Ilker Kocak hakkinda fikri olan varmi?

sizin ameliyat olma isteme nedeniniz neydi peki?
Burun kemer düzleşmesini ve burun deliklerimin biraz küçültülmesini istemiştim. Ama dr.çekiceginiz acılara değmez dedi hiç ellemeyin dedi...şakın başka bir dr.da aramayın benden tavsiye dedi.gayet yüzünüzle uyumlu bir burun ve kemer dediğiniz kemer değil çok normal görünümlü dedi. Tabi vazgeçtim çok ilgilendi sağolsun.

Sağol...vazgeçtim dr. Gayet net konuştu illa ben amelyat olmak istiyorum dersenizde yaparım ama çok bir fark olmaz dedi burnunuzu küçültemem dedi. Bende korktum bıraktım. Şimdide aynaya bakınca çok şükür diyorum Allah kısmet etmedi hayırlısı buymuş

Canım doğru karar vermişsin. Öyle çok bir değişim olmuyor. Bir tık daha muntazam bir burnun oluyor ,öyle çok büyük bir problemin yoksa tabi.
Ben genel olarak memnunum yalnız arada değer miydi demekten de kendimi alamıyorum :) ki bunu tüm sıkıntıları atlattığım halde söylüyorum.
Simam değişmedi benim eğrilik yok artık sadece, ama yandan epey değişti tabi.

Merhaba. Ben de ilker beye ameliyat olmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Bir de burnunuzun son halinin fotografını görebilir miyim acaba?

Nasıl oldun, memnun musun? :)

ciddimisiniz? Burnunuzu merak ettim cidden simdi... ben bir kac resim attim instagramdan bana anlatti iste, fiyat konusunda oburlerine bakarak baya uygun ama iste ne biliyim... Acik yontemi uygulucakmis buyuk ihtimal.. oda iz birakir mi... tirstim resmen !

Merhaba. Ben de ilker beye ameliyat olmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Bir de burnunuzun son halinin fotografını görebilir miyim acaba?

Nasıl oldun, memnun musun? :)

Ben genel olarak memnunum önceki haliyle kıyasladığımda. Yine de tam birşey söylemek için çok erken , daha yeni 1.ayım doldu. Benim gayet doğal duran bir burnum oldu, estetik olduğunun anlaşılmadığını söylüyor çevremdekiler. Biraz daha küçük ve kalkık olmasını isterdim gerçi. Yine de dediğim gibi genel olarak memnunum.

Eklentiler

• 2017-06-30 19.43.31.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 1.068
  • 2017-06-30 19.51.55.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 944
  • 2017-06-30 19.51.22.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 1.170
Bence çok hoş olmuş. Yüzüne yakışmış ve çok doğal kesinlikle. :) Evet belki daha küçük olabilirdi ama o zaman da siman değişebilirdi, yapay durabilirdi.

Bence de tam iyi olmus.. ztn daha sistir o.. biraz inmesi gerekiyor daha.. cok kucuk te asiri belli olurdu estetik oldugu.. boyle daha dogal bence!

Bence de tam iyi olmus.. ztn daha sistir o.. biraz inmesi gerekiyor daha.. cok kucuk te asiri belli olurdu estetik oldugu.. boyle daha dogal bence!

Merhaba sizinle instagramdan iletisime gecebilirmiyiz ameliyat icin bir iki sorum olucaktida size mumkunse

sakin bu doktora ameliyat olmayin!!! ilker kocak resmen burnumu bozdurdu, önden hic guzel durmuyor yaptiklari burunlari. ben yeniden tekrar yaptirmak zorundayim su an. bide duzelmesini hic dusunmuyorum.

sakin bu doktora ameliyat olmayin!!! ilker kocak resmen burnumu bozdurdu, önden hic guzel durmuyor yaptiklari burunlari. ben yeniden tekrar yaptirmak zorundayim su an. bide duzelmesini hic dusunmuyorum.
merhaba, ben de ilker beye ameliyat olmak için gün aldım daha önceden de 3 arkadaşım ameliyat oldu. hepsi de çok memnun. Kendisiyle 3 defa görüştük her seferinde dışarıda bekleyen ameliyat olmuş kontrol hastalrı ile görüşme fırsatı buldum. Hakkında kötü bir şey söylediklerine şahit olmadım aksine herkes çok iyi bir tercih yaptıkalrını söylüyorlardı. Ameliyat sonrası fotografınızı paylaşmanız mümkün mü acaba?

Merhabai ne kadara ameliyat oldunuz acaba lütfenn cevap?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…