Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tansaş'da Caldion parfüm+deodorant+makyaj çantası 26 ytl , Foryou'da sadece parfüm 28 ytl deodorant 5 ytl, oldukça uygun geldi bana...

Boyner'de her ayın son günü indirim var camel ayakkabı üzerinde 155 ytl etiket vardı 65 ytl' ye aldım..

kızlar hobi parfümeri de
cecile makyaj ürünleri %30
maybelline 3 al 2 öde kampanyası var.:teytey:
diğer yazdığım kampanyalar devam ediyor.hihoyyyt
başka kampanya haberleri bekliyorum.:kahve:

bu arada ben john frieda şampuan almak istiyorum görüp bilen varsa şuan en uygun nerde?

canım john friedalar valla watsonsda bile baktım 19 a satılıyor, sevilde de öyle. en ucuzu bunlar sanırım. :sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar sephorada 100 ml lik parfüm alınca 50 ml fiyatı ödüyosun ve bütün makyaj ürünlerinde %15 indirim afrodit mağazalarındada makyajlarda %15 indirim var

Arkadaşlar bide parfüm markası SHE'nin makyaj malzemesi olan yeni ürünler SHE COLORS çıktı..indirim olup olmadığı bilmiyorum ama ürünler çok güzel resimlerini gördüm acaba aramızda alan veya kullanan varmı eğer varsa fikirlerini yazabilirmi bnde kısa zmanda almayı düşünüyorum :uhm: kaydirigubbakcemile2 :kahve:

she yi bi çoğumus keşfettik ve kullandık cnm bende 2 tane ruju var memnunum yani bu fiyata ii denebilr renkleri hoş

she!nin açık parfümünün kokusunu sevmiştim. acaba aynı mı orjinalı belki daha güzeldir.
makyaj ürünleri olduğunu bilmiyordum.
damlass fiyatları ne kadar canım yazarsan sevinirim.a.s.
yok mu başka indirim haberleri yılbaşına az kaldı. hihoyyyt

strawberry den bourjois allık siparişi verdim 16.5 ytl ye baya uygun bu ara fiyatlar orda

canım kullanmadım ama arkadaşım kullanıyor çok memnun elime geçsin deneyimlerimi yzarım

süper bir indirim haberiyle geldim kızlar.hihoyyyt
hobi parfümerilerde 29-30-31 aralık tarihlerinde
tüm cilt ürünlerinde, tüm makyaj ürünlerinde ve tüm ithal parfümlerde %40 indirim var.:sm_cool:
kaçırmayın derim.yerimseniben

süper bir indirim haberiyle geldim kızlar.hihoyyyt
hobi parfümerilerde 29-30-31 aralık tarihlerinde
tüm cilt ürünlerinde, tüm makyaj ürünlerinde ve tüm ithal parfümlerde %40 indirim var.:sm_cool:
kaçırmayın derim.yerimseniben
evet canım bende öğlen otobüsle geçerken gördüm biraz öncede telefonuma mesaj geldi:lepi::lepi:
bekle beni hobi:jeyyar:

kızlar nerdesiniz?:kahve:
indirim haberlerinizi bekliyorum. yılbaşı geldi çattı. yarın son gün.
indirim yok mu memlekette yahukaydirigubbakcemile3
şöyle alışverişlere hediyeler filan?
bi haber kaldık indirimlereden. :sm_confused:
yok mu yazan?CADIARZU

kızalr az öce allıgı geldi strawberry den çok güzel şeftal tonunda almıstım ben gayet hoş bir ifade veriyor tonu çok iyi bronzallık alacaktım ama gerek kalmadı yüzüm zaten beyaz bu iyi ou teavsiye ederim strawberry de hala 16.5 ytl bourois allık no 36

X