Ilker Kocak hakkinda fikri olan varmi?

Muayenesi ücretsiz ilker beyin. Kendisine instagram sayfasındaki numaradan ulaşabilirsiniz, şahsen ben öyle yaptım :) muayeneyi hastanede yapıyor. Bana whatsapptan yazdıktan 1 haftasonraya ilk randevuyu vermişti.
Sizinde inşallah herşey iyi geçer. Lütfen buradan yazarmısınız ameliyat sürecinizi çok merak ediyorum sizi takipteyim :)
Özelden de resim atarmısınız rica etsem.

Sizinde inşallah herşey iyi geçer. Lütfen buradan yazarmısınız ameliyat sürecinizi çok merak ediyorum sizi takipteyim :)
Özelden de resim atarmısınız rica etsem.

Tabi ki atarım :) 9 gün kaldı valla çok heyecanlıyım bende , inşallah sağlıklı güzel burunlarımız olur hepimizin :)
Bana başka bir tarih uymuyordu, bi boşluğuna geldi şansa. Size ne zamana ameliyat için gün verir bilemiyorum. Randevuyu mesajla da veriyor ama

Yarın inşallah arayıp konuşacam randevumu alacam.çok heyecanlıyım korkuyorum da burnumun bu halini aratmaz allahım inşallah. Çok uzun yıllardır istiyorum yaşımda geldi geçiyor. Benim burnum üstü çıkıntılı delikleri uzun ve sola eğrilik var. Artık gerçekten istiyorum. Rabbim yardımcımız olsun. Haberleşelim canım.

Muayenesi ücretsiz ilker beyin. Kendisine instagram sayfasındaki numaradan ulaşabilirsiniz, şahsen ben öyle yaptım :) muayeneyi hastanede yapıyor. Bana whatsapptan yazdıktan 1 haftasonraya ilk randevuyu vermişti.

kızlar selam :) ben de aldım randevu ayın 26 sına ama kafam karıştı biraz. Ön görüşme ücretsiz, muayene sigortalıya 85 sigortasıza 300 TL dendi. Açıkçası arada ne fark var anlamadım. Görüşme kesin ücretsiz mi şimdi?

Bende kısmetse 22mayısta gidiyorum muayene ve ücretsiz. Özellikle sorduk şaşırdım şimdi

Çok garip ya, biz de özellikle 2.kez aradık. Ben de ön görüşmeye geldim diycem o ücretsizse. Görüşmeden sonra yazabilir misin çok merak ediyorum süreci.
Tabi yazarım bende merak ettim şimdi neler olacak. Acaba görüşme ücretsiz karar verdikten sonramı muayeneye geçiliyor öylede olabilir bak.

Tabi yazarım bende merak ettim şimdi neler olacak. Acaba görüşme ücretsiz karar verdikten sonramı muayeneye geçiliyor öylede olabilir bak.

Aynen belki de öyledir. Gerçi karar verdikten sonra illa ücret ödeyeceğiz. Belki toplu rakama falan dahil ederler. Yine de sen ön görüşme de istersen girerken. Ben de yazarım benim görüşmeden sonra hemen.

Aynen belki de öyledir. Gerçi karar verdikten sonra illa ücret ödeyeceğiz. Belki toplu rakama falan dahil ederler. Yine de sen ön görüşme de istersen girerken. Ben de yazarım benim görüşmeden sonra hemen.
Tamam canım yazışırız inşallah. Burun resmini özelden atarmısın bakayım bir mahsuru yoksa

Siz randevuyu hastaneden aldınız direkt sanırım. O zaman muayene ücreti alıyorlar. Doğrudan ilker beye yazın instagramdan yada whatsapptan. Rinoplasti görüşmelerinde ve muayenelerinde ücret alınmıyor. 2.görüşmemde neredeyse bana da ücret kesiyorlardı, diğer bir görevli durumu düzeltti. İlker beyde ameliyat öncesi sonrası tüm muayenelerin ücretsiz olacağını söylemişti Rinoplasti için.

Rinoplasti nedir

Bişey soracam...
İlker bey ilk görüşmede muayenede konuşulmuyormu ameliyat günü. 2.3.görüşmelermi olmak zorunda

Arkadaşlar. Bugün ilker beyle görüştüm. Beni gördü ve sizin burnunuz amelyat olacak bir burun değil dedi. Ne burunlar geliyor bir görseniz dedi. 2.görüşmeye bile gelin demedi. Burun kemeriniz bile çok normal dedi. Hatta içeri girince beni görünce şaşırdığını söyledi. Eşimle gitmiştim eşimi muayene edecek sanmış. İşte böyle bendeki durum. Kısmet değilmiş

Selam :) Burnunu gördüm bence de gayet güzel. Peki vaz mı geçtin yoksa doktor mu bakıyorsun hala?
Bu arada bilgisayarda profilden resmim yok hiç, yükleme şansı bulursam atıcam resim. Benim de yarın randevum, bakalım nolucak.

sizin ameliyat olma isteme nedeniniz neydi peki?

Merhaba :) Sanırım ameliyat oldun, çok geçmiş olsun. Ben de büyük ihtimal İlker Bey'e ameliyat olacağım. Mümkünse özelden güncel resim yollayabilir misin, burnunu görsem yeter

Sağol, şimdilik bu haldeyim atel 2 gün sonra çıkacak :) yanaklarım çok şişti ne zaman inecek hiç bilmiyorum

Eklentiler

• 2017-05-30 16.39.48.png
    180 KB · Görüntüleme: 483
  • 2017-05-30 16.41.27.png
    194,3 KB · Görüntüleme: 463
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…