infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Cemre kışçem tüp bebek tedVisnin hangi aşamasındasın bende üç dört ay kadar yaptıracağım çok zorlu süreç olduğunun farkındayım bana biraz anlatır mısın ???

canim hakkinda hayirlisi olsun. ben cumartesi yumurta toplama islemi gorucem. o asamaya kadar soyle anlatayim; rahim filmi cektirdim tupler acik mi diye. hormon tahlileri yaptirdim. esim sperm testi yaptirdi. tup bebek tedavisi icin 3. gun geldim. gonalf kullandim. yumurtalrin gelisimine gore dozu ayarlandi.oyle iste:) sormak istedigin bisi varsa cevaplarim

Bi ben beceremiyorum şu laf sokmayı kaynanaya kayın Pedere bi ogrenemedim:KK34:
Bn sustum sustum sustum bir patladimmm offf offf hic hoslanmam ama mahalle kavgasina dondu masaya vura vura kendimi yirta yirta bagira cagira doktum patladim...ohhh iyikide yapmisim.. cok daha fazlasini hak ettiler..

ben evlenirken 20 bin tl kredi çektim adamlara yük olmasın diye en dandik kuaföre gittim kaynana demesin mi düğün günü beni arıyo kına günü saç yaptırmıştık e o er kötü benim saçımı kaşındırdı biz saçımızı başka yerde yaptıracağız. aradan aylar geçti yine kayınpederin yanında aynı şeyi dedi..bende dedim ki size yük olmamak için o kuaförü seçtim yoksa iyi yerde saç yaptırmayı bende biliyorum emin ol senin saçını yaptırdığın paraya ben saç kestiriyorum dedim tık yok

ben evlenirken 20 bin tl kredi çektim adamlara yük olmasın diye en dandik kuaföre gittim kaynana demesin mi düğün günü beni arıyo kına günü saç yaptırmıştık e o er kötü benim saçımı kaşındırdı biz saçımızı başka yerde yaptıracağız. aradan aylar geçti yine kayınpederin yanında aynı şeyi dedi..bende dedim ki size yük olmamak için o kuaförü seçtim yoksa iyi yerde saç yaptırmayı bende biliyorum emin ol senin saçını yaptırdığın paraya ben saç kestiriyorum dedim tık yok

ya güyya beni aşağğılıyor. nişan günü saat hediye takıcaklar bana diyor ki sen bekle gidiyorlar kuyumcuya benim begenmediğim saati alıp takıyorlar..Haysiyet yoksunu insanlar. senede 1 kere görüyorum zaten 1,5 yıldır evliyim hep dedim Allah beni unutturacak dert versin hepsine

ya güyya beni aşağğılıyor. nişan günü saat hediye takıcaklar bana diyor ki sen bekle gidiyorlar kuyumcuya benim begenmediğim saati alıp takıyorlar..Haysiyet yoksunu insanlar. senede 1 kere görüyorum zaten 1,5 yıldır evliyim hep dedim Allah beni unutturacak dert versin hepsine
Ah canım ah bende 1 bucuk senedir evliyim aminnnnnnn aminnnnnnn demek geliyo insanın içinden ama sonra insan diyo ki onlar zaten cezalarını fazlasıyla ödeyecek Rabbim bi gün bizede gülecek biz sonunda kazanan biz olcaz canım ben anlatsam bide sen beni dinle bana bir ev yaptı ama her defasında da yüzüme çarptı hele bide kayinpederim düşün öyle lafları vardır ki insanı yerin dibine sokar ama sonra sanki hiçbişey yokmuş gibi konuşur ve o lafları oğlu yokken yapar oğlu varken bal bal

Bn sustum sustum sustum bir patladimmm offf offf hic hoslanmam ama mahalle kavgasina dondu masaya vura vura kendimi yirta yirta bagira cagira doktum patladim...ohhh iyikide yapmisim.. cok daha fazlasini hak ettiler..
Onu tepkisi ne oldu canım :eek::KK11:

X