iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

ya insan elinde olmadan üzülüyo insallah hamileyimdir senin ne kadarlık

ınternettekı hesaplayıcılara gör 5 hafta 6 gunluk kan testınde oyle ama daha doktora gıtmedım cuma gunu ogrendım bu hafta sonu gıdıcem herhalde kesesını gorebılırım umarım
hamıle kaldın mı bu sefer kaygı baslıyo sureklı kendını dınlıosun :)

ınternettekı hesaplayıcılara gör 5 hafta 6 gunluk kan testınde oyle ama daha doktora gıtmedım cuma gunu ogrendım bu hafta sonu gıdıcem herhalde kesesını gorebılırım umarım
selam kızlar merhaba çilekcim bende 6 hafta 2 günlük hamileyim çok doğru söylüyorsun hep kendimi dinliyorum biran önce şu 3 ayı doldursamda göbüşümü sevsem ultrasonda hareketlerini görsem diyorum çok heycanlıyım:CüvCüv:

kızlar bnm adetime 2 3 gün var....ben dün test yaptım silik ikinci çizgi çıktı...
bu sabah kan yaptırdım 6.36....çok küçük değer...ama hamilesiniz tebrikler daha gününüze varmış ondan düşüktür dediler....
cuma yine yaptırın dediler...

valla benim duygularıma tercüman olmuşsun çilekçim..bende daha keseyi görmedim bu cumartesi gideceğim..içimde hep ya göremezsem kaygısı var bu sadece bana mı oluyo diyodum ama sizlerde de varmış demek ki..inşallah görürüz bebişlerimizi..

:teytey::teytey:
gögüslerime dokunamıyorum cok fena sızlıyo sişti dokunamıyorum bile aksamları asırı üsüme tutuyo sag tarafımda ara ara agrı giriyo bacagıma vuruyo aradada kalbim cok hızlı atıyo 2 gündürde gözlerim kararıyo bide beyaz bi akıntım var bu ay bide hergün atesimi ölctüm 36.6 dan basladı simdi 37.1 düsme insallah allah her isteyene versin beklemek cok zor... sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar... allah sizede saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin 8 aydır bekliyorum bnde

bendede bu şekilde oldu gögüslerim çok şişti ve çok acıdı.7 haftalık hamileyim hala aynı yüzüstü yatmayı çok seviyom ama yatamıyorum acıdan o derece oldum.ben çalışıyorum pc başındayken gözlerim kararıyodu kapanıyodu çok uykusuzdum.tahmin ettim hamile oldugumu.test aldım çok soluk çıktı.doktora gittim kan testinden poziti çıktı.geçen hafta kesesini gördük bebişimin.çok güzel bi duygu allah sanada nasip eder inşş:)

merhaba arkadaşlar ben 25 yaşında 3 yıllık evliyim tam 21 ay bekledim her ay umutla heyecanla ama olmadı doktor kontrolü altındaydım yumurta takibi yapılıyordu sağlıklı yumurtluyordum eşime test yapıldı hersey normaldi bu dahada koyuyordu insana neden olmuyor madem bir sorun yok neyse doktorum çatlatma iğnesine bile gerek duymuyordu bana rahim filmi çekti oda temiz çıkınca yapcak bişeyim yok bi sorun yokken seni tedavi altına sokmam hormon yüklemem boşuna dedi 3 4 ay kendi haline bırakacağım gelme dedi ve beyninden at hesaplama stres yapma dedi ve ben gerçekten çok stres yapıyordum rahim filminden sonraki ay adet oldum bir dahaki ay 9 gün gecikti ki ben 28 günde bir adet olan günü gününe gelen bi yapım var kesin var dedim kan verdim bir saat var öğrenmeme adet oldum sonraki ay ise 7 gün gecikti önceki ay gibi hayal kırıklılığına uğramamak için yapmayacağım test 10 gün geçsin dedim dışarıya çıkmıştım eczanenenin önünden geçerken dayanamadım aldım ama hiç ümidim yok yaptım koydum öyle bir baktım kopkoyu iki tane çizgi inanamadım ağlama krizine girdim çünkü uzun zaman bekledim ve inananın çok zoırdu 2 gün sonra doktora gittim oda inanılmaz sevindi ben sana demedimmi stres yapma diye dedi gerçekten öyle 2 ay ne düşündün ne yumurtlama günümü ne adetimi hesapladım koyverdim yani baktı doktorum bebeğim 5 hafta 4 günlüktü ve kesesini gördük şimdi 9 haftalık cuma tekrar gideceğiz bebişimi ve kalp atışını görüp duyacağım insallah
demek istediğim sabır sabır sabır ve stres yapmamak arkadaşlar allah olmayan herkeze bekleyen herkeze en kısa zamanda hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah

