Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
16.067
9
hangi marka ürünlerde ve nerede indirim var paylaşalım mı? takip etmek kolay olur diye düşündüm.
baktım böyle bir konu göremedim. bazı konular içinde var ama takip etmesi zor oluyor.
sizce?

haftasonu watson da nivea ideal revulation maskara indirimdeydi
favori rimelim o yüzden dikkatimi çekti:)
ama henüz kullanmaya başlamadığım bir tane olduğu için ben almadım
mutlaka denemelisiniz harika bir rimel

Max Factor rimeller indirimde 21 liraya satılıyor.

Maybelinne köpük allıklar 16 liraya düşmüş

Loreal Carbon Black çift taraflı maskaralar 19 liraya satılıyor.

For you larda Maybelinne ürünleri indirimde

ve Watsonslarda hediye kampanyaları ve indirimler başladı

şimdi yurttan ve dünyadan gelişmelerle devam ediyoruz sevgili izleyiciler:))

Max Factor rimeller indirimde 21 liraya satılıyor.

Maybelinne köpük allıklar 16 liraya düşmüş

Loreal Carbon Black çift taraflı maskaralar 19 liraya satılıyor.

For you larda Maybelinne ürünleri indirimde

ve Watsonslarda hediye kampanyaları ve indirimler başladı

şimdi yurttan ve dünyadan gelişmelerle devam ediyoruz sevgili izleyiciler:))

:roflol: ay çok tatlısın yaaa
ben de maybelline nin köpük allığını almak istiyorum. ama izmir de indirimde bulamadım.
akşam çıkışta for you ya bir bakayım.a.s.

hobi parfümeri de güzel indirimler var.
maybelline rujlarda %50
flormarda %30
golden rose %30
verita %30
bir kaç marka daha vardı aklıma gelmedi. gelirse yazarım.

Son düzenleme:
:roflol: ay çok tatlısın yaaa
ben de maybelline nin köpük allığını almak istiyorum. ama izmir de indirimde bulamadım.
akşam çıkışta for you ya bir bakayım.a.s.

hehe bak canım gerçi ben köpük allığını başka bir yerde görmüştüm ama for you larda maybelinne indirimde sen yine bir sor köpük allığı da a.s.

evet İnglot Park Bravolarda var

yani İstinye de Park Bravo nun yanında İnglot un mağazası vardı görmüştüm

sanırım Inglot u Park Bravo getirmiş Türkiye ye

kızlar boynerde her ayın son günü inanılmaz indirimler var mesela mesela camel marka ayakkabı biliosunuz pahalıdır 40 liraydı ve tommynin ayakkabısı 47 di nike eşofman altı aldım 25 lira daha bi çok üründe indirim oluyo boynerde bu hep var her ayın son günü yine nike ayakkabılar 40 lira civarındaydı ogün bi çok üründe 100 de 50 indirim oluyo valla benalışveriş yapmak için herzaman ayın son gününü bekliorum bu arada ben capitol boynerden alıorum bilmiorum diğer boynerlerde varmı ama vardır herhalde hem marka hem ucuz giyiniyosun yani süper bişi

hehe bak canım gerçi ben köpük allığını başka bir yerde görmüştüm ama for you larda maybelinne indirimde sen yine bir sor köpük allığı da a.s.

canım dün akşam baktım for you ya ama maybelline de indirim yoktu. şu köpük fondoteni pudralı olan bir türlü indirime girmedi. 26 ytl fiatı.
sanırım bu indirimler aynı yerler de olsa illere göre farkediyor indirimleri.:sm_confused:

