infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

doğru diyosun...artık düşünmeyim unutayım diyorum ama unutamıyorum hep aklımda..hele eve gelince hemen burayı açıyorum yeni bişeyler yazılmış mı diye:) bu ayda olmazsa soğan kürü deniycem.bikaç ay süre verdim kendime sonra özel doktora gidicem.devlette 1 seneden önce bakmıyolar çünkü

Dogru soluosun beklemeye calisyim bn yine.. cok uzulcem cunku elimde degil.. Rabbimmm sen bizlere herseyden once eli ayagi duzgun saglikli hayirli evlatlar ver senin herseye gucun Yeter..!
amin canım üzülmeyeceksin buay olumlu düşünmeye çalış inşallah ebebiş seninle

Kızlar sonuç 0,16 çıktı yaa kağıdı aldım bakmadım bıle dr.a verdım dırek sonucu soyledı.çok cnm sıkıldıı.4,5 gune regl olmazsan bıdaha gel bıdaha tahlıl yapalım dedı.

Ben çok
Bana bugün gorusceksiniz gibi geldi

hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız...aayyy canımm benimm kardeş çok istiyormuş dmeekki onun mutluluğu da mutlululuğunza mutluluk katıyordur ne güzel maşallahh

Senin umudun bnden yuksek bakma.. bnm bu sabah adet belirtilerim kasiklarimda cok vardi
ebende pzrtesi test yaptrcm eğer kanamm olmazsa inşalalh birlikte hayırlı haber veririz burda cnm
hadi kızlar dualarım sizlerle bi anda hamiş patlaması yapın şu topikte sizi seviyoruuummm canlarımm
Ayyyy canım benim hadi inşallah güzel haberler ver bize sen kurtajdan sonra neler yaptın ilaç falan için mi

Kızlar sonuç 0,16 çıktı yaa kağıdı aldım bakmadım bıle dr.a verdım dırek sonucu soyledı.çok cnm sıkıldıı.4,5 gune regl olmazsan bıdaha gel bıdaha tahlıl yapalım dedı.
inşallah yüksleir değrin regl olmazsın benmkide 1.3 çıktı pazartesi test tekrarlanacak kanama olmazsa bakalım

hadi kızlar dualarım sizlerle bi anda hamiş patlaması yapın şu topikte sizi seviyoruuummm canlarımm
Inşallah canım benim bugun bütün gün göğüs ve Kasık ağrım çoktu diğer günlerden adette yaklaştı ordanda olabilir ALLAHIM eğer minigimiz yoksa sen umitlendirme beni RABBİM ama nedense bugün ben çok mutsuzum hiçbişey yapmak gelmiyo içimden dün kocislede atıştık hiç keyfi yok içimden hep ağlamak geliyo o kadar yoruldum ki isyan etmiyorum ama hersey o kadar üst üste geliyo ki içimdekileri haykırmak geliyo içimden tüm herseyi kusmak istiyorum

Ne dicegimi bilemedim canim .. bnmde pzt gunu gelick reglm bariz bagrio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…