imkansızmıdır

ben o sevdiğiniz adamın yeride olsam size asla güvenmem......sebebi ne olursa olsun.......haa şundan emin olki oda güvenmez.

tabiki yargilamak deil benimde amacim,
bende problemler yasiyorum esimle ama hic birsey benim esimi aldatmam icin sebeb olamaz..ayrica aldatmis olmaniz öncelikle kendi kisiliginize hakarettir..
esim bana naparsa yapsin,ben onun namusu icin yasamam ben önce kendi onurum ve gururum icin yasarim.
bence sizin esinizi aldatmaniz,onun size yaptiklarindan daha agir..
özür dilerim cok onursuzca buluyorum..
ve üzülerek söylüyorumki demissinizki;benim bebegime bebegim diyo vss..o bebek büyüyüpte sizin onun babasini aldattiginizi duydugunda hala sizim bebeginiz olurmu bence bunu düsünün...

Biliyorum eşim beni hiç aldatmadı aldatmazda..........

ama sen aldattın ve diğer kişiyi altadmıycağın anlamına da gelmez bunu 1 kez yaptıysan her zaman yapabilirisn demektir.yaptığın bu yanlışı sen ömür boyu sırtında bir kambur gibi taşımak zorundasın artık.diyelimki boşandın ve bu kişiyle evlendin, aşşağlanmanın ,horgörülmenin vs nasıl olacağını bu insan dan daha iyi öğreneceksin emin ol.bir annenin çocuğuna yapabilceği en büyük kötülük bu olsa gerek ve tabi bir kocaya ne kadar kötü bir koca olursa olsun.işin günah boyutuna da hiç girmedim oras ı senle rabbim arsında artık.ALLAH kimseyi şaşırtmasın..

off canım ya yemin edreim okurken yüreğim şişti
yaşında daha çok genç eşinle eğer düzelmeyecek seviye de bişeyler varsa bunu bi yabancı adamla paylaşman doğru olmamış sadece..düşünürsen eşinde ilk zmanlar onun gibiydi..zamanla bu hale gelid.ne eşine ne o adama önce kendine güvenmelisin.bebekte var çünkü.şunu düşün şu an her konuda yanında olacağını söyleyen o adam ya yanında olmazsa ki büyük bi ihtimalle böyle olacak...şu an madden onun sırtında değilsin ne sen ne bebeğin..bu yüzden herşey tatlı..kaç göçler..gizli olan şeyler tatlı gelir ama mecburiyete binince sorun olur.bebeğini kendi babası dışında bi insanla iyi büyütme ihtimalin çok zayıf..önce şunu yap kesinlikle kilo ver...insan aynaya baktığında eğer kendini beğeniyorsa kendine güveni de geliyor.herkesin lafına uyma ve bu ilişkiyi zord a olsa kes..çünkü eğer yakalanırsan hakkın olan bi çok şeyi kaybedersin yanında kimse olmaz.ve çocuğuna kötü empoze edilerek büyümesine sebep olursun böyle bi konuma düşersen dünyanın tüm aşkları bi araya da gelse seni başına taçta yapsa psikolojin tamamen biter ve ömrünce mutsuzluk ve sorunlarla boğuşmak zorunda kalırsın.ve birgün bu adamla bi yuvan olsa bile sana asla güveni olmayacaktır.eşinle beraberken onla çıkıyo olmanı kendine birgün yapılır diye düşünecektir ve sende ona güvenemezsin sen evliyken senle bu paylaşımı yaşayan senle evli olursa yapmaz diye bilecekmisin..canım gidiş tarzın yanlış biliyoun sende ...geri dön..yoksa uçuruma gidersin....ailenle konuştunmu evliliğinin sorunlarını yardım eli varmı onlardan varsa onları tut.yoksa...meslek edinmeye çalış evliliğin içinde vede olsun bişeyler yap birikim yap...boşanman gerekiyorsa boşan ki tacsiye etmem...arkasu eğer ayaklarının üstünde diilsen dalın yoksa tutunacak daha zor...önce ayakların üstünde tutunmaya çalış...kendine bakan kendine güvenen bi kadın olman belki yuvanı da toparlayabilir...belli olmaz eşin seni kaybetmek istemeyebilir.de o zaman..seni mutlaka o adamla gören olur birgün başını daha çok belaya sokma...devam edersen tekrar söylüyorum herşeyinden olabilirsinnmanen madden resmi bi şekilde her yönden kaybedersinn

geri dönn
allah yardımcın olsun.

