iLK HAMiLELiK YASAYANLAR HADi DUYGULARiMiZi BURDA PAYLASALiM:)

çilekçim 5 haftalık ise kesinlikle bakmaz alttan sakın korkma bende gittiğimde 5 haftalıktı test yaptım pozitif çıktı dedim direkt ultrasonla baktı son aya kadarda öyle olacak alttan bakmaz bakmak isterse izin verme çok sakıncalı

umarım pyle olur ıcımı rahatlattın:ecrin_bebek:

gece yatarken bıle bunu dusunuyorum sabah uyanır uyanmaz bende hafta sonu gıdıcem ılk defa ama alttan muayne olmaktanda cok cekınıyoruö umarım ustten ultrasonla bakar sadece:uhm:

valla cnm ben bi kimyasal gebelik yaşamıştım kese görmeye gittiğimde alttan bakmışlardı..benim doktor hep alttan bakıyo erken olduğu için üstten görülmeyebiliyormuş..hem doçent kendisi bi sakıncası olsa kesinlikle böyle birşey yapmaz diye düşünüyorum..onlara güvenmekten başka bir çaremiz yok maalesef..

Dr.Günay ne yaptın cnm merak ettim seni keseyi görmüşsün sanırım hadi hayırlısı olsun inşallah kalp atışını da duyarsın..

Selam canım.Evet keseyi gördüm canımDün de manyak bir kanama yaşadım.Adet kanaması gibi.Doktorum önemli değil korkma dedi.İlaç verdi ve dinlen dedi.Ben de yatak rejimindeyim canım.Kanamam durdu şükürler olsun.Haftaya inşallah kalp atışlarını duymaya gidicez canım..sende durumlar nasıl canım?

Selam canım.Evet keseyi gördüm canımDün de manyak bir kanama yaşadım.Adet kanaması gibi.Doktorum önemli değil korkma dedi.İlaç verdi ve dinlen dedi.Ben de yatak rejimindeyim canım.Kanamam durdu şükürler olsun.Haftaya inşallah kalp atışlarını duymaya gidicez canım..sende durumlar nasıl canım?

yapma ya geçmiş olsun ..olsun bak doktor önemli değil demiş sen bol bol dinlen inşallah kalp atışını da duyacaksın..ben daha cumartesi gideceğim kese görmeye bakalım kısmet ne olacağını bende çok merak ediyorum..

İnşallah sen de görürsün canım hiç merak etme.Benim beta hcg 5629 muayene günü doktorum ikiz düşünüyordu ama 1 kese gördük.Sağ salim olsun da kaç tane olması önemli değil.Ben 5+2 haftamda gördüm canım.Yarın istersen sen de git görürsün bence..

kizlar 2li test yaptran varmi sonucu ne cikti?? ben bugn yaprdm nt.1.78 cikti dr cok iyi dedi sizinki ne cikti??

Canım benim ilk degerim 197 ikincisi 448 üşüncüzü 1000 olmuştu...

merhaba kıslarr şuan benim ilk hamileliğimm öğrendiğimde 6 haftalık hamileydim vee çook hazırlıksızdım jayatıma girdiği zaman ama şimdi iyiki var diyorum ama ilk öğrendiğim günn çook ağlamıştımm vee günlerce stresegirdim çılgınlar gibi ağladım kimseyle konuşmadımm evden çıkmadım hiçbişey yapmadımm
iyki hayatımda çook değişik bi duygu valla ğluşumla .çook muluyuzz teyzeleri allah herkese bu duyguyu yaşamayı nasip eder inş.

hesaplayıcıya gore 5 +6 haftalık alttan baktırmak ıyı degılmıs hem o yuzden ıstemıyorum hemde cekınıyorum fisfisfis bıran once gıtmekde ıstıyorum ama off

dr.a gittğmde tam 6 haftalıktı bendede vajinal ultrasonun iyi olmadığına dair bi izlenim vardı bunu dr.a belli ettm tabi o da güldü riski olan bişeyi neden yapıyımki ben dr.um dedi sonra rahatladm gerçekten de sonuçta bi prof.neden bebeğe zarar vericek bişey yapsın ki?elbette tecrübeli ne yaptığının bilincinde.o yüzden hiç endişelenme çilekcim iyi düşün iyi olsun:)

İnşallah sen de görürsün canım hiç merak etme.Benim beta hcg 5629 muayene günü doktorum ikiz düşünüyordu ama 1 kese gördük.Sağ salim olsun da kaç tane olması önemli değil.Ben 5+2 haftamda gördüm canım.Yarın istersen sen de git görürsün bence..

cnm bende dün gece 1 damla leke görünce hemen randevunu yarına aldım zaten bu sabah..şimdilik bişey yok belki de sızıntı olmuştur bilmiyorum ama korktum işte ne bileyim..bakalım yarın gidince öğreneceğim var mı yok mu artık..kısmetse vardır ne diyim..benim de yarın 5+4 olacak..sende kendine çok dikkat et..