benimde göğüslerimde hassasiyet ve şişme oldu canım çok acıdı şimdi biraz azalsada acısı hala var ve inanılmnaz irileşti benimkiler
birde benim adet zamanı ilgimi çeken idrarım oldu rengi çok koyuydu ve ilk zamanlar çok ateş basıyordu ama şimdi de üşüyorum kızlar

merhabalar bende 9+4 günlük hamileyim.(8 haftalıkken düşük yapmıştım geçtiğimiz yıl.)bebeğim öyle bir anda geldinki sana alışmalımıyım, ya senide kaybedersem dedim. geldiğini benimle olduğunu bile hissettim bu kez üstelik. ama korktum sana alışmaktan.yeni yeni konuşmaya başladım seninle bebeğim,benim iki kalbim var artık ve beni bırakmayacağını biliyorum,bu kez kucağıma alacağım seni.annene sıkı sıkı tutun bekliyorum seni....endişe,mutluluk,hüzün,korku,panik,coşku,ne varsa hissedilebilen hepsini hissettiriyor bana.ama en çok başarabilirsin dedirtiyor.hepimiz başarabiliriz bebeklerimizi sağsalim dünyaya getireceğiz inşallah

selam kızlar merhaba çilekcim bende 6 hafta 2 günlük hamileyim çok doğru söylüyorsun hep kendimi dinliyorum biran önce şu 3 ayı doldursamda göbüşümü sevsem ultrasonda hareketlerini görsem diyorum çok heycanlıyım:CüvCüv:

sen doktora gıttın mı cnm hıc?:uhm:

valla benim duygularıma tercüman olmuşsun çilekçim..bende daha keseyi görmedim bu cumartesi gideceğim..içimde hep ya göremezsem kaygısı var bu sadece bana mı oluyo diyodum ama sizlerde de varmış demek ki..inşallah görürüz bebişlerimizi..

gece yatarken bıle bunu dusunuyorum sabah uyanır uyanmaz bende hafta sonu gıdıcem ılk defa ama alttan muayne olmaktanda cok cekınıyoruö umarım ustten ultrasonla bakar sadece:uhm:

cenne cim inşş sağlıklı olarak bebişini alırsın kucağına hepimiz alırız inş:)benim 6+3 bebeğim 7 biliyodum ama hesaplayıcı bu şekilde gösterdi bende haftaya kalp atışını dinlicem allahım izin verirse çok heyecan verici bi duygu.kalbim sürekli çarpıyo düşünsene kendi canından bi parça ve hep seninle 9 ay boyunca çok mutluyum çookk:)

benimde göğüslerimde hassasiyet ve şişme oldu canım çok acıdı şimdi biraz azalsada acısı hala var ve inanılmnaz irileşti benimkiler
birde benim adet zamanı ilgimi çeken idrarım oldu rengi çok koyuydu ve ilk zamanlar çok ateş basıyordu ama şimdi de üşüyorum kızlar