bi lafı bi kişi söylüyosa dinleme derim iki kişi diyosa düşün 3 kişi diyosa uygulaki burda genelde hep aynı şeyi yazmışız....burda bunları san laf olsun diye yazmıyoruz bacımm...ltfn madem yardım istedin dinle..emi
bende ikinci evliliğimdeyim şu an iki evladımdan ayrıyım ayrıca 6 yıl yalnız kaldım..aile meslek yokken el uzatan dostlarıma tutundum hep ve hep hemcinslerim di...tanıdığım adamlarda oldu kurttu hepsi sanki..belki bende tuzağa düşebilirdim eğer yanımda 3.göz olan hemcinslerim olmasaydı gözümü açmasaydı...ben şu an kurduğum yuvada bu huzurla sana bunları yazamazdım dinlemekten zarar gelmez hep anneyiz genelde herşeyden önce bi annenin ve evladın acı çekmesini istemeeyiz hayat yuvalarımızdan kolay gözüküyor ama dışardan işin içine girince asla öyle değil herşey pamuk ipliğinde bile ince bi ipe bağlı..anlamadan ayak kayabiliyor sonra nerden toplayacağını bileiyosun yada neyi toplayacağını..kendini kurtların eline bıarkma..çocuğunu da sahipsizliğe itme çok zor bitanem çok zor bebeğim hayat...tekrar diyorum bacıımm yolun yanlış şu an geri dön...mantıklı ve doğru yolu takip et...eşinle uzlaşabilmek gibi omuyosa doğru şeki,lde ayrılmak gibi..ve ayklarının üstünde dikilebilmek gibi.
sevgiyle kal allaha emanet ol

başkasını sevebilirsin onunla olabilirsin ne istersen yaşayabilirsin ama bunları başkasını kandırarak değil herşeyi ona anlatıp o evliliği bitirerek.
yaptığın şey çok büyük haksızlık....
burda aldatılan kadınların ne kadar acı çektiğini yazılarından okumuyomusun?
ne kadar acı bir şey...
hayatta istediğini yaşamakta özgürsün kiminle mutluysan onla ol ama kimsenin ahını alma döner seni bulur....
eşine onla mutlu olamadığını anlat zaten belliki aranızdaki bağ kopmuş...
kimse birbirini kandırmasın...
yaptığın adil değil...
bu şekilde kendini küçültürsün...
bir ilişki bitmeden diğeri başlayamaz.................

sen nasıl bir annesin yaaa. evladının yüzüne nasıl bakabiliyosun. evladını düsün ve onun gelecegi için dogru yolu seç. sonra şimdikinden çok daha fazla canın yanabilir. [/B]

Arkadaşlar yorumlarınızı tektek okudum bana vakit ayırdığınız için teşekkürler.LÜTFEN bu konuyu ilgili arkadaşların kitlemesini rica ediyorum...

yaptığınız gerçekten yanlış, çünkü evlisiniz, bir an önce iş bulup boşanın, eşiniz öğrenirse olabilecek şeyleri düşünmek istemiyorum. karşınızdaki insana nasıl güvenebiliyorsunuz ayrıca; adam evli olduğunuzu biliyor, kendinizi tehlikeye atmayın. hem bir arkadaşım da söylemiş, ben o adamın yerinde olsam size gerçekten güvenmezdim, aynı şeyi bana da yapabilir diye düşünürdüm.

