infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ayyy aynen sorma çok biliyoooo bende diyorum benim kaynana başladı yine karışamadan duramam diyo inadına oda iyice gıcık ediyo beni ama olsun datlım benim ya çok seviyom kocamı allah birde bebiş verse mutlulumuz katlansa ne güzel olur ((

süpersiniz kuzum ya masallah ..
benimki salata dısında yapmaz , yapsa benden ii yapar ama ..
Ikiniz romantik bi akşam yemeği falan yiyecekseniz yapsınlar ama normalde bende istemem mutfaga girsin etsin haaa hamiş oluruz hasta yada o zaman yapsınlar ikinci kaynanaya gerek yok biri yetiyor fazlasıyla

ay cnm aynen ya sen benimkinden mi bahsediyon acep?o da mutfakcidir sunu da koy, sarimsakta ekle, zeytinyagli yemek olsada yesek fln der ya ben deliriyorum cins sey herseye karisir
Hee sanki biz bilmiyoruz hep bi eleştiri şu olsun bu olsun buyur yapta olsun diyorum bendeee

Ikiniz romantik bi akşam yemeği falan yiyecekseniz yapsınlar ama normalde bende istemem mutfaga girsin etsin haaa hamiş oluruz hasta yada o zaman yapsınlar ikinci kaynanaya gerek yok biri yetiyor fazlasıyla

aynen normalde girmesini bende istemem ..
ama o yer sofrası sever,ben masada alıskanlık ..
sofrayı götürür serer , tepsiyi alır

oo seninki aşmış kendini pide mi , aşçı mı yoksa
benimki bi slalata yapar,mesela balığın yanına salatayı o yaptı bugun ..
yapsa benden güzel yemekler yapar marifetli ama ben canım tez ..
ooohhhh benim menum balik salata yaninada mercimek corba ooohh miss bari esin temizmi?benimki yapar da gel mutfaga bak top atilmis gibi dagilir sonra gir ayse topla isin yoksa

Aynen tabiisi minnak kocislerimiz bende cok seviyom ruh okuzumu inşaallah rabbim bizlerede nasip etsin bitanem

ooohhhh benim menum balik salata yaninada mercimek corba ooohh miss bari esin temizmi?benimki yapar da gel mutfaga bak top atilmis gibi dagilir sonra gir ayse topla isin yoksa

benimkide aklınca temiz ..
ben cok titizim o yüzden ardından mutlaka toplarım ..
sağolsun eşlerimiz,hayat arkadaslarımız ..

0Aaah Ayşem ahhh ahanda benimki.. 2 kap yapar mutfaga da eder yanii daralirim hasta olmaya korkarim mutfak top patlamış gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…