çilekçim 5 haftalık ise kesinlikle bakmaz alttan sakın korkma bende gittiğimde 5 haftalıktı test yaptım pozitif çıktı dedim direkt ultrasonla baktı son aya kadarda öyle olacak alttan bakmaz bakmak isterse izin verme çok sakıncalı

bende vajinal ultrason için iyi değil diye duydmuştum ancak ilk gebeliğimde çok erken gittiğim için bakılmıştı.iki doktorumda ayrı ancak ikiside bu inanışımı gereksiz buluyor.neticede doktorumuza güvenmek zorundayız.çilek'cim 6 haftalık olunca git istersen,garantilemiş olursun en azından..

bende vajinal ultrason için iyi değil diye duydmuştum ancak ilk gebeliğimde çok erken gittiğim için bakılmıştı.iki doktorumda ayrı ancak ikiside bu inanışımı gereksiz buluyor.neticede doktorumuza güvenmek zorundayız.çilek'cim 6 haftalık olunca git istersen,garantilemiş olursun en azından..

Bugün tam 6 haftalık hafta sonu randevuı alabılırsem gıdıcem artık
Keseyı gorıyım artık
Ve kendısıyle tanısalım artık hala moda gıremedım çünkü...
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba ben de 6+1 deyim. kesem de göründü doktor değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi. ama iki gündür kahverengi lekelenme oluyor. okuduğum kadarıyla önemli bir şey değil ama yine de korkmuyor değilim. ağrım yok, lekelenme yoğun da değil. yeni doğum yapan bir arkadaşım hamileliği boyunca ara sıra lekelenme gördüğünü normal olduğunu korkmamamı söyledi. siz ne dersiniz? :CüvCüv:

kızlar merhaba ben de 6+1 deyim. kesem de göründü doktor değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi. ama iki gündür kahverengi lekelenme oluyor. okuduğum kadarıyla önemli bir şey değil ama yine de korkmuyor değilim. ağrım yok, lekelenme yoğun da değil. yeni doğum yapan bir arkadaşım hamileliği boyunca ara sıra lekelenme gördüğünü normal olduğunu korkmamamı söyledi. siz ne dersiniz? :CüvCüv:

lekelenmeler önemli değil canım, ağrın yoksa ve miktarı azsa.. Aynı şeyi bende yaşadım hamileliğimin ilk 2 ayında.. Allaha şükür bi sıkıntı olmadı... şimdi 20. haftamdayım.. Doktorlar bebeğin rahime yerleştiğini söylüyolar lekelenmem var deyince.. Tecrübeli hanımlarsa lekelenmelerin erkek bebeğe işaret olduğunu söylüyolar, kötü bişey yok yani, merak etme sen ;-)

yok cnm korkma bende doktora gittiğimde 5+3 düm bugün ise 5+6 hala çok az ara ara var lekelenmem doktor önemli olmadığını söyledi..ancak 1 saat içinde 1 ped dolarsa ara dedi..herkeste oluyor sanırım benim içim rahat..sende iyi düşün iyi olsun..

selam kızlar bugün 13+6 olduk çok şükür.benimde ilk hamileliğim ve çoooooooook heyecanlıyım.çok çok garip bi duygu.bakalım artık yakında hareketlerinide hissedince tam hamile olduğumu anlayacam.rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu.:emir_bebek:

selam kıslar ; benimde ilk hamişliğim
4 gün önce annem geldi doğum için yalova ' dan mayıs 17 sinde doğum dedi doktorjumm annem önemli sebeblerden dolayı geri dönmek zorunda kaldıı moralim bozukk birass senağlama bakalım annem tekrar döncek ama dönesiye kadar da DURUMUZ inşllah anneanesinden önce gelmess :uhm:

X