İlköğretim ingilizce kursu

_gokkusagi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2020
39
17
33
Merhabalar kızım 2. Sınıfa geçti bu yıl ingilizce dersleri de oluyor devlet okulunda bildiğiniz gibi. Ama okulda ki derslerin ne kadar yeterli olduğu tartışılır bu yüzden ingilizce kursuna yazdırmayı düşünüyorum en ideal zaman nedir bunun için

Ekonomik durumunuz uygunsa özel ders daha iyi olur derim. Ya da gerçekten övülen, işe yarayan bi kursa gönderin çünkü para verip bildiğimi de unutturan kurslar görmüştüm :) Şuan tam öğrenme yaşı hiç bırakmasın ingilizceyi.

İngilizce için geç ya da erken diye bir kavram yoktur. 3 yaşından itibaren İngilizce takviyesi alabilir. 2. Sınıf öğrencilerim var ve ders veriyorum speaking ve writing açısından çok yararlı. Bence takviye aldırabilirsiniz

bence bulunduğun sehrin yabanci öğrencilerinin oldugu erasmus sayfasinda ilan ac
anadili ingilizce olan ya da ingilizceyi akici konusan / ingilizce egitim goren birinden saati xy liraya oyun ablaligi/abiligi iste. sık sık gelsin ders gibi değil de oyun gibi takilsin, sohbet etsin, konu acsin, gitsin. en azindan dile maruz kalir, dogal hayatın icinde konuşmaya çalışır.
benim yabanci arkadaslarimdan bu sekilde para kazanan cok ksii vardi

Çocuğa yolu gidip gelmek yük olmayacaksa zamanı yok. Ama düzgün bir öğretmen olması gerek. 2. sınıfa giden çocuk daha 10 yaşında bile değil, ona öğretmenlik yapacak kişinin düzgün, referansı olan biri olması gerek.

Online ders verenler oluyor instagram'da ama onlarında referansına eğitimine bakmak lazım. Yoksa yoldan geçen herkes dili az çok bilen ingilizce öğretmeniyim diye ders verebilir. Önemli olan öğretmenin düzgün biri olması.

yaa bilmiyorum. dil eğitiminde kurslari mantikli bulmuyorum. siradan bir kurssa hepimiz gittik. gidecek kurallari ogrenecek falan. ders gibi yani . ilk asamada kurallari bilse nolur bilmese nolur?
bence dile maruz kalmasi, kelime öğrenmesi ve konusmasi daha uygun olur. bu yuzden kursa goturmektense ilk asamada bir uygulamayla deneseniz? mesela su cok guzel keyifli bir uygulama.
yegenime açıyorum bazen. ama ailesinin ekran hassasiyeti oldugu icin abone olmadık. o hali bile bence cok faydali. cocugu konsuturmaya itiyor.
onun disinda cambly kids var. yabanci ogretmenle birebir online konusuyor.
cizgi filmleri animasyonlari izliyorsa hosuna gitmese de ingilizce acarsaniz , İngilizce hikayeler anlatan yayinlari dinletirseniz yani maruz kalirsa bence kurstan daha yararli olur.

Hangi siteler bunlar acaba hiç bilgim yok bu konuda

Bu uygulamaları bir dönem bende indirdim ama çok fayda göremedik daha doğrusu bir süre sonra dikkati dağılıyor oyun oynamak istiyor yada video açıyor

Kızımın online derste verim olacağını düşünmüyorum çünkü bir süre sonra dikkati başka şeylere dağılıyor satranç online ders denemiştik olmadı yani

O kurslardan birine sordum haftada 3 gün üçer saatten eğitim veriyorlarmış 2. Sınıf için bizim eğitimimiz müfredata göre daha zor dedi temsilci telefonda ama gidip yerinde öğretmenleri görüp araştırma yapmadık henüz

yabancı dil zatwn en efektif 7 yasina kadar öğrenilebilir. çalıştığım okulda anasınıfında başlanıyordu ingilizceye. 2.sınıfta çok basic şeyler öğretiliyor. yani evet yeterli değil. bizim anasınıfı düzeyinde öğrettiklerimizin aynıları öğretiliyor 2.sınıfta. he hiç yoktan iyidir. ama 2.sınıf bir çocuğu da okula ek bir de dil kursuna yazmak fazla geliyor bana. özel hoca ile ilerleyebilirsiniz. veya sizde ingilizce varsa evde destekleyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…