infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bi kez grip olmuştum .. :KK1:
çorba yapayım sana dedi .. :-)
nasıl yapılır anlat dedi ; :KK51:
yağ koy salça kavur 1 domates rendele..:KK76:
üstüne sehriye koy ve su tuz dedim .. :KK49:
yapmış,nane de koymus,limon yanına ..:kk77:
getirdi içmeye basladım .. nasıl olmus askım dio .. :KK56:
harika harika dedm ama suu içinde yüzüyodu sehriyeler .. :KK48::KK48:

(düşünmesi yeter kocişimin yaa ) iyiki var :KK60::KK68::KK37:

Bnde cok oldum yumurta sayim fazlaydi cnm bn ona bagliyorum..bnmde tutmadi... puff patlicak gibiyim dr gittim dun aslinda bugun gitmem lazimdi.. 16 da cagirdi serephone verdi yine
Bnde bugun gittim cnm doktora ikinci asilama icin bugun igneleri vurulmaya basladim bakalim hayirlisi kuzular

bi kez grip olmuştum .. :KK1:
çorba yapayım sana dedi .. :-)
nasıl yapılır anlat dedi ; :KK51:
yağ koy salça kavur 1 domates rendele..:KK76:
üstüne sehriye koy ve su tuz dedim .. :KK49:
yapmış,nane de koymus,limon yanına ..:kk77:
getirdi içmeye basladım .. nasıl olmus askım dio .. :KK56:
harika harika dedm ama suu içinde yüzüyodu sehriyeler .. :KK48::KK48:

(düşünmesi yeter kocişimin yaa ) iyiki var :KK60::KK68::KK37:
Ayyyy bak bu çok romantik ama çok güldüm kocise dedim sen bana hiç çorba yapiyomusun hicc ama hamiş ken çok romantikdi hakkını yemiyim:KK19: :KK60: aynen canım şaka bi yana onlar iyi ki var bunca şey yaşarken onlar nefesi bile yetiyor insana :KK68::KK68::KK68::KK68::KK15:

Ayyyy bak bu çok romantik ama çok güldüm kocise dedim sen bana hiç çorba yapiyomusun hicc ama hamiş ken çok romantikdi hakkını yemiyim:KK19: :KK60: aynen canım şaka bi yana onlar iyi ki var bunca şey yaşarken onlar nefesi bile yetiyor insana :KK68::KK68::KK68::KK68::KK15:
Kesinlikle Rabbim basimizdan eksik etmesin kocislerimizi. Benimki sibatta askere gitti temmuzda geldi e3 onsuz perisandim minnos cici kocam bnmmm ayağım kirikdiginda mutfak batikti ama wc ye kucagnda sırtında götürdü pamuşum beniiim:KK37::KK37::KK36:

X