Ilker Kocak hakkinda fikri olan varmi?

Ilker beye 1 eylülde ameliyat olacagim :) ama acikcasi daha once ameliyat olanlar varsa onlardan da bilgi almayi isterdim
Merhaba Neslihan bende Dr.İlker koçak'a buru estetik ameliyatı olmayı düşünüyorum hem hastane hemde doktorla ilgili bilgi alabilirmiyim..siz bu tecrübeyi yaşamışsınız bu benim için çok önemli..şimdiden teşekkür ederim..birde anestezi korkum var sizden bununlada ilgili bilgi almak isterim.

Muane ucreti ve ameliyat ucreti ne kadardi bir de fotografin var mi acaba

Koç ünv hastanesi hakkıında ve doktor ilker koçak hakkında bilgisi ve yecrübesi olan arkadaşlar lütfen paylaşırmısınız..

Fotoğraf ı özelden gönderebilirim :)
Merhaba Yağmur hnm bende Dr.İlker koçak'a buru estetik ameliyatı olmayı düşünüyorum hem hastane hemde doktorla ilgili bilgi alabilirmiyim..siz bu tecrübeyi yaşamışsınız bu benim için çok önemli..şimdiden teşekkür ederim..birde anestezi korkum var sizdenbununlada ilgili bilgi almak isterim.

Yağmur hanım bende bu ayın sonunda ameliyat olmayı düşünüyorum ilker beye ama çok korkıyorum çevremde olan kimse yok ve benim ameliyat korkum var dahası amesteziden dahada çok korkuyorum siz neler yaşadınız biraz tecrübenizden bahsederseniz bana moral olucak şimdiden teşekkür ederim.

Ben İlker beye olmadım ama arkadaşlar her ameliyatta şişlik ya da morluk olur olmaz diyene güvenmeyin bence :) ve hani o yaşadığınız o morluklar çok olmaz eğer iyi bi doktorsa. Öyle bi ağrı da yaşamıyorsunuz dayanılmayacak bi durumu yok yani hiç korkmayın bence doktorunuzdan güven aldıysanız. Bir hafta zaten hemen geçiyor heyecandan nasıl geçtiğini anlamıyor insan :)

Ilker Bey görüşmeyi ücretsiz yapıyor telefonla arayın cepten gidin Güzel olacağına emin olmadığı burunları geri çeviriyor Benim arkadaşımı geri çevirdi Sonuçta kariyerinin basında ün yapmak için dikkatli olması lazım galiba 4500 zor burunlar 5000 dedi He bu arada meşhur bir doktor var burun okulu diye biyerde gençlerle ameliyat yapıyor paylaştığı resimler ordan olabilir mi diye düşünmedim değil

Merhaba. Bende ilker beyle görüştüm. Kendisinden randevu almak , görüşmek çok kolay. Ben 25 mayısta ameliyat olacağım inşallah :)
İlgili biri kendisi, her riski net bir şekilde söylüyor. Oldukca net konuşması bana güven verdi açıkcası. İnstagramda yaptığı burunları görebilirsiniz. Ben oldukca beğendim, piezo yöntemiyle yapacak olması daha da cezbediyor. Muayene ücretsiz, ameliyat ücreti içinse 4.700 dedi bana. Keşke geçen yaz gitseymişim o zamanlar 3.500 4000 arasında yapıyormuş.
Başta erdinç ak'ı düşünüyordum fiyat performans olarak cezbediciydi; ama kendisi aşırı yoğun, muayene için bile 10 gün sonraya randevu verdi, ameliyat içinse 2 ay sonraya attı.
Çok heyecanlıyım :) umarım sağlıklı, güzel bir burnum olur :)

Bende 22 sinde görüşmeye gidicem..oldukça heycanlıyım..umarım sonuç istediğim gibi olur..size ön çizim yaptımı istediğiniz bir şekil varmı?birde ameliyat ne kadar sütermiş tahmini olarak bişey söyledimi

Evet nasıl gözükeceğine dair bir tasarım yapıp gösteriyor bilgisayarda. Ben ordaki tasarımı çok beğendim :) yan profilden çok tatlıydı ama önden çok bir değişiklik yoktu. Yani simam değişmiyecek daha hoş, simetrik bir görüntüm olacak. Benim burnum hafif kemerli, burun ucum düşük, kanatlarımsa geniş. İlk olarak doktorum yapılabileceklerini söyledi sonra da benim neyden şikayetçi olduğumu sordu. Onun düzelticez dediği yerlerle benim şikayetçi olduğum yerler aynıydı :) ben kendisine güven duydum, umarım sonuçta oldukca güzel olur :)

İnşallah istediğiniz gibi olur..teşekkürler açıklamalarınız için..

Merhaba :) Ameliyatı Koç Üniversitesi hastanesinde mi yapıyor, bilginiz var mı acaba?

Merhaba muayene ücreti nedir? Bende istiyorum burun ameliyatı. Muayeneyi hastanedemi yapıyor.

Merhaba muayene ücreti nedir? Bende istiyorum burun ameliyatı. Muayeneyi hastanedemi yapıyor.

Muayenesi ücretsiz ilker beyin. Kendisine instagram sayfasındaki numaradan ulaşabilirsiniz, şahsen ben öyle yaptım :) muayeneyi hastanede yapıyor. Bana whatsapptan yazdıktan 1 haftasonraya ilk randevuyu vermişti.

Muayenesi ücretsiz ilker beyin. Kendisine instagram sayfasındaki numaradan ulaşabilirsiniz, şahsen ben öyle yaptım :) muayeneyi hastanede yapıyor. Bana whatsapptan yazdıktan 1 haftasonraya ilk randevuyu vermişti.

Bende ınstegramdan takip ediyorum Dr.ilker beyi. Çok Dr.takip ediyorum ama bana en uygunu İlker bey çok yakın hastanesi ücret uygun diğerlerine göre. Bende yarın arayıp randevu alacam inşallahh. İyi geçerse ameliyat gününüde kararlaştırırız belki. Çok uzun mu ameliyat günü veriyorlar

Sizinde inşallah herşey iyi geçer. Lütfen buradan yazarmısınız ameliyat sürecinizi çok merak ediyorum sizi takipteyim :)
Özelden de resim atarmısınız rica etsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…