İlk tüp bebek transferi 6.gün

Ahh çok sevindim sizin adınıza sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım kuzunuzu acaba sizde sorun neydi, neden genetik test istediniz? Doktorumuz sebepsiz kısırlık olduğu ve yaşımız genç olduğu için şimdilik gerek görmedi. Bir de idrar testini ne zaman yaptınız, ne gibi belirtileriniz oldu? Kusura bakmayın çok soru sordum ama merak ediyorum

Ben de çok merak ediyordum tüp Bebek merkezinde tesadufen tanıştığım bir bayan bana bu yolda ışık olmuştu resmen ben Dr kontrolün de hamile kalmak istiyordum ilk karar verdiğimiz taorhren itibaren kontrollerime gidiyordum ultrason da ki yumurta takibinde e2 testlerimde her hangi bir sıkıntı yoktu eşimde de yoktu rahim filminde de hiçbir sıkıntı yok altı ayın sonunda Dr m amh testime de bir bakmak istedi ve düşük çıktı biz de hiç vakit kaybetmeden tül bebek tedavisine başlamak istedik test sonucu biraz bizim şehrimizde çabuk çıkmıyor test sonucu çıktığı gün sağlık sektöründe çalışan enistelerimiz sayesinde İstanbul eski merkezi ve drumuzu buldum üçüncü gün İstanbul daydik amh değerinin düşük olması kendi kendime hamile kalamayacağım anlamana gelmiyor ancak bu yola girdiyseniz de tüp bebek süreci hızlandırir dedi ilk olarak tüp bebek tedavisi için hangi işlemler var tek tek anlattı eşim sigara içtiği için sadece mikro çip i önerdi ama gen testine şu an için gerek olmadığını akraba evliliği veya ileri yaşta gerekli gördüğünü söyledi ancak gen testinin yapılmasının olasılığı arttırdığını söylediği için biz her ikisini de yaptırmak istedik özel bir sebebi yoktu amh değeri düşük olduğu içinde süreci hızlandırmak istedik çok şükür ki ilk deneme de güzel haberi aldık hepimize de Rabbim nasib etsin anne olmayı

İdrar testi kan testinden önce asla yapmadım olumsuz olur diye çok korktum 9. Gün kan testi çıkınca evde hatıra kalması için yaptım ben ilk üç gün yataktan hiç kalkmadim ve duş almadim sadece koridor da saat başı yürüyüş yaptım kasıklarım da hafif sızlama dışında hiçbir belirtim yoktu o da üç gün sonra.hic yok denecek kadar azaldı

Hayırlısı olsun inşallah sımsıkı tutunsunn annesine siz nerede yaptırdınız tedavinizi

CANIM YERLEŞME KANAMASI OLDU MU PEKİ? BELİRTİLERİN NELERDİ?

Amin
amin

CANIM YERLEŞME KANAMASI OLDU MU PEKİ? BELİRTİLERİN NELERDİ?
Benim yerleşme kanamam şuana kadar olmadı ve bugün bir kalp atışı duymak için profesör Murat Arslan hocam bize iki kalp atışı dinletti bebeklerim var artık ikizlermiş bir mucize bizi buldu Rabbim bu yolda olan herkese nasib olsun inşallah genetik taramalı beşinci gün embriyosuydu

Benim belirtim özellikle ilk üç gün sızlama gibi kasık ağrısı oldu sonraki günlerde de çok hafif vardı onun dışında test yapana kadar başka belirtim yoktu ben kan testimi transfer sonrası 9. Gün yaptım 13. Günü de tekrar istemişti Dr um

Veeee ben 2 Mart Cumartesi günü Drum Profesör Murat Arslan hocamın kontrolünde tek yumurta ikizlerine hamile olduğumu öğrendim önceki kontrolüm de kesemizi görmüştük mucizeler inanın bitmiyor Rabbim herkese bu güzel duyguları nasib etsin hepimiz sağlıkla alalım evlatlarımızı kucağımıza yolumuzu rabbim kolaylaştırsın

merhaba tek emriyomu transfer olmuştu sizin bide kaçıncı gün embriyosu ?ailenizde ikiz gebelik geni varmı kusura bakmayın çok soru sordum da

merhaba tek emriyomu transfer olmuştu sizin bide kaçıncı gün embriyosu ?ailenizde ikiz gebelik geni varmı kusura bakmayın çok soru sordum da

5. gün embriyosu gen taramalı ve tek olarak transfer edildi ailede annemin dayısının kızları ikiz ailede başka ikiz gebelik yok lütfen aklınıza gelen her şeyi sorun ben bu süreçte her yorumu okuyup yutmuştum yardımcı olabilirsem ne mutlu

bende tek yumurta koydurucam benim kardeşlerim ikiz dayılarım ikiz bizim ailede çokta :)))

İnşallah ali osman koyuncuoğlu bahçelievler memorial de :)
Aa doktorumuz aynıymış hayırlı haberlerle inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…