyorum... her arkadadim hayran kaldi sabrima..

Onu tepkisi ne oldu canım
Konusmaya calisti oda kendince sus dedim bn birseyler icin caba gosterip kendimi zorlayip guler yuzle geliyorum guler yuzle cikmak istiyorum dedim.. sinir krizi gecirdim ertesi gun aradi hic bise olmamis gibi.. ama kizlarina yetistirmis.. bide onlar terbiyesizlesti olan esime oluo tabi.. kendi oglunu mutsuz edio dangalak..

Aynen kizlar ah bi anlatsam dersiniz senin kocan uvey evlat olmali die azima almak dahi istemiyorum... her arkadadim hayran kaldi sabrima..
Doğru söylüyorsun canım bizim kiler oğullarını yağa Bala batiriyolar tabi benim de annem babam yok ya dış geçiren gecirene Rabbim biliyo ya içimi hem ana baba hasreti hem yavrumun hasreti Rabbim bizi o kadar çok sinadiki esim ameliyat oldu kulaktan çok zor günler geçirdik ve daha 2 aylık eevliyken başladı bütün hersey şu içim o kadar dolduki böyle kafamı toparlayamiyorum içimdekileri haykırmak geliyo içimden tüm herseyi kusmak istiyorum avaz avaz

Ahh canim nur icinde yatsinlar benimde babam yok annemde cok sessiz bi kadin.. karsi taraf edepsiz saygisiz gorgusuz terbiye yoksunu.. onlarin seviyesine dusmedik ..

Eşinin tepkisi ne oluyo bunlara peki kıscem

Esim beni sakinlestirmeye calisti ama bnm canimi sikmadi cunku yeni evliyken onca hakszliga ugradim bi sesini kesemedi bi hop o bnim karim diyemedi..tabiki boyle olmasini istemezdi ailesine duskun ama bnmde ne kdr sabrettigimi gordu
Aynı şeyleri yasamisiz canım benim benimki sonrada onlara gidip bağırıyormus ama ne fayda onunda sorumlusu ben olmusumdur eminim

Aynı şeyleri yasamisiz canım benim benimki sonrada onlara gidip bağırıyormus ama ne fayda onunda sorumlusu ben olmusumdur eminim
Bnmkide bazen bana konusunca diyodum onlara nie azini acmiosun sen yokken onlarada konusuyorum anlamiolar diodu ..bnde onlara bana konustugun gibi konusmuosundur kibar kibar konusuosndr inanmiyorum fln diodum ayyy varya neler neler neler yasadim... Allahhhh Diyorum.. burunlarindan gelsin bnm doktugum goz yasi ve acinin bin katini yasasinlar hepside..konusmayalum bile onlari..

Aynen canım belkide ben bu kadar acımasız olamadim için bunları yaşıyorum

Tabiki oda cok zordur eminim ama nolursa olsun insan kendi yasadigni daha iyi bilio.. Rabbim beterinden korusun ama 2. Asilama tutmayinca gerckten cocugum olmicak hic hissi cok bastirio..erkekteki sikntilar icin bayanlardaki gibi ilaclar yok..
Kuzuumm Kotu dusunmee hemenn olacak insallah, olmuyorsa da vardir bi hayir. Hersey allah dan.. allah ruh ,beden sagligi versin oncelikle. Huzur versin, hakkimizda hayirli ise saglikli evlatlar versin , bizleri boş birakmasın. Insallah ben de dahil butun isteyenlere,sizlere..

Allah razi olsun canim Amin Cumlemize hayirli bir sekilde saglikla sihatle inslh..guzelikle canim

Aynen canım belkide ben bu kadar acımasız olamadim için bunları yaşıyorum
Ben varya ne agir hakaretler isittim bni aldiklari gibi dul kadin alamazlardi bn sana oyle solim hadi onlari gec maddi seyler ama manevi olarak yuvamada banada huzur vermediler.. bn simdiye esimi sevmesem 2 yillik bosanmis olucaktim dusun yani ve bu sozde degil icrata gecirmistik... aman bosver sinirleniyorum.. kendini ezdirme once esine ezdirmee canim cicim yap kocana hep yagla balla.. walla herkes Allah kulu kimse kimsenin sahibi degil kimsede kimseden ustun degil bole dusun

merhabalar..bir sorum olacaktı benmle aynı durumda olan var mı merak ediyorum..korunmayı bırakalı 6 ay oldu ben de görünen bir problem yok adetim,yumurtalamam,hormonm vs. rahim filmi filn cektrmedm tabi inş o da iyidir.cok istiyorm herkes gibi bebek sahibi olmayı bu yüzden doktrm 2 aydr ihtimali artırmak içn serephone+ovitrelle verdi dediği gibi 5 6 yumurtam olgunlaştı ama bebek olmadı bi de eşimn spermlerine baklm dedik ama ne yazık ki test sonucu umdugumz gibi olmadı.eşimn morfolojisi %2 çıktı.doktor bu durumda gebeliğn normal yollarla biraz zor olcağını söyledi aşılama önerdi çok moralmz bozuldu.sperm sayısı 68 milyon onda problm yokms bu durumda oln ve bana fikir verebilcek birileri var mı?
kadın dogum uzmanı keçiboynuzu kürü tarifi verdi yarın da ürologa gidecegiz ( bu şeklde hamile kalan var mı??

Bizim yaptrdigimizda malesef morfoloji diye bir kisim yoktu aslinda morfoljiye bakilan bi tahlil yapilsa belki ordada siknti cikicak.. piff ama bide buna ikna etmk icin yoramicam kendimi tek bnm derdim gibi birsey bazen olmadiginda gercekten olmamasi gerektigi icindir aslinda..

Bizimde ileri hız yavaş %12 2 yıldır olmuyor

Ne güzel konuştun bacim ama gidemiyosum işte ha diyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…