iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

ollleeyy benimkiyle 2 gün arası var teyzesi o zaman :))) Allah tamamına erdirsin inşallah..keseyi görmeye ne zaman gideceksin ?
Ay teyzesi yesin onuu.canım Azerbaycandan geldim İstanbulda tüp bebek yaptırdım tekrar vatana döndüm.4 mayis kese görmeye gidicez inşallah.İnşallah kalp atışlarını da duyarız teyzesii.Canım ama benim 2 günden bir çok az iç çamaşırıma değmeyecek kadar kanamam oluyor.önce pembe sonra kahve rengi.Bir az korkuyor endişeleniyorum.Sizne zaman gidiyorsunuz kese görmeye canım?

Ay teyzesi yesin onuu.canım Azerbaycandan geldim İstanbulda tüp bebek yaptırdım tekrar vatana döndüm.4 mayis kese görmeye gidicez inşallah.İnşallah kalp atışlarını da duyarız teyzesii.Canım ama benim 2 günden bir çok az iç çamaşırıma değmeyecek kadar kanamam oluyor.önce pembe sonra kahve rengi.Bir az korkuyor endişeleniyorum.Sizne zaman gidiyorsunuz kese görmeye canım?

hmm anladım cnm beni de 4 mayısta çağırdılar ama ben 2'sinde gideceğim büyük ihtimalle..lekelenme için ise şimdiden korkma cnm çoğu kişide olduğunu duymuştum..bebişi görene kadar sabret..senin değerin kaç çıkmıştı ki?

benımde ilk bebeğim 9. hafta dayım çok mutluyum inanılmaz heyacanlıyım:ecrin_bebek:
allah herkesın bebegını saglıklı bir şekilde kucağına almasını nasip etsin.arkadaslar birde çin takvimini soracağım tutan varmı süprizzzzz

benimde ilk bebegim olacak inşallah 2.5 yıldan sonra tam umudumu yitirdigim anda oldu 1aylık hamileyim am endişelerim var cünkü ultrasonda gözükmedi

arkadaşlar benimde 8+5 oldu bebişim. zaman ilerledikçe daha çok heyecanlanıyorum onun o mis kokusunu minicik ellerini ayaklarını hayal ediyorum bazen çok duygulanıp ağlıyorum tek dileğim sağlıklı olması inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

bende 2 gun once ogrendım 4-5 hafta aralıgında degerım
ama daha doktora gıtmedım...
cok ılgınc bır duygu esımle aval aval bakısıyoruzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benimde ilk bebegim olacak inşallah 2.5 yıldan sonra tam umudumu yitirdigim anda oldu 1aylık hamileyim am endişelerim var cünkü ultrasonda gözükmedi

cnm 1 aylıkken görünmüyor bende 5 haftalıkken gittim göremedıler ama kan testı gayet ıyı bır sorun yok dedı erken oldugu ıcın göremedıler

cnm 1 aylıkken görünmüyor bende 5 haftalıkken gittim göremedıler ama kan testı gayet ıyı bır sorun yok dedı erken oldugu ıcın göremedıler

6 haftalıkken gorunurmu acaba ne zaman gıtsem doktora???:sm_confused:

doktor buldun mu pekı nereye gıtmeye karar verdın?

yok şimdi ben tüp bebekle hamile kaldığım için ilk kontrolümü de orada yani acıbademde yaptıracağım..keseyi görünce de doktor araştıracağım..henüz karar vermiş değilim..ama sigortam Acıbadem olduğu için doğumu Acıbadem'de yapacağım tabi Allah kısmet ederse..sen nereye gideceksin?

bende 6 haftalık hamileyim çok güzel bir duygu.ilk bebeğim ve 8 aylık evliyim Allah herkese nasip etsin ben bebeğimi 23 nisan günü öğrendim bebeşim çocuk bayramında bize müjde verdi. yine olmucak diye hiç ümitlenmedim eşim o gün test almak için eczaneye gitmişti ben istemedim gitmesini olmaz diye eşim gitti bide eczaneler kapalıymış nöbetçi eczane aramış canım bide o yağmurda.....:)

neyse eve gelince eşim kendisi test etti ben bakamadım ve inanamadım çift çizgi çok belliydi ve şuan çokkk mutluyuz Allahım elimizede almayayı nasip eder inşallah:)

bende 6 haftalık hamileyim çok güzel bir duygu.ilk bebeğim ve 8 aylık evliyim Allah herkese nasip etsin ben bebeğimi 23 nisan günü öğrendim bebeşim çocuk bayramında bize müjde verdi. yine olmucak diye hiç ümitlenmedim eşim o gün test almak için eczaneye gitmişti ben istemedim gitmesini olmaz diye eşim gitti bide eczaneler kapalıymış nöbetçi eczane aramış canım bide o yağmurda.....:)

neyse eve gelince eşim kendisi test etti ben bakamadım ve inanamadım çift çizgi çok belliydi ve şuan çokkk mutluyuz Allahım elimizede almayayı nasip eder inşallah:)

ay ne güzel Allah tamamına erdirsin inşallah gördün mü bebişi peki ?

aynı gün öğrenmişiz ikimizde... hayırlı olsun... delikafadulden

selam arkadaslar bende yeni ve ilk hamisim
dun ogrendim galiba benimkide 5 haftalik
daha doktora gidemedim cunku burasi turkiye gibi degil
once bi ebe ayarliycakmisiz o dogumda dahil herseyimle ilgilnecekmis

arkadaslar ben 5 haftalıkken gıttım görünmedi ultrasonda hemde 2 yere gittim aynı gün içinde bence en ıyısı 6 hafta kesın bence kaydirigubbakcemile5 bende göremediğimde çok üzülmüstüm

selam arkadaslar bende yeni ögrendım hamiş oldugumu bugun bebişimin kalp atısını gorduk cok guzel bır duygu

yok şimdi ben tüp bebekle hamile kaldığım için ilk kontrolümü de orada yani acıbademde yaptıracağım..keseyi görünce de doktor araştıracağım..henüz karar vermiş değilim..ama sigortam Acıbadem olduğu için doğumu Acıbadem'de yapacağım tabi Allah kısmet ederse..sen nereye gideceksin?

bızım bı aıle doktora var kadın dogum uzmanı ona gıderım ama benımde ozel saglık sıgortam var dogumu da kadıkoy sıfada dusunuyorum doktoru oraya getırtırız herhalde su keseyı gormeden plan yapmak da ıstemıyorum ama :uhm:

X