Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkdaşlar hani şu eczanelerde satılan makyaj ürünleri var ya onlar hiç indirime girmez mi?

Şirinevler de Süvari Kozmetik te çok indirim var hemen hemen tüm ürünlerde var.%50 den başlayan indirimler var

ewt ankaradan haberdar olanlar yazarsa süper olucakk...meselaa ykm de loreal indirimi hala dewam ediyomu..yada watsonlarda..rimel ve allık almam lazımmhihoyyyt

the Body Shop'ta, 75 liralık kozmetik (makyaj) ürünü alana 3 üründen oluşan minik hediye paketi vaaar :)) hediyeler, yanlış hatırlamıyorsam, 1 küçük parfüm, 1 küçük maskara ve 1 vucut kremi.

yine body Shop'ta yılbaşına özel çanta içinde küçük ürünler (seyahat boyu 4 ürün) indirimde :) çanta bedavaya geliyor =) ben alıcam :) 42 YTL

bende bugün cıktım dışarı gezindm bii adese yee gittim her yerde var m bilmiyorum ama ankarada var..
orda she parfüm,deo,v vücut losyonu kalpli kutuda 19 milyondu..
ayrıca colors parfümlerde deo hediyeli 14 milyondu

merhaba arkadaşlar. 9 günlük bir ayrılıktan sonra burdayım. evde bilgisayarım olmadığından bakamadım konuya. :eek:
yılbaşı yaklaşıyor. kozmetik mağazalarında yılbaşı için indirimler ve hediyeler olacaktır.
ben bu akşam neler var şöyle bir dolaşacağım. belki önümüzdeki hafta başlar indirimler.
bu indirimleri de yazarsak yılbaşında hediye almayı düşünen arkadaşlarımıza yardımcı oluruz. hihoyyyt
ve belki kendimize de bir şeyler almak için bahane yaratır, kendimize hediye alırız. yerimseniben

izmir bornova berke parfümeride 8metro duragına yakın , çamlıca sinaması sokagında) )maybelline volüm ekspress rimeller 7.95 YTL aldık kardeşimle birer tane

Son düzenleme:
Watsons larda blistex dudak koruyucuları %10 indirimli 6 küsur liraydı ve çok başarılı bir koruyucu blistex

nivea dan iki makyaj ürünü alana mascara ya da dudak parlatıcısı hediye yine Watsons ta.

toz sürme alana rimel hediye:)

schwarzkopfh gliss şampuan ve kremler %10 indirimde

canım dün akşam baktım for you ya ama maybelline de indirim yoktu. şu köpük fondoteni pudralı olan bir türlü indirime girmedi. 26 ytl fiatı.
sanırım bu indirimler aynı yerler de olsa illere göre farkediyor indirimleri.:sm_confused:

Melodi canım maybellinne köpük allıklar migros ve ykm lerde 20 liraya satılıyo şimdi dün gördüm.

hatta ykm de 19 küsur liraydı

Watsons larda blistex dudak koruyucuları %10 indirimli 6 küsur liraydı ve çok başarılı bir koruyucu blistex

nivea dan iki makyaj ürünü alana mascara ya da dudak parlatıcısı hediye yine Watsons ta.

toz sürme alana rimel hediye:)

schwarzkopfh gliss şampuan ve kremler %10 indirimde

guselmiiş :))
ben gideyim watsons' a bu ara, çokk tesekkurler canım :)

maybelline rujlarda %50
flormarda %30
golden rose %30
verita %30
daha önce yazdığım bunlardı birkaç ilavem var.
alix avien %30
carmina %50
henüz yeni yılla ilgili birşey yoktuCADIARZU
arkadaşlar izmir de olanlar için size önerim kemeraltı 1. beylerde güncel parfümeride fiatlar hem uygun hem indirimler oluyor. benim pek gitme imkanım olmuyor. daha önce adı yücel idi güncel olarak değişti. :kahve:

kızlar boynerde tüm makyaj ürünlerinde %15 indirim var.bu ayın sonuna kadar devam edecekmiş

Boyner kendi kullansın o makyaj ürünlerini cacık olmas ordan :)
saol cnm bilgi verdiğin için

yılbaşına son bi kaç gün kala acayip kampanya olur arkadaşlar özellikle büyük kozmetikçilerde
hediyeler uçuşur taksitler falan
az daha bekleyin a.s

bencede mesela bana sephoradaki kız yılbaşından bi hafta önce yap alışverişini dedi testerlardan veririm ozmn çok oluo dedi bende öle yapıcam inş.:)

X