imkansızmıdır

S

sofya27

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sofya27
Arkadaşlar belki ayıplayacaksınız belki hakkımda çok kötü düşüneceksiniz ama ben öyle bir haldeyimki hem çok mutsuzum hem çok mutlu.
6 senedir iletişimsiz ilgisiz geçen bir evliliği sürdürüyorum.Eşim evlenince çok değişti bana çok iyi davranan o erkek artık küçümseyen aşağılayan horgören gözlerle sözlerle beni yıktı okadar savaş verdim zaman zaman isyan ettim ama yinede sabırla değişmesini bana eş gibi davranmasını bekledim olmadı şimdi 1.5 yaşında bebeğimiz var herşey dahada kötü oldu üstelik hamilelikte aldığım kilolar onu dahada soğuttu.Biliyorum eşim beni hiç aldatmadı aldatmazda ama aradığım sevgi şefkat neolacak nereye kadar derken allah karşıma öyle birisini çıkardıki eşimin bana vermediği o sevgiyi ondsa buldum ve çok bağlandım çok anlatamam çok seviyorum.6 aydır beraberiz herşey mükemmel evliliğimle ilgili herşeyimi biliyor bebeğime yavrum diyor beni deligibi sahipleniyor sadece eşimle olan bağıma engel koyamıyor.Birgün boşanacağımızı ve evleneceğimizi söylüyor.Onun sevgisine inanıyorum ona güeniyorum ve ilk defa birisini bukadar çok seviyorum.Ne yapmalıyım arkadaşlar neeeeeeeee
allah aşkına bana fikir verin çok dardayım utanıyorum ama Çok sevdim...

• Konu Sahibi sofya27
yapacağınız tek şey boşanmak... evliyken bu beraberliği yaşamanız çok yanlış. evliliğinizi neden hala devam ettirdiğinizi anlamış değilim. eşinizi aldatıyorsunuz.eşiniz ne kadar sizi aşağılasa ve horgörse de sizin yaptığınız şu davranışın hiç bir haklı tarafı yok....eğer eşiniz size böyle mi davranıyor mutsuz musun boşanın o zaman.... o erkek peki evli mi....bebeğinize yavrum demesi de ilginç. onun babası var zaten...çok yanlışlar içindesiniz. .

• Konu Sahibi sofya27

aşık oldum diyorsun yanii,
peki aynısını eşin yapsaydı ve duysaydın napardın?
sence doğru bişeymi?
ayrıca neden boşanmadan böle bişeye başvurdun?
boşansaydın ve ozaman özgür biri olarak ne yapmak istersen onu yapsaydın,
çok daa haklı olsan ilgisizlik vs. bana göre evliyken çok yanlışş:1closedeyes:
boşannırsın ve dilediğini yaşarsın:1closedeyes:
erkekler yapıca kötü oluyor ama kadınlar ilgisizlikten oluyor,
senin bi bebğin var farkındamısın bilmem
ama bana göre yanlış yol içindesin,
kendinden önce bebğini düşünerek hareket etmelisin derim ben.....

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi sofya27
bence bu ilişkiyi bitirmelisin ona boşanmış olarak dönmelisin.öylesi daha doğru olur eğer gerçekten sewginize inanıorsan ona güweniorsan eşinle hemen konuş we boşan.bu şekilde yürütmek en başta sana çok zarar werir.ya eşinden wazgeç ya da ondan wazgeç.ne kadar erken bunu yaparsan senin için o kadar ii olur.:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi sofya27
yaptiginin yanlis oldugunu biliyorsun ve farkindasin zaten. Anlamadigim sey neden asik oldugun ilk basta kocandan bosanmadin. Kocanin sana neden ilgisiz oldugunu sordunmu ona? Belki sana olan ilgisizligi senin sucun degil ve kilolarin degil belki sorun esinde. Belki seni seviyor ama onun kendi problemleri var. Kocana yaptigin COK buyuk haksizlik bu ve evlilik disi tum iliskileri protesto ediyorum! Kocandan bosan sonra baska bir erkege asik ol.

