iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

öncelikle hell beni çok duygulandrdın teşekkürler paylaşımın için..bende 6 haftalık hamileyim onun varlığını öğrendiğimden beri yaptığım her şeyde önce onu düşünüyorum annelik böyle bişi galiba:)aynı zamanda 4 aydır bu şehirdeyim ve kimseyi tanımıyorum umarım bu kulüp beni yalnızlıktan kurtarır:))

öncelikle hell beni çok duygulandrdın teşekkürler paylaşımın için..bende 6 haftalık hamileyim onun varlığını öğrendiğimden beri yaptığım her şeyde önce onu düşünüyorum annelik böyle bişi galiba:)aynı zamanda 4 aydır bu şehirdeyim ve kimseyi tanımıyorum umarım bu kulüp beni yalnızlıktan kurtarır:))

evet her saniye bebegini dusunmye basliyorsun burasi bizim clubumuz burda kendini yanlz hissetmiycginden eminim hosgeldin aramiza:) allah bebegini saglikla ve mutlulkla kucagina almayi nasip etsin allah bebegini sana bagislasn tatlm hepimiznkinide..

ben 14 haftalık hamileyim hamile olduğuma ilk başlarda inanamadım takiii ultrasonda meleğimi görene kadar hamile olduğuma inanmıyordum çünkü 2 tane düşük yaptım ona alışmaktan korktum ama artık ben meleğime alıştım oda bana alıştı ve tutundu hayat şimdi daha da güzel ve anlamlı...

slm kızlar bende 13 haftalık hamileyim ilk gebeliğim ve cok heycanlıyım anlatılmaz bi duygu ya

9+5 haftalık hamileyim daha önce 6 haftalıkken bir düşüğüm olduğu için bu bebeğe bağlanmamak için kendimi çok zorladım çünkü bunda da düşük tehlikem vardı ilk kan testimin sonucu 13,7 idi uzun süre rutin kan tahlilleri ile artış izledik ve taki herşey 7 haftalık olana kadarmış onu anladım çünkü kuzucuğumun kalp atışlarını duymak onu aslında nekadar istediğimi ve benim aslında ona ne kadar bağlı olduğumu kendime kanıtlayamadığımın göstergesi oldu. kalp atışlarını duyarken göz yaşlarımı tutamadım ve o an anladım anne olmak mükemmel ötesinde birşey gene korkularım var onu kaybetmekten çok korkuyorum çünkü gerçekten bana iyi gelen bi haberdi en zor günlerinde haberini aldım onun var olduğunu canım dedim öldüğü gün hamile olduğumu öğrendim hayat böyle bişey sanırım bir can giderken biri gelmeye hazırlanıyor. çektiğim tüm sancılara tüm bulantılara rağzıyım yeterki sağlıkla doğsun kuzum benim.
Allahım hepimize sağlıkla hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklamayı nasip etsin :nazar:
kendinize çok diikat edin çünkü artık iki kişisiniz :)

merhaba arkadaşlar bende kan testiyle hamile oduğum öğrendim benim de ilk hamileliğim..tüb bebek..12.gün değerim 220 çıktı..kaçıncı haftada kese görmüştünüz siz doktor 10 gün sonra gel dedi ama 10 gün sonra gidersem adetimi henüz 5 gün geçmiş olacak o zaman da görülür mü sizce?

merhaba arkadaşlar bende kan testiyle hamile oduğum öğrendim benim de ilk hamileliğim..tüb bebek..12.gün değerim 220 çıktı..kaçıncı haftada kese görmüştünüz siz doktor 10 gün sonra gel dedi ama 10 gün sonra gidersem adetimi henüz 5 gün geçmiş olacak o zaman da görülür mü sizce?
canim oncelikle tebrik ederim saglikli hayirli olur insallah bende 2 bucuk aylik oldum ben 10 gun gecmisti oyle gittim kese falan gorundu hersey yolunda cok sukur kisiden kisiye degisir tatlim gelisimine bagli hem gec olsun guc olmasin git kontrolunu ol gormezsende uzulme yeterki saglikli hayirli olsun gorursun mutlaka ogun olmazsa baska gun sen uzme kendini sorun halinede getirme normal yani ilk kontrolde gorulmemesi tamam tatlim kib

kizlarrr bende 8 haftalik hamileyim çok çok mutluyum , sabah aksam bebegim hakkinda konusasim geliyor insanlari biktirmakdan korkuyorum allahtan burasi var , mide bulantilarim bile mutluluk veriyor çunki bebegim burda o bulantilar da onun eseri .. isin tek kotu tarafi .. dizilerde ne yeseler canim çekiyor , birde muekellef sofralar kurmazlarmi :))) daha da kotusu is yerinde seyrediyorum eve gidesiye kadar canim çikiyor ya :))) biran once 12 haftalik olup bebegimi yeniden ultrasonda gormeyi umut ediyorum .. kizlar bu hamilelik ne kadar guzel biseymis :KK66::CüvCüv: hihoyyyt:enbuyukkk:

bu arada elsinore'cum ben keseyi 6 haftalikken gordum

aslında çok umutsuzdum. 2 senedir korunmuyordum ve çocugum olmuyordu.Sonunda dr gitmeye karar verdim.Benden kan idrar gibi testler istedi. 3 hafta bekledım.Bu gittiğimde ise rahim flim çekilecekti .Reglimisn diye sordu.hayır dedim.Tamam bir tahlil yapalım dedi. Ama hamile olduguma dair içim de en ufak his bile yok.Eşimide yanıma alarak testin sonucu almaya gittik.Elimi yazıcı ya uzattım,kağıdı elime aldım,eşime dönüp ben hamileyim dedim.O inanılmaz zaman bizim için benim için durmustu sanki.Gözlerimdeki yaşlar bu sefer çok farklı bir seye sel olmustu.İnanamıyorum HAMİLEYİM .Dr gittim ben hamileyim dedim.Bu duygu ne kadar güzelmiş meğer.Dilerim allahtan herkesin gönlüne göre versin.Çocuk için çabalayan herkese göstesşn

ben de az önce öğrendim ... :KK70::KK70:
çok mutluyum ...şapşalım...şaşkınım...ay bi acaibim :KK70::KK70:
allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK70::KK70:

canim oncelikle tebrik ederim saglikli hayirli olur insallah bende 2 bucuk aylik oldum ben 10 gun gecmisti oyle gittim kese falan gorundu hersey yolunda cok sukur kisiden kisiye degisir tatlim gelisimine bagli hem gec olsun guc olmasin git kontrolunu ol gormezsende uzulme yeterki saglikli hayirli olsun gorursun mutlaka ogun olmazsa baska gun sen uzme kendini sorun halinede getirme normal yani ilk kontrolde gorulmemesi tamam tatlim kib

sağol cnm o zaman ben daha geç gideyim görmemeye dayanamam çünkü..bu arada arkadaşlar sizin de adet sancısına benzer sancılarınız var mı? benim vardı herkes iyi bişey diyodu ama azalmaya başladı..sizde de olmuşmuydu yoksa ben tedaviyle kaldığım için mi oldu?

cnm hayırlısı olsun sen ne zaman görmüştün keseyi..ben internetteki hesaplayıcıya göre 4+2 haftalık hamileyim yani 5.hamilelik haftası sanırım...

arkadaşlar merhaba sizlere bişey soracağım..şimdi ben daha keseyi görmeye 2 nisanda gideceğim..adet sancısına benzer ağrılarım oldu 10 gün falan ama şu anda geçti..bu kötü bişey demek değildir değil mi sizde de sürekli olmuşmuydu yoksa arada geçtiği olmuşmuydu..ne olur cevap verin çok endişeleniyorum...

arkadaşlar merhaba sizlere bişey soracağım..şimdi ben daha keseyi görmeye 2 nisanda gideceğim..adet sancısına benzer ağrılarım oldu 10 gün falan ama şu anda geçti..bu kötü bişey demek değildir değil mi sizde de sürekli olmuşmuydu yoksa arada geçtiği olmuşmuydu..ne olur cevap verin çok endişeleniyorum...

canim sen ne kadarlik hamilesin ? ben 4-5 inci haftalarda ozellikle aksama dogru adet sancisi gibi sanci çekiyordum her gun bir hafta kadar sanirim sonra birden geçti , doktorumun dedigine gore rahim bebek için degisime hazirlaniyormus ondan mis

merhaba benimde ilk hamileliğimi yaşıyorum 27 haftalık hamileyim ilk öğrendiğimde dünyanın en şanslı insanı olduğumu hissetmiştim.gerçekten şimdi okadar mutluyumki her an onunlayım ve onu düşünüyorum herşeyimi ona göre planlıyorum içimde kıpır kıpır etmesi dünyanın anlatılmaz en güzel duygusu inş bu bduyguyu herkes yaşar anne olacağım için çok şanslıyım sabırlsızlıkla bebeğimi kucağıma olacağım günü bekliyorum:

tebrikederim arzuwesin, bebeginin cinsiyeti belli mi ? :) allah saglikli bir bebege kavusmamizi nasip etsin

canim sen ne kadarlik hamilesin ? ben 4-5 inci haftalarda ozellikle aksama dogru adet sancisi gibi sanci çekiyordum her gun bir hafta kadar sanirim sonra birden geçti , doktorumun dedigine gore rahim bebek için degisime hazirlaniyormus ondan mis

cnm ben netteki hesaplayıcıya göre daha 4+3 'üm yani 5.hafta oluyo..keseyi görmedim henüz çok sabırsızlanıyorum..ağrının geçmesi normalmiş yani değil mi? eğer öyleyse beni çok rahatlatırsın..çok teşekkürler..

canım benimki şu an 7haftalık dediğin gibi ağrılar bendede oluyo ama endişelencek bişey yokmuş merak etme normalmiş.içini rahat tut :)) sadece dua et...

X