eger gebeysen idrar renginin koyu olmasının sebebi az su içmenmiş ben çok içiyorum ve su gibi idrarım.sen şimdiden başla su tüketmeye hamileysen suyun içinde büyücek bebiş annesikaydirigubbakcemile5

bende sanırım gebeyimalkisalkisalkis
doktor çok küçük dedi ultrasyonda neredeyse göremiyordu ama ben kaç haftalık bilmiyorum işin kötüsü son adet günümü hatırlamıyorumhihoyyyt

cenne cim inşş sağlıklı olarak bebişini alırsın kucağına hepimiz alırız inş:)benim 6+3 bebeğim 7 biliyodum ama hesaplayıcı bu şekilde gösterdi bende haftaya kalp atışını dinlicem allahım izin verirse çok heyecan verici bi duygu.kalbim sürekli çarpıyo düşünsene kendi canından bi parça ve hep seninle 9 ay boyunca çok m
utluyum çookk:)

artık yanlız değiliz düşünmemiz gereken muhteşem bir cana sahibiz.elim karnımda geziyorum bebeğimi hissetmeye başlayınca ne yapıcam acaba:)))))bu yolculuk hepimiz için çok keyifli geçsin dilerim hamişler....

gece yatarken bıle bunu dusunuyorum sabah uyanır uyanmaz bende hafta sonu gıdıcem ılk defa ama alttan muayne olmaktanda cok cekınıyoruö umarım ustten ultrasonla bakar sadece:uhm:

canım ne kadarlık bilmiyorum bebişin ama 5 haftalıkken sadece kese görünüyor o yüzden alttan bakıyorlar en azından benim öyle olmuştu.ben bu hamileliğimde 6 haftayı geçiyordu gittiğimde o yüzden karnımdan ultasonla baktılar ve bebişimin kalp atını gördüm.birde leke gelirse bakıyorlar allah kimseye yaşatmasın ama her lekedende korkmamak gerekiyormuş bu seferde küçük bir lekelenme yaşadım alttan durumuna baktılar bebişimin ama herşey yolunda çok şükür.hepimizin bebişleri çok sağlıklı olur inş.

arkadşlar mrb.Doktora gittim 1,5 aylık hamileymişim kesem görünüyor ama bebeğin kalp atışları için mayıs ortasında gelmemi istedi.Biraz kaygılıyım.1 şey sorcam boş gebelik yada dış gebelik nasıl anlaşılıyor??

arkadşlar mrb.Doktora gittim 1,5 aylık hamileymişim kesem görünüyor ama bebeğin kalp atışları için mayıs ortasında gelmemi istedi.Biraz kaygılıyım.1 şey sorcam boş gebelik yada dış gebelik nasıl anlaşılıyor??

bıldogım kadarıyla kese yoksa dıs gebelık yanls da olabılırfisfisfis

canım ne kadarlık bilmiyorum bebişin ama 5 haftalıkken sadece kese görünüyor o yüzden alttan bakıyorlar en azından benim öyle olmuştu.ben bu hamileliğimde 6 haftayı geçiyordu gittiğimde o yüzden karnımdan ultasonla baktılar ve bebişimin kalp atını gördüm.birde leke gelirse bakıyorlar allah kimseye yaşatmasın ama her lekedende korkmamak gerekiyormuş bu seferde küçük bir lekelenme yaşadım alttan durumuna baktılar bebişimin ama herşey yolunda çok şükür.hepimizin bebişleri çok sağlıklı olur inş.

hesaplayıcıya gore 5 +6 haftalık alttan baktırmak ıyı degılmıs hem o yuzden ıstemıyorum hemde cekınıyorum fisfisfis bıran once gıtmekde ıstıyorum ama off

çilekçim 5 haftalık ise kesinlikle bakmaz alttan sakın korkma bende gittiğimde 5 haftalıktı test yaptım pozitif çıktı dedim direkt ultrasonla baktı son aya kadarda öyle olacak alttan bakmaz bakmak isterse izin verme çok sakıncalı

X