Son düzenleme:
dün halay parfümeriye baktım. barbara bort ürünlerinde 2 adet toz ürün alana ruj hediye diyordu. cümle biraz garip olmuş:roflol:
pudra far ve allık deseydi daha iyiydi.
bir de cilt ürünlerinde %50 indirimli

kızlar ürünlerin adını fiatlarını ve satıldığı kozmetik mağazalarınıı yazarsak daha çok yardımcı oluruz birbirimize.
çalışan arkadaşlarımıza daha kolaylık olur. çünkü çok fazla vaktimiz olmuyor dolaşmak için.
makyaj malzemeleri
cilt bakım ürünleri
saç bakım ürünleri
parfümler
bazı ürünleri pahalı diye alamıyoruz. indirimleri yakalarsak süper olur.
bu devirde bütçeye katkıda bulunmak lazım dimi ama yerimseniben

canım dün akşam baktım for you ya ama maybelline de indirim yoktu. şu köpük allığı bir türlü indirime girmedi. 26 ytl fiatı.
sanırım bu indirimler aynı yerler de olsa illere göre farkediyor indirimleri.:sm_confused:

hadi ya canım ben gerçi demiştim köpük allığı başka bir yerde 16 liraya gördüm diye.

for you da geçen hafta maybelline gloss aldım indirimdeydi acaba indirim mi bitti?

belli olmuyo ki işleri:kızgın:

bir parfümeride 16 liraya düşmüştü İstanbul da

haklısın cnm yerleri ve indirim miktarlarını da yazalım

bir de aklıma gelmişken söyleyim Watsonslarda Max Factor ürünlerinden iki ürün alana lipgloss hediye ediyolar ama toz ürünlere mi bilmiyom:roflol:

birazdan çıkacağım bikaç bi şey almam lazım gelir yine yazarım indirimleri hehe

hadi ya canım ben gerçi demiştim köpük allığı başka bir yerde 16 liraya gördüm diye.

for you da geçen hafta maybelline gloss aldım indirimdeydi acaba indirim mi bitti?

belli olmuyo ki işleri:kızgın:

bir parfümeride 16 liraya düşmüştü İstanbul da

haklısın cnm yerleri ve indirim miktarlarını da yazalım

bir de aklıma gelmişken söyleyim Watsonslarda Max Factor ürünlerinden iki ürün alana lipgloss hediye ediyolar ama toz ürünlere mi bilmiyom:roflol:

birazdan çıkacağım bikaç bi şey almam lazım gelir yine yazarım indirimleri hehe

ben geçen haftadan beri uğruyorum for you ya hiç indirim yoktu.Çok üzgünüm çoook
bir tek hobi parfümeri de rujlar epeydir %50 indirimli.
şu köpük fondoteni almayı kafama koydum. mutlaka indirimde yakalayacağım.
benden kaçmaz.hihoyyyt
fondoten yerine allık yazmışım yanlışlıkla.

Son düzenleme:
ben geçen haftadan beri uğruyorum for you ya hiç indirim yoktu.Çok üzgünüm çoook
bir tek hobi parfümeri de rujlar epeydir %50 indirimli.
şu köpük fondoteni almayı kafama koydum. mutlaka indirimde yakalayacağım.
benden kaçmaz.hihoyyyt

:uhm:alla alla acaba şehirden şehire mi fark ediyo :bbo:

köpük allık maybelline mouistre miydi neydi öyle bi adı vardı bir parfümeride adını unuttum bakacağım kozmetikçinin adına şimdi İstanbul daki arkadaşlar için.

ben almadım köpük allık gerçi ama dediğin gibi fondöten niyetine de kullanılabilir gibi geldi bana açık bir rengini gösterdiler takip et cnm dokusu güzeldi o gün başka bir yerden allık almamış olsaydım alırdım onu.

the Body Shop ta bazı vücut bakım ürünlerinde 2 al 1 öde kampanyası var şu an.

yine body shopta parfümlerde %30 indirim var

Watsons larda bir Pastel lipgloss alana bir ruj hediye 14 liraya geliyo ikisi.Flormar ın terracotta allıklardan alana pudra bedava ama fiyatlarını bilmiyorum.

ve nivea cilt bakım ürünleri Watsonslarda indirimde

Son düzenleme:
X