infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sağol canım :KK68:amin :KK68:havalarda uçuyor yatıyor kalkıyor karnımı öpüyor anlatamam ya mutluluğunu cinsiyetini bile söylüyo erkek olcakmış yatağını ona vercekmiş o kardeşi doğunca yanımızda yatcakmış daha neler yapıyo anlatamam :emir_bebek::nazar: allah ona kardeş sevgisini tadırır inşallah canım seninde benimde tüm bebiş bekleyenlerin rabbim sağlıklı sağatli kucağımıza almayı nasip etsin :anneadayı:
Ay ne kadar güzel ya onun mutluluguyla sizde daha fazla mutlu oluyosunzdur galiba :) ben hep biri olsun ikincisinde çok heyecanlı olmam herhalde diyodum ama yazdıklarınızı okuyunca ben bile heycanlandım smdiden :anneadayı::KK37: kaç yaşındaydı kızınız :KK49:

Yaaaaaa ayyyy bnfe mi yapsam ama bnm negatifff ya canimm sikilmasin diye yaptrmak istemiorum..inslh sen yarin guzel haber verirsin
çok heyecanlıyım arkadaslarr..bıras once kan verdım saat 3 te sonucu almaya gıtcemmm dua edınn Allah ım hayırlı haberler le dönmeyı nasıp etsin hastaneden inş.

çok heyecanlıyım arkadaslarr..bıras once kan verdım saat 3 te sonucu almaya gıtcemmm dua edınn Allah ım hayırlı haberler le dönmeyı nasıp etsin hastaneden inş.
Canım inşallah güzel haberini duyarız :KK36::KK36::KK36:bugun aşılamanın kaçıncı günü bende aşılama yaptım sonuç bekliyoru

ewtt cnm pozitif hissediyorum inşallah pozitif olur ptesı benım dogumgunum bana dogumgunu hedıesı olur cnm arkadasımın hamıle haberıı :KK68::KK60:

tatlım kırmızılar gormeden umut kesmek yok..inşallah rabbım ol desın tutunsun bebişin:KK68:

ewt cnm sut hormonu goguslerım sut dolmuş :KK48: hepimizden razı olsun cnm senın kızın olucak gıbı gelıor bana elı ayagı duzgun hayırlı bı evlat olsun inşallah...
Hadi ya :KK48::KK48: ay herkes öyle dio birsenim :KK56: inş kızım olur bende çok istiyorum :oops: ama tabi herseyden önce sağlıklı olmasi :KK36:

Ayyy canimcim benim :KK15:Inslh bizde anne oluruz canim arkadasim

inşallahh bebğimmmmmmmmm :KK68::KK37::KK37::KK60:

cnm hayırlı haberlerle donersın ınsallahhhhh :KK4::KK55:

Hadi ya :KK48::KK48: ay herkes öyle dio birsenim :KK56: inş kızım olur bende çok istiyorum :oops: ama tabi herseyden önce sağlıklı olmasi :KK36:

aynen oyle cnm sağlıklı elı ayagı duzgun hayırlı bı evlat olsun ınsallah:KK36:

Aynı markayı kullanıyorum, doktorun söylediği gün pozitif çıktı benimki, sadece bir gün pozitif yakaladım tatlım, sabırla yap bence adete kadar

ben de de geçen aylarda zamanında çıkmıştı çift çizgi..bu ay böyle oldu..bugün de silik :KK43: bakalım denemeye devam..nereye kadar böle olacak bakalım

Valla laboquick iyi bir test bence. Benim 18 gün idrari damlatir damlatmaz çıktı çift çizgi. Ama 3ten sonra sıvı alımını durdurdum 18.di testsaatim cift cizgiyi gördüğüm gunun ertesi yumurtlama akintim geldi.
test iyi sanırım sorun bende :KK43: bakalım denemeye devam bugünde silik çıktı :KK43:

Demekki herkeste farklı oluyor bende önce akıntı geldi, çift çizgiyi gördüğüm gün sol kasıkta ağrı ve batma oldu. Çatladı diyip hooop değerlendirdik balalım görcez:emir_bebek:
umarım hamilelikle sonuçlanır ..benim bu ay umudum yok,baksana yumurtlayıp yumurtlamadığım bile belli değil:KK43:iyice senaryolar yazmaya başladım kafamda :KK43:.sizlerden güzel haber bekliyorum :)

test iyi sanırım sorun bende :KK43: bakalım denemeye devam bugünde silik çıktı :KK43:
amaann herşey kısmet takdir kuzuum. ben takip ettim nooldu kısmet değilmiş en son bi geçen cuma görüştük test pazartesi pozitifti ama eşimle küstük bu hafta full boş geçti kaldı bana göre yine.. olmamıştır

X