iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

slm arkadaşlar benimde ilk hamileligim 3 aylık oldu bende korkuyorum bişey olucakmı diye hep elim karnımda çok heycanlıyım çok güsel bi duygu RABBİM isteyen herkeze yaşasın inş.kucagıma almam için hergün gün sayıyorum....

benimde ilk hamileliğim 12 haftalık oldu.eşimle inanılmaz bi duygusal yogunluk yasıyoruz.müthiş bişey.içinde sevdiğin insandan ve kendinden bi parca tasıyorsun.allah bebek özlemi ceken herkese nasip etsin bu heyecana ve mutluluğu.......

kızlar o kadar duygulandım ki anlatamam.... Hamile olduğumu öğrendiğim gün gittim bir albüm aldım ve kuşumun bütün ultrason çıktılarını dizdim o albüme ve arkasında ufak ufak notlarla o kadar büyüdü ki sıpacık şimdi 28,5 haftadayız... her ultrasonda bam başka ve daha büyük... ALLAH'ım sana binlerce şükür olsun ki bu duyguyu nasip ettin hepimize sağlıcakla kucağına almayı da nasip edersin inşallah.... Hamilelik bitmez diyordum... Şimdi ne çabuk geçti diyorum...

merhabalar..
ben 4 yıllık evliyim ve 7 haftalık hamileyim benim regl dönemlerin hep sarkardı son reglımde 12 gun geçtıkten sonra akşam eve giderken test aldım ve bi baktım iki çizgi inanamadım hemen eşimi kolundan tuttum hastaneye gidelim dedim iki hastaneye gittim sonucu yarın veririz dediler yarını bekleyemem dedim nihayet 3. hastane 1 saate çıkar dedi ve o bir saatı beklerken nasıl heyecanlandım anlatamam sonucu aldıgımda gözyaşlarımı tutamadım korunmayı yeni bıraktıgımız için açıkçası bukadar çabuk beklemiyodum hamile kalmayı ama güzel Allahım verdi bize sırnaşık şey su anda çok garıp duygulardayım korku ve mutlulugu bir arada yaşıyorum Allahıma dua ediyorum onu saglıkla kucagıma versın hepimize hayırlı evlatlar nasıp etsin tekrar görüşmek üzere

Ne yazacagimi bilmiyorum, yazilarinizi okudukca ( Amin ) demekten baskada birsey gelmiyor aklima...Allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin insallah.

merhaba kızlar bende 4,5 yıllık evliyim bu seneye kadar bebek düşünmemiştik önce doktora gidip gerekli testleri yaptırdık allaha şükür bir problem olmadığını söyledi doktorum ama yinede 1 yıl içinde olabilir olmazsa hemen telaşlanmayın dedi. tabi biz çalışmalara başladık ama hep dua ettim ve ediyorum allahım sağlıklı bir bebek nasip et diye ve mart adetim 1 hafta gecikmişti eşime bir hafta hiç birşey diyemedim çünkü kuzumu bu kadar erken beklemiyordum o da farkındaymış ama bana bir şey dememiş sonra gece saat 4'de idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm tabi sabaha kadar heyacandan ne eşim uyuyabildi nede ben sabah hemen kan testi yaptırdım 1 saat geçmek bilmedi sonucu doktoruma teyit ettirdikten sonra gülümsemekten konuşamadım bile. allaha şükür çok fazla bi sıkıntı yaşatmıyor kuzum ala hep elim karnıma gidiyor istem dışı hele kalp atışını gördüğümde onu tarif etmem imkansız eşimin suratını unutamıyorum dr bakın bu kalbi dediğinde umarım herşey yolunda gider birz uzun oldu kusura bakmayın allah tüm isteyenlere sağlıklı kuzucuklar nasip etsin :Saruboceq:

benim ilk hamileliğim şuan 8 haftalığım ilk öğrendiğimde 2 haftalıktı çok mutlu oldum havalara uçtum bi okadarda garip bir duygu canımın içinde bi can var parçam var annelik çok güzel bir duyguymuş ama çok endişeleniyorum bazen Allahıma hep dua ediyorum bebeiğimi korusun bana sağlıcakla kavuştursun
Allah herkezin bebeğini sağlıkla kavuştursun inş.

ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı 2 aylık bir aradan sonra tekrar hamile kaldım şu an 4 aylık hamileyim.. ama yaşadığım stresi anlatamam bundada mı aynı şeyi yaşayacağım diye ..3 ay boyunca hiç bir iş yapmadan yattım inşallah bundan sonra bişey olmaz diye umut ediyorum

g.o canım ya dıkkat et o zman ama aynı sey olacak dıe bı kural yok

Benimde ilk hamileliğim yaklaşık 2,5 yıllık evliyiz. Eşim çok ama çok istiyodu, bense daha erken diyodum ama nasıl olduysa bigün bende tamam dedim. Denediğimiz ilk ay hamile kalan şanslılardanım :) şuan 11 haftamız bitti ve kendime bunCa zaman boşa beklemişim diyorum. Çünkü bu his tarif edilemez. Eşim daha bu aylarda başladı bi hareket var mı diye heyecandan yerinde duramıyo :) Allah isteyen herkese nasip etsin çünkü gerçekten bu anlatılıpta tarif edilecek bi his değil.
Minik bebeğim seni sabırsızlıkla bekliyoruz...

