infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Oyle bi agri gelioki ara ara sanki reglim.. yani gelio malesef agirdan agirdan pzt bile kalmayabilir..
Bnde can sikintisina ciktim evden
Kendime kokulu kitap aldim..manolya kokulu hikayeler adi.. murdum toz pembe karanfil demeti aldim kendime..camasir aldim Ruj aldim kisacasi para harcadim azcik kafam dagildi..

Keyfimizi kendimiz yerine getirelim..gidon kendinize benim gibi hediyeler cicekler alin..cok pahalli seyler olmasi gerekmiyor biz kadinlar kucuk seylerle mutlu oluyoruz..sevdiginiz bir tatli yapin kendiniz icin.. bol bol tarcinli sahlep icin..ohh misss

Bu arada kitabi gordum ve icim acildi kokusuda harika.. okuyan varmi ?

Bencede cnm ben namaza başladım allaha sigindim eminimki rabbim gonlumuzden geçenleri bizedenasip edecek. Burayı acip bakiyorum aynen bende ama biliyorum bizimde buradan ilanimiz olacak. Her bebek haberi veren çevremdeki arkadaşlarımı hep buruk bir sevinçle kucakliyorum ama bizimde olacak sadece zamanını bekliyoruz her ne kadar zor olsa da

Kizlaarrr bugün hepimiz için çok duaettimm inşallah allah bize en kısa sürede sağlıklı eksiksiz miniklerimizi nasip etsin diye. Bire bir tanismiyoruz ama derdimiz sevincimiz ortak olduğu için çok rahatım sizlerle. Rabbim insallah en önce hasta arkadaşlarımıza en kısa sürede şifa versin sonra hepimize saglikli mutlu bebiscikler versin.

Amin canım benim mmmm

Ee bu süre zarfında seninki hiç yanaşmadimi seninki
Yok cnm kendini bilgisayara oyuna verdi bende pimi çekilmiş bomba gibiyim catacak yer ariyorum falan en son dun gece 5e kdr oyun oynamış bi uyandm pci başında oyun oynuyo bi basladm uyku sersemi cemkirmeye ahhahaha agzi açık kaldı bugün artık tamamen baristik ama ne faydaa yumurtlama gittii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…