off canım ya yemin edreim okurken yüreğim şişti
yaşında daha çok genç eşinle eğer düzelmeyecek seviye de bişeyler varsa bunu bi yabancı adamla paylaşman doğru olmamış sadece..düşünürsen eşinde ilk zmanlar onun gibiydi..zamanla bu hale gelid.ne eşine ne o adama önce kendine güvenmelisin.bebekte var çünkü.şunu düşün şu an her konuda yanında olacağını söyleyen o adam ya yanında olmazsa ki büyük bi ihtimalle böyle olacak...şu an madden onun sırtında değilsin ne sen ne bebeğin..bu yüzden herşey tatlı..kaç göçler..gizli olan şeyler tatlı gelir ama mecburiyete binince sorun olur.bebeğini kendi babası dışında bi insanla iyi büyütme ihtimalin çok zayıf..önce şunu yap kesinlikle kilo ver...insan aynaya baktığında eğer kendini beğeniyorsa kendine güveni de geliyor.herkesin lafına uyma ve bu ilişkiyi zord a olsa kes..çünkü eğer yakalanırsan hakkın olan bi çok şeyi kaybedersin yanında kimse olmaz.ve çocuğuna kötü empoze edilerek büyümesine sebep olursun böyle bi konuma düşersen dünyanın tüm aşkları bi araya da gelse seni başına taçta yapsa psikolojin tamamen biter ve ömrünce mutsuzluk ve sorunlarla boğuşmak zorunda kalırsın.ve birgün bu adamla bi yuvan olsa bile sana asla güveni olmayacaktır.eşinle beraberken onla çıkıyo olmanı kendine birgün yapılır diye düşünecektir ve sende ona güvenemezsin sen evliyken senle bu paylaşımı yaşayan senle evli olursa yapmaz diye bilecekmisin..canım gidiş tarzın yanlış biliyoun sende ...geri dön..yoksa uçuruma gidersin....ailenle konuştunmu evliliğinin sorunlarını yardım eli varmı onlardan varsa onları tut.yoksa...meslek edinmeye çalış evliliğin içinde vede olsun bişeyler yap birikim yap...boşanman gerekiyorsa boşan ki tacsiye etmem...arkasu eğer ayaklarının üstünde diilsen dalın yoksa tutunacak daha zor...önce ayakların üstünde tutunmaya çalış...kendine bakan kendine güvenen bi kadın olman belki yuvanı da toparlayabilir...belli olmaz eşin seni kaybetmek istemeyebilir.de o zaman..seni mutlaka o adamla gören olur birgün başını daha çok belaya sokma...devam edersen tekrar söylüyorum herşeyinden olabilirsinnmanen madden resmi bi şekilde her yönden kaybedersinn

geri dönn
allah yardımcın olsun.

Teşekkürler herkese teşekkürler.Eşimden bu gibi soğudum bu aşkta gözümü kör etti.Çocuğum onun için herşeye dayanırım.Onsuz asla olmaz ama aşksız acıylada olsa yaşarım.

Hayat bize asla dediğimiz şeyleri sunmakta hiç gecikmez... Onun için yazıcaklarımda kesinlikle kimseyi yargılamak ,suçlamak,kınamak istemem...
Yapılan ne kadar yanlış bir şey olsada...
İnsanlar kadın-erkek olsun farketmez aldatılmayı haketmiyor bence...
Arada sevgi saygı vs herşey bittiyse evliliğide bitirmek en doğru yoldur bana göre...
Sizde bi insansınız sizinde bi kalbiniz var tamam ama eşinizde bi insan onunda bi kalbi var..Aynı şeyi eşinizin yaptığını düşünün ne kadar üzülürdünüz...Ne kadar ağır gelirdi...
Bu onun içinde böyle bir etki yaratıcağı için onu aldatmaya devam etmek yerine onunla konuşupta evliliğinizi bitirin...
Ve başka bir şey söylemem gerekirse de , yüzünüze gülen her yüze inanmayın lütfen...Bu yeni kişinin size güzel mutlu huzurlu bir yaşam sağlayabilceğini düşünüyormusunuz? Onun değişmeyeceğine garanti var mı? peki çocuğunuza iyi davranmaya devam edicek mi? Bunları düşünün sevgiyi aşkı buldum derken daha fazla karanlıklara dalmayın... Ama bunları düşünmeden öncede acaba evliliğimi nasıl kurtarrırım diye düşünürseniz daha sağlıklı olur...

X