Merhaba bende 17 haftalık hamileyim ve 6 aylık evliyim. Gerçekten çok farklı duygularmış bunlar. Ben aslında bebek başlarda düşünmüyordum fakat oldu bebişim. Ağladım günlerce ağladım sadece bunu hatırlıyorum çünkü daha hazır değildim. Ama yavrum iyiki olmuş. Bunun heyecanı bambaşkaymış. Sevinci bambaşkaymış. Yavrumun kalp atışını duyunca anladım. ınanamadım. Yüreğime oturdu sonra annelik hissi. Seni herşeyden koruyacağım sen yeterki beni bırakma dedim. Bırakmadı yavrum bu zamana kadar inşallah bırakmaz yine. Oğluşum olacakmış birde olsun sağlıkla alayım kucağıma yeter. Rabbim herkesin yavrusuna sağlık versin şans versin.:CüvCüv:

bayanlar merhaba benim size bi sorum olucak lütfen yardım

ben 10 haftalık hamileyim yeğenlerm ankaradan geliyolar ama ikiside dün su çiçeği çıkarmışlar ben küçükken çıkarttım acaba tekrar geçermi bana bu durumla karşılaşan varmı acaba lütfen bilgilerinizi bekliyorum teşekkürlera.s.

bayanlar merhaba benim size bi sorum olucak lütfen yardım

ben 10 haftalık hamileyim yeğenlerm ankaradan geliyolar ama ikiside dün su çiçeği çıkarmışlar ben küçükken çıkarttım acaba tekrar geçermi bana bu durumla karşılaşan varmı acaba lütfen bilgilerinizi bekliyorum teşekkürlera.s.

canım bildiğim kadarıyla su çiçeği yalnızca bir kez geçiriliyor ama istersen yinede bir doktoruna danış

hepinize mrblarrr...bende ilk hamileliğimi yaşıyorum.öyle güzel bi duygu ki anlatılmıo inanın.ancak yaşamak gerek bence.bebeğim 16 hafta 4 günlük...bu ayki kontrolümde cinsiyetinide öğreniriz inş.eşim benden daha heyecanlı.bütün hamilelere kolay bi hamilelik ve doğum diliyorum.herşey gönlünüzce olsunn.byyyy:sm_cool:

super bir duygu bu okadar yakinki duygularimiz anlatamam benim melegimde 11 haftalik..her an ondan haberdar olmak istiyorum su an iyimi ne yapio hrsey yolundami v hep bir korku ki dusuk tehlikem olmadigi helde ona okadar cok alistimki ona bir sey olmasn allahim buyuk allahm hepimizn hamlilelgini mutlu sonla kavustuursun iNSALLAH..

bugun sabah petek dincosun prgramini izledim cok ilginc seyler dydum bebegin suyunun %10 nunu annenin syu olusturuyrmus gerv kalaninida bebegin idrari olustururmus..bebek sterse girvnce suyu azaliyormus allah yardim ediyor bir sekilde sizleri cok seviyoruum duygularnizi paylastiginz icin cok tessekur ederim dunyanin n guzel anneleri ....

merhaba hanımlar bu güzel duyguyu bende 16 haftadır yaşıyorum benimde ilk hanileliğim ve bebeğim 16hafta 3 günlük allah bütün çocuk isteyenler nasip etsin ve hepimize sağıklı bebekler ve kolay doğumlar nasip etsin....

Bende mutluluğun doruklarında 6 haftalık bir anne adayı olarak hepinize şimdiden bebeğinizle sağlıklı sıhhatli bir 9 ay geçirmeniz dileğiyle..Rabbim inşallah hepimizin evladını hayırlı nasip eyler...::lepi:

:ecrin_bebek:

selamm bende 3 aylık hamileyim ilk hamileliğim olduğu için birazz tedirginlik yaşıyorum ama o kadar güzel bi duygu ki onun içinde var olduğunu bilmek bu her şeye değer:))Allah hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip eder inşallahh ve tabiiki kolay bi hamilelik dönemiii..

herkeze merhaba. bende yaklaşık 1 yıllık evşiyim ve 6 haftalık hamileyim.
hiç beklemediğimiz bir anda hamile olduğumu öğrendim.
yarrabbim ne büyük bir mutluluk bu.
rabbim tüm isteyen kullarına bu duyguyu yaşatsın.
sevgilerimle...

X