infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bazende hakediyolar bende küsüm 2 gündür inslh yum o günlere denk gelmemiş tir

Bazende hakediyolar bende küsüm 2 gündür inslh yum o günlere denk gelmemiş tir
Ehuhuehe bu ay ne kdr güzel takip etmiştim oysaki. Canım sana bir tavsiyem olacak egerki yumurtlama gününü netten hesapliyosan çokta güvenme derim. Ben 3 aydir ona uydum sonuc olarak 18.gunumde ovulasyon testim bayrak gibi pozitifti. Kendi kendini kontrol et. Ben bu ay baya izledim kendimi. Kahverengi akıntı gordunmu yumurtlama yakın zamanda demekmis doktorumlada görüştüm. Insallah senin bebisin seninledir. Ben bu ay hepten umutsuzum cuma ya kdr güzel calismistik

Canım ben adet bittikten 5 gun sonra normal azcık bi kanama oldu tuvalete gittim orda oldu sonra kesildi. Zaten ben anlamadım bu ay ki adetten 8 gün sürdü ama hep kahverengi kanama şeklinde bi iki gün normal kanamam oldu buda 3 ve 4 günüm böyle oldu sonra leke tarzinda OLDU Yıne 9. Günde anca temizlendim anlıycagin bu ayki adetten hiç bişey anlamadım bide söktürücü ile oldu kurtajdan sonra il adetim di gecikti söktürücü içtim sonra 5 gun sonra yum kanamasına denk gelmişsin dedi dk bende çalışmalara devam ettim ama pek güvenmiyorum dk dediğine ama bu ay benim hep Kasık ağrım vardı hep bi kabızlık sorunum vardı

Hmmmm o kabızlık bendede vardı bu ay bile kasiklarima batma belimede ağrı yerleşti hemen. Vücutlarimizi cok dinliyoruz ayarlarını bozduuukk bnm umudum uok malumm dualarim sizlerle inşaallah kuzuum bebisin seninlediiirr

ayy ben duştaydımm ya deprem olmus hıc anlamadımm.eşim soledı deprem oldu hıssettın mı dıye .neden bana solemedın dıom .korkma dıye solemedım dıyo:,,,,bayagı sallanmısız ole yazıyo nette yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…