• Konu Sahibi sofya27
belki ayıplanabilirsiniz..
siz de böyle düşünmüşsünüz,
ama madem fikir bekliyorsunuz,
her türlü fikre açık olmalısınız.
kimsenin sizi yargılamaya hakkı yok,fakat
belirtilen fikirler de hoşunuza gitmeyebilir.tabi hayat önce sizin hayatınız..
bence boşanmalısınız.derhal.çünkü zaten diğer beyle ilişkiye başlamışsınız.
eşinizin kusuru warsa,iyi bir eş değilse ondan ayrılırsınız,ama aldatmak hiç insani değil.
sonrasında ilişkinizi dilediğinizce yaşarsınız.ama o beyle ewlenmek için acele etmeyin derim.
uzun bir tanıma sürecine ihtiyacınız olabilir..ne diyeyim..
mutluluklar..her insan mutluluğu hakeder çünkü,ruhunuz o insanla huzur buluyorsa dilediğiniz gibi yaşayın..bu sizin hayatınız..
ama anlamadığım birşey war;bu insan da sizi çok sewiyor ise neden paylaşmaya göz yumuyor?
yani her akşam eşinizle uyumanıza,aynı ewde bulunmanıza,onun soyadını taşımanıza?
boşanmanız için talebi yok mu?
''sadece eşimle olan bağıma engel koyamıyor '' demişsiniz.
bu ne demek?
ben algılayamadım da..

• Konu Sahibi sofya27
Evlenene kadar eşinde böyle değil miydi??
Sende inanıyorsun bu yeni adama??

Zaten emin ol boşanır evlenirsiniz..Hatta emin ol, o sana ilerde sen benimle kocanı aldattın, benide aldatırsın demez..Emin ol çok mutlu olursunuz..Emin ol ettiğini kendi çocuğundan bulmazsın..
Emin ol yavrun senden beter olmaz !!!!!

Allah korusun tüm erkekleri, tüm çocukları, hepimizi sizin gibi kadınlardan..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi sofya27
peşpeşe açtığınız diğer konuda da az önce fikir beyan ettim,
bence öncelikli meseleniz bu konu olmalıdır.
fikir sorduğunuz için söylüyorum.
yoksa yargılamak haddim değil,TARZIM HİÇ DEĞİL!!!

• Konu Sahibi sofya27
arkadaslarin dedigi gibi, önce bosanacaktin ve sonra istedigin gibi yasayacaktin.
ama o adamla hemen evlenme, ne kadar taniyorsun ki, esinlen evlenmeden öncede mutluydun ne mahlum o adamla ayni sorunlari yasamicagina...

• Konu Sahibi sofya27
burdakş tek yanlış kocanın nikahında olup da birini sevmen
ayrıl sorun bitsin
mutluluklar

• Konu Sahibi sofya27
.şimdi evlisin ama bi başka bi adamla birliktesin çok yanlış bişey yapıyorsun..er geç ortaya çıkacak ne diyeceksin..adın kötüye çıkacak yazık etme kendine.madem anlaşamıyorsunuz boşanın..sonra evleniyormusunuz sizin bileceğiniz bi iş ama..herkes kendi yolunu çizsin...ne kadar anlaşamıyor olsanız bile aynı ev içinde yüzyüze bakıyorsunuz..üzülmüyomusunuz merak ettim.yada vicdan azabı duyuyormusunuz?

• Konu Sahibi sofya27
Evlisiniz ve eşinizi aldatıyorsunuz.Bir anne olarak öncelikle bunu evladınıza nasıl yaparsınız anlamıyorum..Sİz bir annesiniz öncelikle evladınızdan utanmanız gerekir.

• Konu Sahibi sofya27
...........ve herzaman gibi buradaki arkadaslar gercek fikirlerini söyler ve o fikirler konuyu acan arkadasimizin hosuna gitmezse arkadas ortadan kaybolur........

• Konu Sahibi sofya27
ya kızlar şu bir gerçekki biz kadınlar bir dal bulmadan başkasını bırakmayız.haaa o dal sağlammıdır yoksa daha mı çürüktür bilinmez tabii.ben derim ki sana madem çok mutsuz bir evliliğin var duygusal anlamda da bitmişki başkasını sevmişsin ayrıl eşinden ve her şeyi adabına göre yap.hemenden de diğer adamla böle bişey düşünme ..hayata bir kez gelinir ne diye kendine dar ediyorsun ki dünyayı.suyu akarına bırak gitsin.bence sana fikir değil biraz cesaret lazım.hakkında hayırlısını iste ve yoluna devam ett allah yardımcın olsun.

• Konu Sahibi sofya27
Ne yapayım diye soruyosunya aslında cevabı sende biliyosun hemen birini tercih etmen lazım bu kadar basit

• Konu Sahibi sofya27

kınamıyorum seni ama bu yaptığınıda hiç hoş karşılamadım....
farkındamısın ama hala eşinin nikahı altındasın....
eşin sana ilgi göstermiyo diye,seninde eşine bunu yapmaya hiç hakkın yok...
madem onu seviyorsun o zaman biran önce eşinden boşan....
bebeğin ne olacak peki?
eşine çok acıdım hemde çok...

• Konu Sahibi sofya27
Ah be canım kınamıyorum seni,düşmez kalkmaz bir Allah tır,Allah ım kimseyi şaşırtmasın ama sende biliyorsun ki yanlış,sevdiğin adamın adam gibi adam olmadığı evli bir kadınla ilişki yaşamasından, yeni doğum yapmış duygusal olarak zayıf bir kadını bir ilişkiye çekmesinden belli,napsan kötü yani,eşini bırakıp o adama gitsen hayatta sonun iyi olmaz,kendisine yapılmasını istemeyeceği bir şeyi bir başka adama yapabilen siz mutlu olamazsınız,o adama bir şeyler hissetsen bile duygularından emin olup eşine boşayana kadar kesinlikle bir ilişki yaşamamalıydın, halada çok ileri gitmediysen o adamdan kurtul gitsin,böyle başkalarını aldatan hassas düşünemeyen bir adamın ne sana ne yavruna faydası olur,ilerde sanada aynısını yapar,yavrunu da babasız bırakma,yanlış ve eminim yanılgı duygular içindenesin, Mevlam tez zamanda feraha çıkarsın

• Konu Sahibi sofya27
gerçekten seviyor ve inanıyorsanız neden eşinizden ayrılmıyorsunuz...
engeliniz nedir birlikte bir hayata başlamak için...
sevginin olduğu yerde engel yoktur bana göre çıkarların olduğu yerde vardır...
sizi elbette sevip sahiplenir çünkü sorumluluk yok aranızda..

• Konu Sahibi sofya27
Yaptignin yanlis oldugnu söylememe gerek yok bunu zaten sende biliyorsun!!

Saglikli düsünmek ve dogru bir karar vermen icin öncelikle hem esinden hemde beraber oldugun adamdan bir müddet uzak dur ve cok iyi düsün.CADIARZU

Bir anlik heves heyecanmi seni bu adama baglayan yoksa gercektende sevdinmi?? Yuvani yikmana degecekmi bu adam??

Hayat cok tuhaf, belki sende istemezdin böyle olmasini lakin bundan sonra yapacagin tek sey bosanmak yada beraberligini bitirip esine dönmek olmasi lazim!! Umarim hayirlisi neyse o olur...

• Konu Sahibi sofya27
Çok yanlış...Birinin nikahı altındayken başka biriyle beraber olmak.Bana göre değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…